March 6, 2021
|
Holy Trinity - Melbourne, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Zak Sedaros SR Viera 10.82 10
2 Jonathan Bailey JR Holy Trinity 11.24 8
3 Marcus Hopkins JR Cocoa 11.28 5.5
3 Xavier Holmes SO Cocoa 11.28 5.5
5 Justus Durant JR Bayside 11.34 4
6 Latavious Welch 8 Cocoa 11.36 3
7 Preston Foreman SR Viera 11.39 2
8 Tromance Smith FR Vero Beach 11.40 1
9 Neikerson Buckmaster JR Rockledge 11.42 -
10 Antonio Williams SR Cocoa 11.43 -
11 Maxfield Patrick SR Vero Beach 11.44 -
12 Jordan Campbell SR Master's Academy (Oviedo) 11.45 -
13 Dylan Collins JR Holy Trinity 11.57 -
13 Michael Parkes SO Bayside 11.57 -
15 Lyndell Turner JR Heritage 11.64 -
16 Tyshawn Hamilton SR Heritage 11.65 -
17 Jalen Housey SR Rockledge 11.66 -
18 Jack Kronman SR Florida Prep 11.68 -
19 Jacen Waters SR Rockledge 11.73 -
20 Dylan Gibson JR Holy Trinity 11.77 -
21 James Black Strain SR Holy Trinity 11.83 -
22 Donnie Cullen SR Bayside 11.84 -
23 Wendell Bethel SR Vero Beach 11.91 -
24 Samsudeen Wadda SO Florida Prep 11.93 -
25 Connor Weimer SO Bayside 11.98 -
26 Kenneth Carter FR Rockledge 12.06 -
27 Maurice Wilson SR Sebastian River 12.08 -
28 Jeramiah Delva JR Heritage 12.12 -
29 Camryn Pollard-Martin JR Heritage 12.16 -
30 Terrance Frazier SO Vero Beach 12.19 -
31 Aidan Singleton SO John Carroll 12.20 -
32 Carter Virsik FR Viera 12.28 -
33 Prince Strachan JR John Carroll 12.40 -
34 Elijah Molina SO South Florida HEAT 12.42 -
35 Nicholas Jhoslien SR South Florida HEAT 12.48 -
36 Tony Colebrook FR John Carroll 12.57 -
37 DJ Peek SR Edgewood 12.71 -
38 Anthony Ferraro SO John Carroll 12.77 -
39 Jacob Berstler JR Space Coast 12.83 -
40 David Jennings JR Florida Prep 12.85 -
40 Zach Mahurin JR Odyssey Charter 12.85 -
42 Luke Boivin SO Master's Academy (Oviedo) 12.91 -
43 Hunter Crook SO Satellite 12.93 -
44 Jacob Dirzius FR Pineapple Cove (Palm Bay) 12.95 -
45 Caleb Rhodes FR Pineapple Cove (Palm Bay) 12.99 -
46 Blake Pulliam FR Viera 13.16 -
47 Woodrow Smith FR Space Coast 13.17 -
48 Christopher Moore 8 Holy Trinity 13.18 -
49 Tayvius Weather FR Pineapple Cove (Palm Bay) 13.26 -
49 Israel Bawgus SO Space Coast 13.26 -
51 Joseph Butler FR Sebastian River 13.35 -
52 Keenan Matthews FR Sebastian River 13.50 -
53 Travis Sturgan JR Space Coast 13.55 -
54 Kaleb Nazario 7 Odyssey Charter 13.58 -
55 Christian Bon FR Pineapple Cove (Palm Bay) 13.70 -
56 Gareth Redway 8 South Florida HEAT 13.87 -
57 Tanner Wilbanks SO Master's Academy (Oviedo) 14.04 -
58 Anderson Kirschner 8 Florida Prep 14.89 -
59 Elijah Peter 8 Holy Trinity 16.31 -
60 Ryan Dirking   Holy Trinity 16.69 -
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Zak Sedaros SR Viera 10.82 10
2 Jonathan Bailey JR Holy Trinity 11.24 8
7 Preston Foreman SR Viera 11.39 2
9 Neikerson Buckmaster JR Rockledge 11.42 -
