February 26, 2021
|
Bishop Verot - Ft. Myers, FL
|
Timing: Elite Timing
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC WIND
1 Jacob Panzarella JR First Baptist (Naples) 21.94 10 0.3
2 Marvens Merisier SR Fort Myers 22.02 8 0.3
3 Dominic Camarca SR Canterbury (FM) 22.83 6 0.3
4 Justin Rodgers SR Southwest Florida Christian 23.85 5 0.2
5 Nathan Castor JR South Fort Myers 23.86 4 0.3
6 J'Andre Huffman SR South Fort Myers 24.60 3 0.2
7 Nickardo Dunkelly - Allen FR Riverdale 24.61 2 0.3
8 Dylan Osnac SO Riverdale 25.02 1 0.2
9 Tyler Williams JR Cape Coral 25.91 - 0.2
10 Mazur Manzanares JR Bishop Verot 25.92 - 0.2
11 Nathan Leishman SO Bonita Springs 26.23 - 0.1
12 Matthew Doroshcuk FR Bonita Springs 26.30 - 0.1
13 Josh Kelly FR Cape Coral 26.41 - 0.3
14 Stavros Maillakakis SO Cypress Lake 26.83 - 0.2
15 Jaylon Gallegos SR LaBelle 27.49 - 0.2
16 Nicholas Richmond SO Bishop Verot 27.51 - 0.1
17 Kruz Jimenez SO LaBelle 27.58 - 0.2
18 Benjamin Hahn SO Cypress Lake 27.59 - 0.1
19 Julian Daller JR Canterbury (FM) 27.63 - 0.3
  William Patrick JR Sarasota DNS    -
  TAHJAVIUN McKay JR Sarasota DNS    -
  Wilney Francois SO Hardee DNS    -
  Kevin Rhodes JR Fort Myers DNS    -
  Damian Coleman SR First Baptist (Naples) DNS    -
  Carson Wallace SR Southwest Florida Christian DNS    -
  Hezekiah Austin JR Hardee DNS    -
Boys' 200 Meters Section 1
W: 0.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacob Panzarella JR First Baptist (Naples) 21.94 10
2 Marvens Merisier SR Fort Myers 22.02 8
3 Dominic Camarca SR Canterbury (FM) 22.83 6
5 Nathan Castor JR South Fort Myers 23.86 4
7 Nickardo Dunkelly - Allen FR Riverdale 24.61 2
  TAHJAVIUN McKay JR Sarasota DNS   
Boys' 200 Meters Section 2
W: 0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Justin Rodgers SR Southwest Florida Christian 23.85 5
6 J'Andre Huffman SR South Fort Myers 24.60 3
8 Dylan Osnac SO Riverdale 25.02 1
10 Mazur Manzanares JR Bishop Verot 25.92 -
  Hezekiah Austin JR Hardee DNS   
  Kevin Rhodes JR Fort Myers DNS   
Boys' 200 Meters Section 3
W: 0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Nathan Leishman SO Bonita Springs 26.23 -
12 Matthew Doroshcuk FR Bonita Springs 26.30 -
16 Nicholas Richmond SO Bishop Verot 27.51 -
18 Benjamin Hahn SO Cypress Lake 27.59 -
  Carson Wallace SR Southwest Florida Christian DNS   
  William Patrick JR Sarasota DNS   
Boys' 200 Meters Section 4
W: 0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Tyler Williams JR Cape Coral 25.91 -
14 Stavros Maillakakis SO Cypress Lake 26.83 -
15 Jaylon Gallegos SR LaBelle 27.49 -
17 Kruz Jimenez SO LaBelle 27.58 -
  Damian Coleman SR First Baptist (Naples) DNS   
Boys' 200 Meters Section 5
W: 0.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Josh Kelly FR Cape Coral 26.41 -
19 Julian Daller JR Canterbury (FM) 27.63 -
  Wilney Francois SO Hardee DNS