March 13, 2021
|
Godby - Tallahassee, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kaseem Ibraheem-Washington JR Rickards 22.27 10
2 Kajuan Banks JR Godby 22.62 8
3 Sheldon Richardson SO Rickards 22.97 6
4 Jaden Bates JR Rickards 23.06 5
5 Denvantae Roberts SR Gadsden County 23.11 4
6 Jeremy Wallace JR Suwannee 23.36 3
7 Savion Knight SR Chiles 23.38 2
8 Malachi Graham JR Suwannee 23.43 1
9 Donovan Barnes SO Florida High 23.48 -
10 Ethan Mason SR Gadsden County 23.57 -
11 Derrick Thompson SO Lincoln 23.59 -
12 Keiarryien Green SR Florida High 23.62 -
13 Khayman Barnes SR Godby 23.63 -
14 Bryce Cowan JR Godby 23.64 -
15 Michael Ash Jr SO Godby 23.70 -
16 Kadan Roberts SR FAMU DRS 23.79 -
17 Zaire Riley JR Gadsden County 23.84 -
18 Chase Gilespie SR Godby 23.95 -
19 Douglas Harrell SO Maclay 24.16 -
20 Nicholas Adams SR Lincoln 24.20 -
21 Marquavious Owens FR Suwannee 24.28 -
22 DJ Coleman SO Suwannee 24.29 -
23 Alvin Kirksey SR Godby 24.69 -
24 Delvion Zanders FR Godby 24.77 -
25 David Hogan SO Lincoln 24.90 -
26 Mason Anderson SR Godby 25.11 -
27 Thaddius Burns SO Florida High 25.41 -
28 Jamimichael Holloway SO Godby 25.43 -
29 Antoine Cooper JR Chiles 25.43 -
30 Travis Mosley Jr. FR Lincoln 25.44 -
31 Dematres Jackson SR Gadsden County 25.73 -
32 Trent Hackett SR Florida High 26.01 -
33 Sean Carabello-Velez SO Chiles 26.13 -
34 Michael Hendrix SO Community Christian (Tal) 27.85 -
35 Christopher Holmes 8 FAMU DRS 28.97 -
36 owen Johnson FR South Walton 29.26 -
37 William Kelly 7 FAMU DRS 31.10 -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Michael Ash Jr SO Godby 23.70 -
23 Alvin Kirksey SR Godby 24.69 -
24 Delvion Zanders FR Godby 24.77 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Bryce Cowan JR Godby 23.64 -
26 Mason Anderson SR Godby 25.11 -
33 Sean Carabello-Velez SO Chiles 26.13 -
35 Christopher Holmes 8 FAMU DRS 28.97 -
37 William Kelly 7 FAMU DRS 31.10 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
28 Jamimichael Holloway SO Godby 25.43 -
31 Dematres Jackson SR Gadsden County 25.73 -
36 owen Johnson FR South Walton 29.26 -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Derrick Thompson SO Lincoln 23.59 -
16 Kadan Roberts SR FAMU DRS 23.79 -
25 David Hogan SO Lincoln 24.90 -
27 Thaddius Burns SO Florida High 25.41 -
29 Antoine Cooper JR Chiles 25.43 -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 DJ Coleman SO Suwannee 24.29 -
30 Travis Mosley Jr. FR Lincoln 25.44 -
32 Trent Hackett SR Florida High 26.01 -
34 Michael Hendrix SO Community Christian (Tal) 27.85 -
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Sheldon Richardson SO Rickards 22.97 6
9 Donovan Barnes SO Florida High 23.48 -
10 Ethan Mason SR Gadsden County 23.57 -
19 Douglas Harrell SO Maclay 24.16 -
20 Nicholas Adams SR Lincoln 24.20 -
21 Marquavious Owens FR Suwannee 24.28 -
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Jeremy Wallace JR Suwannee 23.36 3
7 Savion Knight SR Chiles 23.38 2
8 Malachi Graham JR Suwannee 23.43 1
13 Khayman Barnes SR Godby 23.63 -
17 Zaire Riley JR Gadsden County 23.84 -
18 Chase Gilespie SR Godby 23.95 -
Boys' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kaseem Ibraheem-Washington JR Rickards 22.27 10
2 Kajuan Banks JR Godby 22.62 8
4 Jaden Bates JR Rickards 23.06 5
5 Denvantae Roberts SR Gadsden County 23.11 4
12 Keiarryien Green SR Florida High 23.62 -