11 Maxfield Patrick SR Vero Beach 11.44 -
13 Dylan Collins JR Holy Trinity 11.57 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Xavier Holmes SO Cocoa 11.28 5.5
5 Justus Durant JR Bayside 11.34 4
6 Latavious Welch 8 Cocoa 11.36 3
8 Tromance Smith FR Vero Beach 11.40 1
10 Antonio Williams SR Cocoa 11.43 -
18 Jack Kronman SR Florida Prep 11.68 -
23 Wendell Bethel SR Vero Beach 11.91 -
24 Samsudeen Wadda SO Florida Prep 11.93 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Marcus Hopkins JR Cocoa 11.28 5.5
12 Jordan Campbell SR Master's Academy (Oviedo) 11.45 -
13 Michael Parkes SO Bayside 11.57 -
15 Lyndell Turner JR Heritage 11.64 -
16 Tyshawn Hamilton SR Heritage 11.65 -
19 Jacen Waters SR Rockledge 11.73 -
20 Dylan Gibson JR Holy Trinity 11.77 -
21 James Black Strain SR Holy Trinity 11.83 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Jalen Housey SR Rockledge 11.66 -
22 Donnie Cullen SR Bayside 11.84 -
26 Kenneth Carter FR Rockledge 12.06 -
27 Maurice Wilson SR Sebastian River 12.08 -
35 Nicholas Jhoslien SR South Florida HEAT 12.48 -
47 Woodrow Smith FR Space Coast 13.17 -
56 Gareth Redway 8 South Florida HEAT 13.87 -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Connor Weimer SO Bayside 11.98 -
28 Jeramiah Delva JR Heritage 12.12 -
29 Camryn Pollard-Martin JR Heritage 12.16 -
30 Terrance Frazier SO Vero Beach 12.19 -
31 Aidan Singleton SO John Carroll 12.20 -
34 Elijah Molina SO South Florida HEAT 12.42 -
39 Jacob Berstler JR Space Coast 12.83 -
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
36 Tony Colebrook FR John Carroll 12.57 -
37 DJ Peek SR Edgewood 12.71 -
40 David Jennings JR Florida Prep 12.85 -
42 Luke Boivin SO Master's Academy (Oviedo) 12.91 -
43 Hunter Crook SO Satellite 12.93 -
48 Christopher Moore 8 Holy Trinity 13.18 -
49 Israel Bawgus SO Space Coast 13.26 -
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
38 Anthony Ferraro SO John Carroll 12.77 -
45 Caleb Rhodes FR Pineapple Cove (Palm Bay) 12.99 -
46 Blake Pulliam FR Viera 13.16 -
49 Tayvius Weather FR Pineapple Cove (Palm Bay) 13.26 -
53 Travis Sturgan JR Space Coast 13.55 -
55 Christian Bon FR Pineapple Cove (Palm Bay) 13.70 -
Boys' 100 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
40 Zach Mahurin JR Odyssey Charter 12.85 -
44 Jacob Dirzius FR Pineapple Cove (Palm Bay) 12.95 -
57 Tanner Wilbanks SO Master's Academy (Oviedo) 14.04 -
58 Anderson Kirschner 8 Florida Prep 14.89 -
59 Elijah Peter 8 Holy Trinity 16.31 -
60 Ryan Dirking   Holy Trinity 16.69 -
Boys' 100 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
32 Carter Virsik FR Viera 12.28 -
33 Prince Strachan JR John Carroll 12.40 -
51 Joseph Butler FR Sebastian River 13.35 -
52 Keenan Matthews FR Sebastian River 13.50 -
54 Kaleb Nazario 7 Odyssey Charter 13.58 -