March 11, 2021
|
Bozeman - Southport, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Zamarion Smith JR Wakulla 22.84 25.13 27.87 21.02 25.58 20.10 10
2 Charles Campbell SR Bay 23.26 25.59 17.45 22.57 16.75 23.50 8
3 Bishop Bosland SR Marianna 23.64 26.48 23.64 23.41 24.83 26.48 7
4 Jabari Reed SO Bay 23.81 17.15 30.24 30.48 29.05 19.53 6
5 Ja'kari Ervin SR Wakulla 23.84 22.65 19.79 23.84 29.33 21.22 5
6 Ken Speights SR Blountstown 24.06 24.55 30.80 25.75 21.42 16.85 4
7 Calvin Stringer SR Sneads 24.21 24.94 25.91 24.21 27.12 23.25 3
8 Jayden Calloway SO Bay 24.23 22.54 26.66 19.87 24.23 22.78 2
9 DeTerryan Murphy JR Blountstown 24.25 16.98 26.92 21.10 24.98 24.01 1
10 Lakieyan Suddeth SO Bay 24.27 24.03 25.49 18.93 25.24 30.34 -
11 Sammy Taylor SR Wakulla 24.28 27.20 28.41 21.13 22.83 19.67 -
12 Demount Epps SR North Bay Haven 24.31 17.75 19.21 29.91 28.20 17.99 -
13 Brendan Wilson JR Wakulla 24.35 31.66 23.14 28.25 21.68 30.44 -
14 Tate Daniels JR Wakulla Christian 24.46 28.87 22.02 22.75 25.20 20.80 -
15 Kenneth Hutcherson SO Bay 24.47 18.11 26.92 18.36 25.94 24.23 -
16 Kaleb Paul SR Bay 24.48 31.09 17.63 29.14 28.65 22.53 -
17 Adam Layne JR Bozeman 24.74 25.73 30.93 24.99 20.04 27.22 -
18 Jaden Mccall FR Marianna 24.79 31.74 23.31 22.07 17.85 32.23 -
19 Paul Hunter SR Rutherford 24.81 21.59 30.52 22.08 17.87 20.60 -
20 Thurston Johnson JR Marianna 24.83 23.84 18.63 21.85 25.58 31.54 -
21 DeTerryis Murphy JR Blountstown 24.85 20.88 24.11 19.64 24.61 23.36 -
22 Billy Carstarphen SR Bay 24.98 32.48 27.98 22.74 18.24 21.24 -
23 Adrian Dickens JR North Bay Haven 25.14 22.13 32.18 27.16 29.92 18.86 -
24 Parker Morgan SO Chipley 25.16 30.20 31.20 26.67 30.45 25.92 -
25 Sawyer Stone FR Mosley 25.22 32.29 31.02 21.19 26.74 23.21 -
26 Conner Everhart FR North Bay Haven 25.63 21.53 32.04 29.22 22.05 27.43 -
27 Lawson Carter SO Chipley 25.66 20.02 24.12 27.20 29.26 33.36 -
28 Juan Sanchez SO Arnold 25.68 31.08 26.45 17.98 26.71 22.86 -
28 Te'Qjaun Cuttino JR Marianna 25.68 31.59 33.13 22.09 26.97 24.66 -
30 EJ Robinson FR Blountstown 25.72 18.52 30.61 22.89 18.27 26.75 -
31 Xavier Hooks FR Chipley 25.73 25.73 21.36 21.87 29.08 20.59 -
32 LaQuan Zacarrow SO Port St. Joe 25.94 20.50 24.39 28.80 32.69 18.16 -
33 Brelon Villatorro JR Marianna 25.96 19.73 22.85 33.75 22.59 28.30 -
34 Teejay McNeely JR Sneads 26.09 24.79 23.22 21.40 29.75 27.92 -
35 Seth Cozart SR North Bay Haven 26.10 19.32 28.19 28.19 26.63 26.89 -
36 Xavier Blake SO Wakulla 26.19 24.88 29.86 22.53 19.38 22.79 -
37 Kobi Lucas SR Bozeman 26.45 32.54 20.90 22.75 18.52 21.69 -
38 Durran Curtis Ellis 6 Graceville 26.46 23.29 32.02 28.58 21.44 31.23 -
39 Micheal Tamm SO Wakulla 26.50 18.55 22.53 31.54 29.42 27.03 -
40 Will May SO Freeport 26.59 19.95 32.44 26.59 34.31 30.05 -
41 Eric Sapp JR Bozeman 26.62 33.81 23.16 32.75 30.35 30.08 -
42 Steven Ray SR North Bay Haven 26.71 30.45 26.45 26.71 28.85 24.84 -
43 Namari Belnavis JR Arnold 26.75 26.75 19.53 30.50 20.07 22.47 -
44 Sebastian Owens FR North Bay Haven 26.96 32.09 21.57 19.42 29.66 32.90 -
45 Lucas Champagne SO Arnold 26.99 18.90 25.10 26.45 25.10 25.91 -
