March 5, 2021
|
Ft. Myers - Ft. Myers, FL
ICON KEY: FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Marvens Merisier SR Fort Myers 11.11 10
2 Kelton Henderson SO Island Coast 11.21 8
3 Oran Singleton SR Clewiston 11.31 6
4 Karl Castor SR Fort Myers 11.57 5
5 James Edwards JR Clewiston 11.66 4
6 Dandrea Morrison FR Ida Baker 11.69 3
7 Christopher Compere SR Immokalee 11.75 2
8 Ranod Smith SO Fort Myers 11.76 1
9 Chauncey Cobb SO Clewiston 11.87 -
10 Jaheim Clarke SO Riverdale 11.91 -
11 Kesean Ivy SO Riverdale 12.06 -
12 Javion Cole   Gateway Charter 12.08 -
13 Hans Felien JR Ida Baker 12.11 -
14 Brennen Boucher JR North Fort Myers 12.27 -
15 Steve Masson JR Cape Coral 12.34 -
16 Denai'drick Cook SO Island Coast 12.35 -
17 Noah Billhorn SR North Fort Myers 12.39 -
18 Trevontay Watts SO Cypress Lake 12.43 -
19 Matthew Doroshcuk FR Bonita Springs 12.45 -
19 Jonathan Fatal SO Island Coast 12.45 -
21 Arland Iverson SR Mariner 12.46 -
21 Alijah Bodero FR Cypress Lake 12.46 -
23 Authur Miller   Gateway Charter 12.50 -
23 Ty Smith JR Oasis 12.50 -
25 Kensley Louidor-Faustin FR Palmetto Ridge 12.51 -
26 Darian Robinson FR Immokalee 12.59 -
27 Joshua Rivera FR Cape Coral 12.65 -
28 Zach Malpica JR Ida Baker 12.68 -
29 Leon Thomas JR Cape Coral 12.71 -
30 Calvin Altimeaux SO Bonita Springs 12.79 -
31 Romeo McKnight JR Riverdale 12.86 -
32 Chase Bratcher SR Mariner 12.99 -
33 Brian Altuve- Viloria FR Bonita Springs 13.15 -
34 Angel Lopez   Gateway Charter 13.22 -
35 Mackenley Kernizan SO Palmetto Ridge 13.27 -
36 Donte Braham FR Cypress Lake 13.67 -
37 Schneider Saint German SO Immokalee 13.78 -
38 Kyler Pudelski FR Oasis 14.06 -
39 Elijah Blasetti SO North Fort Myers 14.67 -
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Marvens Merisier SR Fort Myers 11.11 10
2 Kelton Henderson SO Island Coast 11.21 8
5 James Edwards JR Clewiston 11.66 4
7 Christopher Compere SR Immokalee 11.75 2
9 Chauncey Cobb SO Clewiston 11.87 -
19 Matthew Doroshcuk FR Bonita Springs 12.45 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Oran Singleton SR Clewiston 11.31 6
4 Karl Castor SR Fort Myers 11.57 5
8 Ranod Smith SO Fort Myers 11.76 1
11 Kesean Ivy SO Riverdale 12.06 -
18 Trevontay Watts SO Cypress Lake 12.43 -
31 Romeo McKnight JR Riverdale 12.86 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Jaheim Clarke SO Riverdale 11.91 -
13 Hans Felien JR Ida Baker 12.11 -
14 Brennen Boucher JR North Fort Myers 12.27 -
17 Noah Billhorn SR North Fort Myers 12.39 -
19 Jonathan Fatal SO Island Coast 12.45 -
25 Kensley Louidor-Faustin FR Palmetto Ridge 12.51 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Arland Iverson SR Mariner 12.46 -
26 Darian Robinson FR Immokalee 12.59 -
29 Leon Thomas JR Cape Coral 12.71 -
30 Calvin Altimeaux SO Bonita Springs 12.79 -
33 Brian Altuve- Viloria FR Bonita Springs 13.15 -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Denai'drick Cook SO Island Coast 12.35 -
23 Ty Smith JR Oasis 12.50 -
35 Mackenley Kernizan SO Palmetto Ridge 13.27 -
36 Donte Braham FR Cypress Lake 13.67 -
38 Kyler Pudelski FR Oasis 14.06 -
39 Elijah Blasetti SO North Fort Myers 14.67 -
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Dandrea Morrison FR Ida Baker 11.69 3
21 Alijah Bodero FR Cypress Lake 12.46 -
28 Zach Malpica JR Ida Baker 12.68 -
37 Schneider Saint German SO Immokalee 13.78 -
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Javion Cole   Gateway Charter 12.08 -
15 Steve Masson JR Cape Coral 12.34 -
23 Authur Miller   Gateway Charter 12.50 -
27 Joshua Rivera FR Cape Coral 12.65 -
32 Chase Bratcher SR Mariner 12.99 -
34 Angel Lopez   Gateway Charter 13.22 -