March 27, 2021
|
Tohopekaliga (Kissimmeee)
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 100 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tyra Thomas SR Auburndale 14.71 10
2 Tiana Devoe SR Rockledge 15.36 8
3 Kaycee Martin SR Newsome 15.43 6
4 DeMaris Soto SO Apopka 15.79 5
5 Irmiris Mendez SR Dr. Phillips 16.03 4
6 Jaida Williams-Goins FR Rockledge 16.05 3
7 Victoria Morris SR Auburndale 16.50 2
8 Kylie Clark SR Newsome 16.51 1
9 Julianna Kern SR Apopka 16.77 -
10 Jeslyn Rosa SR Melbourne 16.84 -
11 Emma Narvaez JR Strawberry Crest 17.06 -
12 Amari Sims SR Windermere 17.19 -
13 Alexis Doll SR Lake Minneola 17.54 -
14 Keighden Gehris SO Harmony 17.70 -
15 Bethany Muncey JR Heritage 17.71 -
16 Carolyn Bradford SR Newsome 18.30 -
17 Ashanti Ramiez SR City of Life Christian 18.47 -
18 Anthea Alley SO City of Life Christian 18.90 -
19 Hailey Fowler JR Apopka 19.05 -
20 Devin Fox SR Viera 19.25 -
21 Yessmary Rodriguez SR Colonial 19.32 -
22 Aaliyah Blot SO Dr. Phillips 20.15 -
23 Haywood Kyra FR Lake Nona 20.23 -
24 Nina Clarke SR Lake Minneola 20.32 -
25 Madeline Jones JR Heritage 20.49 -
26 Teja Anderson JR Gateway (Kissimmee) 20.71 -
27 Jacqueline Berland SO Winter Park 21.29 -
28 Noel Wiltz SO Lake Nona 21.45 -
29 Janelle Cadle SO Heritage 21.68 -
30 Caitlin Clemons SO Winter Park 22.12 -
Girls' 100 Hurdles Section 1
W: -2.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Alexis Doll SR Lake Minneola 17.54 -
24 Nina Clarke SR Lake Minneola 20.32 -
28 Noel Wiltz SO Lake Nona 21.45 -
29 Janelle Cadle SO Heritage 21.68 -
Girls' 100 Hurdles Section 2
W: -1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 Haywood Kyra FR Lake Nona 20.23 -
25 Madeline Jones JR Heritage 20.49 -
26 Teja Anderson JR Gateway (Kissimmee) 20.71 -
27 Jacqueline Berland SO Winter Park 21.29 -
30 Caitlin Clemons SO Winter Park 22.12 -
Girls' 100 Hurdles Section 3
W: -1.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Keighden Gehris SO Harmony 17.70 -
17 Ashanti Ramiez SR City of Life Christian 18.47 -
18 Anthea Alley SO City of Life Christian 18.90 -
19 Hailey Fowler JR Apopka 19.05 -
20 Devin Fox SR Viera 19.25 -
21 Yessmary Rodriguez SR Colonial 19.32 -
22 Aaliyah Blot SO Dr. Phillips 20.15 -
Girls' 100 Hurdles Section 4
W: -1.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Julianna Kern SR Apopka 16.77 -
10 Jeslyn Rosa SR Melbourne 16.84 -
11 Emma Narvaez JR Strawberry Crest 17.06 -
12 Amari Sims SR Windermere 17.19 -
15 Bethany Muncey JR Heritage 17.71 -
16 Carolyn Bradford SR Newsome 18.30 -
Girls' 100 Hurdles Section 5
W: -1.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tyra Thomas SR Auburndale 14.71 10
2 Tiana Devoe SR Rockledge 15.36 8
3 Kaycee Martin SR Newsome 15.43 6
4 DeMaris Soto SO Apopka 15.79 5
5 Irmiris Mendez SR Dr. Phillips 16.03 4
6 Jaida Williams-Goins FR Rockledge 16.05 3
7 Victoria Morris SR Auburndale 16.50 2
8 Kylie Clark SR Newsome 16.51 1