March 12-13, 2021
|
Osceola Kissimmee - Kissimmee, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 100 Meters Finals

W: 1.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 jacari kennedy SR Jones 10.74 10
2 Jeremiah Housey SR Rockledge 10.94 8
3 Tavis Wilson SR Wharton 11.00 6
4 Zack Yunusha SR Wharton 11.02 5
5 Emmanuel Pierre JR Dr. Phillips 11.03 4
6 Virgil Marshall JR Rockledge 11.09 3
7 William Hineline SO Wharton 11.14 2
8 Christopher Donaldson SO Auburndale 11.15 1

Boys' 100 Meters Preliminaries

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME WIND
1 jacari kennedy SR Jones 10.82 1.8
2 William Hineline SO Wharton 10.98 2.4
3 Christopher Donaldson SO Auburndale 10.99 2.4
4 Emmanuel Pierre JR Dr. Phillips 10.99 2.2
5 Jeremiah Housey SR Rockledge 11.05 2.0
6 Tavis Wilson SR Wharton 11.06 0.8
7 Zack Yunusha SR Wharton 11.07 0.8
8 Virgil Marshall JR Rockledge 11.11 2.7
9 Mark Adams JR Viera 11.11 1.8
10 Jymon Coleman SR Wekiva 11.12 2.4
11 Theodore Lockley SR Mainland 11.17 0.8
12 C'ontrae Clark JR Palatka 11.19 0.3
13 John Cooper lll JR Ocoee 11.21 2.0
14 Anthony Alls SR Auburndale 11.24 1.1
15 David Barfield SR Celebration 11.28 1.8
16 Tyler Emans SO Harmony 11.36 0.8
17 Myles Wiley SR Dr. Phillips 11.38 2.7
18 Preston Foreman SR Viera 11.39 1.1
19 Isaiah Oquendo JR Harmony 11.40 2.7
20 William Mascoe SO Osceola (Kissimmee) 11.41 0.8
21 Aviance Williams JR Jones 11.42 0.8
22 Jeremiah Cadet JR Ocoee 11.45 1.1
23 Avery Smith SR Rockledge 11.49 0.3
24 Chad Davis SR Wekiva 11.49 2.2
25 delmontre pryor SR Jones 11.49 2.4
26 Keyshawn Johnson SR Kathleen 11.53 0.8
27 Christian White JR Tohopekaliga 11.54 0.8
28 Kameryn Metcalf JR Dr. Phillips 11.57 1.8
29 Keyondray Jones SO Apopka 11.58 1.8
30 Noah Putnam SO Wekiva 11.59 0.8
31 Travis Croichy JR Alonso 11.60 2.2
32 Watson Cherancy JR Harmony 11.61 2.4
33 Omarion Wilson SR Palatka 11.67 2.7
34 Ehlias Patterson JR Tohopekaliga 11.69 2.2
35 Hayden Taylor JR St. Cloud 11.70 2.2
36 Amiir Austin JR Newsome 11.74 2.7
37 Riddyk Ayan SO Wiregrass Ranch 11.77 0.3
38 Ethan Robinson JR Newsome 11.78 0.8
39 Anthony Mercado SR Tohopekaliga 11.79 2.4
40 Joseph Lake FR Alonso 11.81 2.0
41 Jared West FR Wiregrass Ranch 11.83 1.8
42 Anthon McIntyre SO Viera 11.91 2.2
43 Quavantez Jackson JR Kathleen 11.92 2.0
44 Henly Placide FR Osceola (Kissimmee) 11.97 2.7
45 Patrick Forsyth SR St. Cloud 12.03 0.3
46 Joseph Comito JR Alonso 12.03 1.1
47 Jacob Lehning JR Auburndale 12.05 2.7
48 Dinari Bennett JR First Academy (Orlando) 12.08 0.3
49 Malachi Britt JR Apopka 12.15 0.3
50 Aydin Fayiz FR Wiregrass Ranch 12.17 2.2
51 Andrews Arias Rosales SR Celebration 12.19 2.0
52 Nehemiah Kennard FR Ocoee 12.22 2.0
53 Khari Anglin JR Newsome 12.22 1.1
54 Eduardo Pena JR West Orange 12.40 2.2
55 Xavier Rios SR New Dimensions 12.57 1.1
56 Afriyie Assamany JR West Orange 13.65 0.8
  Q'juan Nelson JR Palatka FS -
  Jaydrian Cosme JR Osceola (Kissimmee) FS -
