April 10, 2021
|
Windermere - Windermere, FL
|
Timing: Elite Timing
ICON KEY: FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jenyia Burton SR Jones 24.03 10
2 Miracle Johnson JR Ocoee 25.31 8
3 Princess Vigilance SR Evans 25.40 6
4 Morgan LaBord SO Olympia 25.58 5
5 Nyla McFayden SO Apopka 26.07 4
6 Kemaj Moore SO Evans 26.41 3
7 Mariana Morillo FR Windermere 26.51 2
8 Lourdes Safford JR Dr. Phillips 26.62 1
9 Markia McCarthy SO Wekiva 27.10 -
10 Destiny Caldwell SO Ocoee 27.21 -
11 Tiana Roberts JR Apopka 27.27 -
12 Lauren Perkins JR Windermere 27.56 -
13 India Hollis   Edgewater 27.58 -
14 Jamirea Powell SR Apopka 27.65 -
15 Ashari Beauford SR Wekiva 27.66 -
16 asia white FR Jones 28.00 -
17 Jayla Jones SO West Orange 28.39 -
18 Decoursha Riley SO Edgewater 29.60 -
19 Arlinda Roundtree FR Olympia 30.38 -
20 Sydnee Massey FR Olympia 30.64 -
  Jahnile Registre SR Evans DNS   
  Lizzie Seus SO Jones DNS   
  Izariah Frett SR Dr. Phillips DNS   
  Hannah Horne FR Dr. Phillips DNS   
  Annaelle Semexant FR Windermere DNS   
  Sydney Jones   Edgewater DNS   
Girls' 200 Meters Section 1
W: -3.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Kemaj Moore SO Evans 26.41 3
16 asia white FR Jones 28.00 -
18 Decoursha Riley SO Edgewater 29.60 -
  Annaelle Semexant FR Windermere DNS   
Girls' 200 Meters Section 2
W: -3.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Ashari Beauford SR Wekiva 27.66 -
17 Jayla Jones SO West Orange 28.39 -
19 Arlinda Roundtree FR Olympia 30.38 -
20 Sydnee Massey FR Olympia 30.64 -
  Sydney Jones   Edgewater DNS   
  Izariah Frett SR Dr. Phillips DNS   
  Hannah Horne FR Dr. Phillips DNS   
Girls' 200 Meters Section 3
W: -3.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Princess Vigilance SR Evans 25.40 6
8 Lourdes Safford JR Dr. Phillips 26.62 1
9 Markia McCarthy SO Wekiva 27.10 -
11 Tiana Roberts JR Apopka 27.27 -
12 Lauren Perkins JR Windermere 27.56 -
13 India Hollis   Edgewater 27.58 -
14 Jamirea Powell SR Apopka 27.65 -
  Lizzie Seus SO Jones DNS   
Girls' 200 Meters Section 4
W: -2.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jenyia Burton SR Jones 24.03 10
2 Miracle Johnson JR Ocoee 25.31 8
4 Morgan LaBord SO Olympia 25.58 5
5 Nyla McFayden SO Apopka 26.07 4
7 Mariana Morillo FR Windermere 26.51 2
10 Destiny Caldwell SO Ocoee 27.21 -
  Jahnile Registre SR Evans DNS