March 11, 2021
|
Northside Christian - St. Petersburg, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC WIND
1 Elijah Gant SR Lennard 22.10 10 -0.1
2 Leroy Lopez SR Countryside 22.55 8 -0.1
3 Quinton Choyce JR Lennard 22.98 6 -0.1
4 Ronald White SR Admiral Farragut 22.99 5 -0.1
5 Usir McClellan JR Admiral Farragut 23.06 4 0.1
6 Julian Long JR Northside Christian 23.11 3 -0.1
7 Gerrald Morris JR Seffner Christian 23.22 2 0.1
8 Jaden Griffin JR Countryside 23.24 1 -0.1
9 Jerell Thomas SR Countryside 23.53 - 0.1
10 Jervon Hinton JR Admiral Farragut 23.57 - -0.1
11 Joel Erby SR St. Stephens Episcopal 23.68 - 0.3
12 Jacob Mayak SO St. Petersburg 23.72 - 0.1
13 One Williams JR Northside Christian 23.77 - 0.3
14 Tarik Jones SO Boca Ciega 23.79 - 0.1
15 Tayshaun Burney FR Carrollwood 23.92 - 0.3
16 Zuri Watson FR Northside Christian 24.23 - 0.3
17 Julian Hairston JR Shorecrest Prep 24.26 - 0.3
18 Travis Bates JR Berkeley Prep 24.31 - 0.1
19 Kieron Moore SO St. Petersburg 24.48 - -0.1
20 KALEB HARROLD JR Osceola (Seminole) 24.66 - -0.1
21 Ja'Keem Jackson FR Boca Ciega 24.66 - 0.3
22 Nathan Bishop JR Berkeley Prep 24.83 - 0.3
23 Shelton Gilyard SO Seffner Christian 24.89 - 0.3
24 Alex Kemp JR Calvary Christian (Clr) 24.92 - -0.1
25 Issa Jalloh SO Carrollwood 24.95 - 0.1
26 Sanjay Motwani FR St. Stephens Episcopal 25.03 - 0.1
27 Kemoni Inmon FR St. Petersburg Catholic 25.05 - 0.6
28 Louis Rawles SO St. Stephens Episcopal 25.05 - 0.3
29 Daylan Moore FR Calvary Christian (Clr) 25.07 - -0.1
30 Gregory Smith FR Carrollwood 25.28 - 0.6
31 Caleb Goodloe FR Calvary Christian (Clr) 25.41 - 0.3
32 Jalen Brown SR Academy Lakes 25.47 - 0.1
33 Ayoyimika Oluwaleimu JR Academy Lakes 25.51 - 0.1
34 Luis Sanchez SO Clearwater Central Catholic 25.54 - 0.6
35 Sean Sheikholeslam SO Shorecrest Prep 25.58 - 0.1
36 RYAN LE SR Osceola (Seminole) 25.74 - 0.1
37 Dayvoni Christopher SO Seminole 25.98 - -0.1
38 Corbin Bair JR Clearwater Central Catholic 26.08 - 0.6
39 CAMERON JENNINGS SR Osceola (Seminole) 26.10 - 0.1
40 John Tredo SO St. Petersburg Catholic 26.82 - 0.1
41 Coen Malone JR Tampa Catholic 27.85 - 0.1
42 Travis Cavan SO St. Petersburg 27.86 - 0.1
43 Nicholas Nero JR Northeast (SP) 27.94 - 0.1
44 Joseph Kopech FR Clearwater Central Catholic 28.17 - 0.1
45 Phonsavanh Ketavong SO Northeast (SP) 28.62 - 0.1
46 David Searles SO Seminole 29.02 - 0.6
47 Caleb Lake FR Tampa Catholic 30.01 - 0.1
48 Gavin Leavitt SO St. Petersburg Catholic 31.36 - 0.1
49 David Carrillo FR Tampa Catholic 32.23 - 0.1
Boys' 200 Meters Section 1
W: 0.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Zuri Watson FR Northside Christian 24.23 -
21 Ja'Keem Jackson FR Boca Ciega 24.66 -
31 Caleb Goodloe FR Calvary Christian (Clr) 25.41 -
Boys' 200 Meters Section 2
W: 0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
27 Kemoni Inmon FR St. Petersburg Catholic 25.05 -
30 Gregory Smith FR Carrollwood 25.28 -
34 Luis Sanchez SO Clearwater Central Catholic 25.54 -
38 Corbin Bair JR Clearwater Central Catholic 26.08 -
46 David Searles SO Seminole 29.02 -
Boys' 200 Meters Section 3
W: 0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
40 John Tredo SO St. Petersburg Catholic 26.82 -
41 Coen Malone JR Tampa Catholic 27.85 -
42 Travis Cavan SO St. Petersburg 27.86 -
44 Joseph Kopech FR Clearwater Central Catholic 28.17 -
45 Phonsavanh Ketavong SO Northeast (SP) 28.62 -
47 Caleb Lake FR Tampa Catholic 30.01 -
48 Gavin Leavitt SO St. Petersburg Catholic 31.36 -
49 David Carrillo FR Tampa Catholic 32.23 -
Boys' 200 Meters Section 4
W: 0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Issa Jalloh SO Carrollwood 24.95 -
26 Sanjay Motwani FR St. Stephens Episcopal 25.03 -
32 Jalen Brown SR Academy Lakes 25.47 -
33 Ayoyimika Oluwaleimu JR Academy Lakes 25.51 -
35 Sean Sheikholeslam SO Shorecrest Prep 25.58 -
36 RYAN LE SR Osceola (Seminole) 25.74 -
39 CAMERON JENNINGS SR Osceola (Seminole) 26.10 -
43 Nicholas Nero JR Northeast (SP) 27.94 -
Boys' 200 Meters Section 5
W: -0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 Kieron Moore SO St. Petersburg 24.48 -
20 KALEB HARROLD JR Osceola (Seminole) 24.66 -
24 Alex Kemp JR Calvary Christian (Clr) 24.92 -
29 Daylan Moore FR Calvary Christian (Clr) 25.07 -
37 Dayvoni Christopher SO Seminole 25.98 -
Boys' 200 Meters Section 6
W: 0.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Joel Erby SR St. Stephens Episcopal 23.68 -
13 One Williams JR Northside Christian 23.77 -
15 Tayshaun Burney FR Carrollwood 23.92 -
17 Julian Hairston JR Shorecrest Prep 24.26 -
22 Nathan Bishop JR Berkeley Prep 24.83 -
23 Shelton Gilyard SO Seffner Christian 24.89 -
28 Louis Rawles SO St. Stephens Episcopal 25.05 -
Boys' 200 Meters Section 7
W: 0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Usir McClellan JR Admiral Farragut 23.06 4
7 Gerrald Morris JR Seffner Christian 23.22 2
9 Jerell Thomas SR Countryside 23.53 -
12 Jacob Mayak SO St. Petersburg 23.72 -
14 Tarik Jones SO Boca Ciega 23.79 -
18 Travis Bates JR Berkeley Prep 24.31 -
Boys' 200 Meters Section 8
W: -0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Elijah Gant SR Lennard 22.10 10
2 Leroy Lopez SR Countryside 22.55 8
3 Quinton Choyce JR Lennard 22.98 6
4 Ronald White SR Admiral Farragut 22.99 5
6 Julian Long JR Northside Christian 23.11 3
8 Jaden Griffin JR Countryside 23.24 1
10 Jervon Hinton JR Admiral Farragut 23.57 -