46 Zyon Wilson SO Freeport 27.00 19.44 34.02 28.08 19.17 34.02 -
47 Bailey Cox 7 Wewahitchka 27.23 22.60 31.05 20.97 20.43 33.22 -
48 Brayden Richter SO Liberty County 27.27 28.64 19.09 30.55 35.18 24.00 -
49 Donnell Hill 8 Port St. Joe 27.30 32.49 28.12 27.03 33.04 34.68 -
50 Michael Fuzy SO Arnold 27.36 31.19 26.00 19.98 20.52 27.64 -
51 Gabriel Meehan FR Arnold 27.46 31.86 35.70 22.80 29.94 31.31 -
52 David Talbot JR Bozeman 27.57 33.64 25.09 27.85 29.23 24.54 -
53 Brayden Baker 8 Bozeman 27.75 22.20 22.48 26.92 35.80 26.92 -
54 Cole Parker SR Liberty County 27.79 28.35 27.24 27.79 19.73 30.57 -
55 Preston Stacy 8 Wewahitchka 27.88 29.28 27.33 27.88 21.75 30.11 -
56 Marques Laster 8 Graceville 28.00 25.48 22.40 31.64 35.00 33.88 -
57 Erie Brown FR Graceville 28.13 35.73 25.60 34.32 27.57 35.45 -
58 Caleb Carter 8 Wewahitchka 28.18 21.70 25.08 34.38 35.23 31.00 -
59 Evan Chapple FR Bozeman 28.19 27.63 33.55 33.55 24.81 34.68 -
60 Lebarron Black 8 Rutherford 28.22 31.33 21.73 22.02 22.86 35.28 -
61 David Hill FR Arnold 28.57 23.43 35.15 22.86 30.29 23.15 -
62 JayKwon Conerly JR Bay 28.74 27.31 36.50 24.72 33.34 36.22 -
63 Latavious Williams 8 Graceville 29.31 34.00 32.54 28.43 34.88 38.11 -
64 Christopher Menifee SO Bay 31.64 31.96 32.91 29.43 39.24 23.10 -
65 Robert Deshazo   Cottondale 32.16 38.60 36.34 28.95 28.30 31.52 -
66 Sawyer Malone 6 Bozeman 34.31 41.86 35.00 43.58 25.74 26.08 -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
31 Xavier Hooks FR Chipley 27.79 25.73 -
32 LaQuan Zacarrow SO Port St. Joe 28.02 25.94 -
33 Brelon Villatorro JR Marianna 21.55 25.96 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
27 Lawson Carter SO Chipley 32.59 25.66 24.12 26.43 18.74 30.28 -
30 EJ Robinson FR Blountstown 29.32 25.72 29.84 26.24 28.55 33.18 -
38 Durran Curtis Ellis 6 Graceville 31.49 26.46 25.93 34.40 32.02 27.52 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
34 Teejay McNeely JR Sneads 19.57 27.92 31.57 26.09 21.40 -
45 Lucas Champagne SO Arnold 21.06 30.23 26.99 26.99 25.10 -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
18 Jaden Mccall FR Marianna 31.98 29.01 22.32 28.26 18.60 28.76 24.79 -
43 Namari Belnavis JR Arnold 31.84 29.96 27.02 34.51 33.44 23.54 26.75 -
46 Zyon Wilson SO Freeport 25.92 35.10 32.40 27.54 30.78 26.19 27.00 -
58 Caleb Carter 8 Wewahitchka 27.06 30.44 23.96 32.69 33.82 23.68 28.18 -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
7 Calvin Stringer SR Sneads 24.21 24.70 3
35 Seth Cozart SR North Bay Haven 26.10 30.28 -
42 Steven Ray SR North Bay Haven 26.71 28.32 -
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
16 Kaleb Paul SR Bay 24.48 28.16 -
24 Parker Morgan SO Chipley 25.16 30.20 -
49 Donnell Hill 8 Port St. Joe 27.30 29.76 -
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
13 Brendan Wilson JR Wakulla 24.60 25.82 24.35 -
28 Juan Sanchez SO Arnold 25.68 32.10 25.68 -
36 Xavier Blake SO Wakulla 18.60 27.24 26.19 -
64 Christopher Menifee SO Bay 24.68 24.68 31.64 -
65 Robert Deshazo   Cottondale 25.73 40.85 32.16 -
