March 25, 2021
|
Wolfson - Jacksonville, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Domictress Robinson SR Ribault 10.93 10
2 Amos Oruamabo SO Robert E. Lee 11.29 8
3 Khalil Ward JR Sandalwood 11.32 6
4 Jackson Schrock JR Fletcher 11.36 5
5 Noah Straley JR Bishop Kenny 11.38 4
6 Dane Blake SR Atlantic Coast 11.47 3
7 Kendrick Scurry SR Ribault 11.51 2
8 Malcom Seaborn SR Atlantic Coast 11.58 1
9 Brian Golden SR Sandalwood 11.63 -
10 James Resar FR Bishop Kenny 11.63 -
11 Christian Winter JR Harvest Community 11.70 -
12 Leondre Stevenson SR Robert E. Lee 11.71 -
13 Antwon McCrae SO Westside 11.74 -
14 Robert Williams SR Ribault 11.79 -
15 Kahlyl Samuels SO Mandarin 11.83 -
16 Miles Andre SR Stanton 11.84 -
17 Devon Sinclair SO Terry Parker 11.94 -
18 Tariq Riley JR Fletcher 11.96 -
19 Kendall Mathis JR Atlantic Coast 12.08 -
20 Denario Mapp JR Robert E. Lee 12.19 -
21 Rashay Bradley SO Terry Parker 12.24 -
22 Noah Taylor FR Fletcher 12.25 -
23 Khalil Blount FR Sandalwood 12.31 -
24 Price Watson SO Bishop Kenny 12.36 -
25 Connell Foster SR Englewood 12.37 -
26 Ryan Dreibelbis SR Stanton 12.39 -
27 Robert Simmons SO Mandarin 12.49 -
28 Tian Rice SR Baldwin 12.56 -
29 Jaden Jenkins JR Wolfson 12.58 -
30 Joe Dunn JR Harvest Community 12.58 -
31 Gilberto Cardena SO Englewood 12.61 -
32 Samauri Battle FR Terry Parker 12.63 -
33 Evan Crumity SR Mandarin 12.70 -
34 Tyler Charles SO Harvest Community 12.76 -
35 GABRIEL STANLEY SO Stanton 12.77 -
36 Darrell Williams SR Westside 13.04 -
37 Jaylen Hitchens SO Baldwin 13.10 -
38 Kelsey Williams SO Englewood 13.34 -
39 Omar Ortiz JR Westside 13.41 -
40 Dominic Smith SO San Jose Prep 13.64 -
41 Lewis Ayers SO Wolfson 13.71 -
42 Derrick Compere SO San Jose Prep 14.94 -
43 Alexander Hale FR San Jose Prep 16.98 -
  Reyon Passely JR Young Kids in Motion DNS   
  Cameron Thomas FR Young Kids in Motion DNS   
  Jaquan Lundy SO Young Kids in Motion DNS   
  Daniel Coleman 8 Duval Charter DNS   
  James Delgado SO Duval Charter DNS   
  David Huffenus 8 Duval Charter DNS   
  Trey Dubnansky SO St. Johns Country Day DNS   
  Santana Ruff 7 Baldwin DNS   
  Chavaris Dumas SO Interlachen DNS   
  Aundry Williams SO Interlachen DNS   
  Javier Roman SO St. Johns Country Day DNS   
Boys' 100 Meters Section 1
W: -1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Domictress Robinson SR Ribault 10.93 10
2 Amos Oruamabo SO Robert E. Lee 11.29 8
3 Khalil Ward JR Sandalwood 11.32 6
4 Jackson Schrock JR Fletcher 11.36 5
5 Noah Straley JR Bishop Kenny 11.38 4
6 Dane Blake SR Atlantic Coast 11.47 3
7 Kendrick Scurry SR Ribault 11.51 2
9 Brian Golden SR Sandalwood 11.63 -
Boys' 100 Meters Section 2
W: -2.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 James Resar FR Bishop Kenny 11.63 -
11 Christian Winter JR Harvest Community 11.70 -
12 Leondre Stevenson SR Robert E. Lee 11.71 -
13 Antwon McCrae SO Westside 11.74 -
14 Robert Williams SR Ribault 11.79 -
15 Kahlyl Samuels SO Mandarin 11.83 -
18 Tariq Riley JR Fletcher 11.96 -
  Chavaris Dumas SO Interlachen DNS   
Boys' 100 Meters Section 3
W: -2.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Devon Sinclair SO Terry Parker 11.94 -
19 Kendall Mathis JR Atlantic Coast 12.08 -
20 Denario Mapp JR Robert E. Lee 12.19 -
21 Rashay Bradley SO Terry Parker 12.24 -
24 Price Watson SO Bishop Kenny 12.36 -
27 Robert Simmons SO Mandarin 12.49 -
28 Tian Rice SR Baldwin 12.56 -
32 Samauri Battle FR Terry Parker 12.63 -
Boys' 100 Meters Section 4
W: -2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Noah Taylor FR Fletcher 12.25 -
25 Connell Foster SR Englewood 12.37 -
26 Ryan Dreibelbis SR Stanton 12.39 -
29 Jaden Jenkins JR Wolfson 12.58 -
30 Joe Dunn JR Harvest Community 12.58 -
34 Tyler Charles SO Harvest Community 12.76 -
37 Jaylen Hitchens SO Baldwin 13.10 -
  Aundry Williams SO Interlachen DNS   
Boys' 100 Meters Section 5
W: -2.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
31 Gilberto Cardena SO Englewood 12.61 -
39 Omar Ortiz JR Westside 13.41 -
42 Derrick Compere SO San Jose Prep 14.94 -
43 Alexander Hale FR San Jose Prep 16.98 -
  David Huffenus 8 Duval Charter DNS   
  Daniel Coleman 8 Duval Charter DNS   
  Javier Roman SO St. Johns Country Day DNS   
  Trey Dubnansky SO St. Johns Country Day DNS   
Boys' 100 Meters Section 6
W: -0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
33 Evan Crumity SR Mandarin 12.70 -
35 GABRIEL STANLEY SO Stanton 12.77 -
38 Kelsey Williams SO Englewood 13.34 -
40 Dominic Smith SO San Jose Prep 13.64 -
  James Delgado SO Duval Charter DNS   
  Santana Ruff 7 Baldwin DNS   
  Jaquan Lundy SO Young Kids in Motion DNS   
  Reyon Passely JR Young Kids in Motion DNS   
Boys' 100 Meters Section 7
W: -1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Malcom Seaborn SR Atlantic Coast 11.58 1
16 Miles Andre SR Stanton 11.84 -
23 Khalil Blount FR Sandalwood 12.31 -
36 Darrell Williams SR Westside 13.04 -
41 Lewis Ayers SO Wolfson 13.71 -
  Cameron Thomas FR Young Kids in Motion DNS