Boys' 100 Meters Preliminaries Heat 1
W: 2.0
PL NAME YEAR TEAM TIME
5 Jeremiah Housey SR Rockledge 11.05
13 John Cooper lll JR Ocoee 11.21
40 Joseph Lake FR Alonso 11.81
43 Quavantez Jackson JR Kathleen 11.92
51 Andrews Arias Rosales SR Celebration 12.19
52 Nehemiah Kennard FR Ocoee 12.22
Boys' 100 Meters Preliminaries Heat 2
W: 2.7
PL NAME YEAR TEAM TIME
8 Virgil Marshall JR Rockledge 11.11
17 Myles Wiley SR Dr. Phillips 11.38
19 Isaiah Oquendo JR Harmony 11.40
33 Omarion Wilson SR Palatka 11.67
36 Amiir Austin JR Newsome 11.74
44 Henly Placide FR Osceola (Kissimmee) 11.97
47 Jacob Lehning JR Auburndale 12.05
Boys' 100 Meters Preliminaries Heat 3
W: 2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME
2 William Hineline SO Wharton 10.98
3 Christopher Donaldson SO Auburndale 10.99
10 Jymon Coleman SR Wekiva 11.12
25 delmontre pryor SR Jones 11.49
32 Watson Cherancy JR Harmony 11.61
39 Anthony Mercado SR Tohopekaliga 11.79
Boys' 100 Meters Preliminaries Heat 4
W: 2.2
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Emmanuel Pierre JR Dr. Phillips 10.99
24 Chad Davis SR Wekiva 11.49
31 Travis Croichy JR Alonso 11.60
34 Ehlias Patterson JR Tohopekaliga 11.69
35 Hayden Taylor JR St. Cloud 11.70
42 Anthon McIntyre SO Viera 11.91
50 Aydin Fayiz FR Wiregrass Ranch 12.17
54 Eduardo Pena JR West Orange 12.40
Boys' 100 Meters Preliminaries Heat 5
W: 0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME
7 Zack Yunusha SR Wharton 11.07
11 Theodore Lockley SR Mainland 11.17
20 William Mascoe SO Osceola (Kissimmee) 11.41
27 Christian White JR Tohopekaliga 11.54
30 Noah Putnam SO Wekiva 11.59
56 Afriyie Assamany JR West Orange 13.65
Boys' 100 Meters Preliminaries Heat 6
W: 0.3
PL NAME YEAR TEAM TIME
12 C'ontrae Clark JR Palatka 11.19
23 Avery Smith SR Rockledge 11.49
37 Riddyk Ayan SO Wiregrass Ranch 11.77
45 Patrick Forsyth SR St. Cloud 12.03
48 Dinari Bennett JR First Academy (Orlando) 12.08
49 Malachi Britt JR Apopka 12.15
  Q'juan Nelson JR Palatka FS
Boys' 100 Meters Preliminaries Heat 7
W: 0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME
6 Tavis Wilson SR Wharton 11.06
16 Tyler Emans SO Harmony 11.36
21 Aviance Williams JR Jones 11.42
26 Keyshawn Johnson SR Kathleen 11.53
38 Ethan Robinson JR Newsome 11.78
  Jaydrian Cosme JR Osceola (Kissimmee) FS
Boys' 100 Meters Preliminaries Heat 8
W: 1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME
14 Anthony Alls SR Auburndale 11.24
18 Preston Foreman SR Viera 11.39
22 Jeremiah Cadet JR Ocoee 11.45
46 Joseph Comito JR Alonso 12.03
53 Khari Anglin JR Newsome 12.22
55 Xavier Rios SR New Dimensions 12.57
Boys' 100 Meters Preliminaries Heat 9
W: 1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 jacari kennedy SR Jones 10.82
9 Mark Adams JR Viera 11.11
15 David Barfield SR Celebration 11.28
28 Kameryn Metcalf JR Dr. Phillips 11.57
29 Keyondray Jones SO Apopka 11.58
41 Jared West FR Wiregrass Ranch 11.83