Boys' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
15 Kenneth Hutcherson SO Bay 25.70 19.09 27.17 24.47 23.50 31.08 -
40 Will May SO Freeport 33.77 20.21 22.34 26.59 32.98 31.91 -
61 David Hill FR Arnold 32.57 22.57 35.43 28.57 27.15 24.00 -
62 JayKwon Conerly JR Bay 30.18 20.12 29.32 28.74 28.17 34.20 -
Boys' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
50 Michael Fuzy SO Arnold 27.36 29.28 30.37 34.48 33.38 -
55 Preston Stacy 8 Wewahitchka 27.88 27.61 23.70 27.33 36.25 -
60 Lebarron Black 8 Rutherford 28.22 27.10 29.07 33.30 22.30 -
63 Latavious Williams 8 Graceville 29.31 33.12 33.71 34.30 30.78 -
66 Sawyer Malone 6 Bozeman 34.31 28.48 31.57 43.92 31.23 -
Boys' 200 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
44 Sebastian Owens FR North Bay Haven 18.88 26.96 22.65 28.04 -
47 Bailey Cox 7 Wewahitchka 31.59 27.23 26.42 28.60 -
54 Cole Parker SR Liberty County 33.35 27.79 26.68 20.57 -
56 Marques Laster 8 Graceville 26.04 28.00 25.48 25.48 -
59 Evan Chapple FR Bozeman 21.43 28.19 34.11 23.12 -
Boys' 200 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
48 Brayden Richter SO Liberty County 27.27 -
51 Gabriel Meehan FR Arnold 27.46 -
52 David Talbot JR Bozeman 27.57 -
57 Erie Brown FR Graceville 28.13 -
Boys' 200 Meters Section 12
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
22 Billy Carstarphen SR Bay 22.99 24.98 31.98 -
25 Sawyer Stone FR Mosley 32.79 25.22 17.91 -
37 Kobi Lucas SR Bozeman 27.25 26.45 32.54 -
41 Eric Sapp JR Bozeman 22.10 26.62 22.90 -
53 Brayden Baker 8 Bozeman 28.31 27.75 21.37 -
Boys' 200 Meters Section 13
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
19 Paul Hunter SR Rutherford 27.05 32.01 24.81 27.79 19.36 -
20 Thurston Johnson JR Marianna 27.81 31.79 24.83 19.62 28.31 -
26 Conner Everhart FR North Bay Haven 31.53 25.12 25.63 23.07 27.17 -
28 Te'Qjaun Cuttino JR Marianna 24.14 23.37 25.68 22.60 26.20 -
Boys' 200 Meters Section 14
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
8 Jayden Calloway SO Bay 24.23 22.78 24.23 24.96 16.97 21.57 2
12 Demount Epps SR North Bay Haven 28.20 29.66 24.31 31.36 24.80 23.83 -
14 Tate Daniels JR Wakulla Christian 22.26 17.62 24.46 23.73 31.07 21.04 -
23 Adrian Dickens JR North Bay Haven 17.85 21.88 25.14 31.68 21.12 19.61 -
Boys' 200 Meters Section 15
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
9 DeTerryan Murphy JR Blountstown 25.95 19.65 28.62 24.25 25.47 1
11 Sammy Taylor SR Wakulla 17.97 29.63 18.46 24.28 23.56 -
21 DeTerryis Murphy JR Blountstown 29.82 30.07 21.62 24.85 17.65 -
39 Micheal Tamm SO Wakulla 30.21 27.30 28.36 26.50 19.61 -
Boys' 200 Meters Section 16
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
4 Jabari Reed SO Bay 28.34 24.29 23.10 23.81 6
6 Ken Speights SR Blountstown 27.43 30.80 26.71 24.06 4
10 Lakieyan Suddeth SO Bay 21.60 31.56 22.82 24.27 -
17 Adam Layne JR Bozeman 20.79 20.04 20.79 24.74 -
Boys' 200 Meters Section 17
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Zamarion Smith JR Wakulla 22.84 10
2 Charles Campbell SR Bay 23.26 8
3 Bishop Bosland SR Marianna 23.64 7
5 Ja'kari Ervin SR Wakulla 23.84 5