February 12, 2021
|
Flagler Palm Coast - Bunnell, FL

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Kate Drummond SO Buchholz 5:14.59
2 Allison Drummond SR Buchholz 5:30.67
3 Lucy Voss FR Buchholz 5:36.74
4 Amelia Tackling FR Ponte Vedra 5:39.66
5 Riley Carter SR New Smyrna Beach 5:40.02
6 Emma White FR Buchholz 5:52.09
7 Payton Megge SR Spruce Creek 5:52.53
8 Emma Schlageter SR New Smyrna Beach 5:53.62
9 Hilaree Vega FR Ponte Vedra 5:56.34
10 Bella Cobb FR Spruce Creek 6:00.79
11 Olivia Kemp JR Menendez 6:04.33
12 Elizabeth Loosli JR Buchholz 6:05.02
13 Lauren Marshall JR Matanzas 6:05.29
14 Jessica Greenberg FR Spruce Creek 6:09.42
15 Ellie Pinnar SO Ponte Vedra 6:13.74
16 Addison Nettle SO Palatka 6:13.75
17 Bella Szynaka SR Lake Howell 6:15.47
18 Maggie Whisler FR Buchholz 6:17.53
19 Rebekah Shores SO New Smyrna Beach 6:25.54
20 Anna Wilson SO Ponte Vedra 6:25.92
21 Isabela Zapata SR Lake Howell 6:26.39
22 Zoe Buot SO Lake Howell 6:26.48
23 Lauren Williams SO Spruce Creek 6:30.04
24 Ashley Lemus JR Spruce Creek 6:32.44
25 Lauren Sinton JR Seabreeze 6:38.03
26 Katie Gomez SR Lake Howell 6:40.12
27 Shannon Smith SR New Smyrna Beach 6:40.50
28 Isabella Gabriel JR Spruce Creek 6:46.50
29 Ilari Droker SO Seabreeze 6:46.88
30 Ysabel Jack SO Ponte Vedra 6:46.95
31 Charlotte Harris JR Seabreeze 7:11.32
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
10 Bella Cobb FR Spruce Creek 6:00.79
14 Jessica Greenberg FR Spruce Creek 6:09.42
15 Ellie Pinnar SO Ponte Vedra 6:13.74
16 Addison Nettle SO Palatka 6:13.75
17 Bella Szynaka SR Lake Howell 6:15.47
18 Maggie Whisler FR Buchholz 6:17.53
19 Rebekah Shores SO New Smyrna Beach 6:25.54
20 Anna Wilson SO Ponte Vedra 6:25.92
22 Zoe Buot SO Lake Howell 6:26.48
23 Lauren Williams SO Spruce Creek 6:30.04
24 Ashley Lemus JR Spruce Creek 6:32.44
25 Lauren Sinton JR Seabreeze 6:38.03
27 Shannon Smith SR New Smyrna Beach 6:40.50
28 Isabella Gabriel JR Spruce Creek 6:46.50
29 Ilari Droker SO Seabreeze 6:46.88
30 Ysabel Jack SO Ponte Vedra 6:46.95
31 Charlotte Harris JR Seabreeze 7:11.32
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Kate Drummond SO Buchholz 5:14.59
2 Allison Drummond SR Buchholz 5:30.67
3 Lucy Voss FR Buchholz 5:36.74
4 Amelia Tackling FR Ponte Vedra 5:39.66
5 Riley Carter SR New Smyrna Beach 5:40.02
6 Emma White FR Buchholz 5:52.09
7 Payton Megge SR Spruce Creek 5:52.53
8 Emma Schlageter SR New Smyrna Beach 5:53.62
9 Hilaree Vega FR Ponte Vedra 5:56.34
11 Olivia Kemp JR Menendez 6:04.33
12 Elizabeth Loosli JR Buchholz 6:05.02
13 Lauren Marshall JR Matanzas 6:05.29
21 Isabela Zapata SR Lake Howell 6:26.39
26 Katie Gomez SR Lake Howell 6:40.12