March 7, 2020
|
Leto HS - Tampa, FL
|
200m (Flat)

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Kristopher Glazewski   Newsome 5:13.00
1 Dylan Buggica Senior Newsome 5:13.00
3 Keegan Dandrow   Newsome 5:15.00
4 Nyrei Mendez Junior Newsome 5:16.00
5 Trevor Connatser   Newsome 5:20.00
6 Samuel Brooks   Bloomingdale 5:30.00
7 Joshua Souza   Bloomingdale 5:33.00
8 Caleb Hamilton   Newsome 5:37.00
9 Issac Markham   Bloomingdale 5:38.00
9 Quinn Healy   Newsome 5:38.00
11 Jackson Nichols   Bloomingdale 5:43.00
12 Eric Witt   Bloomingdale 5:47.00
13 Brandon Turner   Bloomingdale 5:50.00
14 Richard Dodge   Newsome 5:52.00
15 Gatlin Grygiel   Newsome 5:59.00
16 Ethan Eaves   Newsome 6:06.00
17 Haiden Marchese   Bloomingdale 6:07.00
18 Nicholas McKeen Sophomore Bloomingdale 6:13.00
19 Rylee Kleist   Bloomingdale 6:50.00
20 Timothy Hernandez   Bloomingdale 7:12.00
  Seth Brickman   Plant NT
  Elyod Araya   Gaither NT
  Christian Vidal   Gaither NT
  Jacob Smith   George Steinbrenner NT
  Ethan Jennings Junior Plant NT
  Ben Tondre Junior Plant NT
  Evan Hadam Sophomore Plant NT
  Tristan VanHorn Senior Plant NT
  Michael Gonzalez Sophomore Plant NT
  Ryan Campbell Junior George Steinbrenner NT
  Frank McBride   George Steinbrenner NT
  Angelo Leiser   Durant NT
  Ethan Matthews   Armwood NT
  Jalen Troyer   Armwood NT
  Sawyer Raveling   George Steinbrenner NT
  Cooper Torrelio   Bloomingdale NT
  Malik Millet   Bloomingdale NT
  Mason Cantrell   George Steinbrenner NT
  Bryce Krueger Junior George Steinbrenner NT
  Clayton Slowick   Plant NT
  William Hernandez   Plant NT
  Joey Coyle   Plant NT
  Matthew Croswell Jr.   George Steinbrenner NT
  Grant Hooker   George Steinbrenner NT
  Ethan Zimmerman   George Steinbrenner NT
  Samuel Knight   George Steinbrenner NT
  Collin Southard   Newsome NT
  Scott Bucklin   Newsome NT
  Nicholas Bucciarelli Junior George Steinbrenner NT
  Pattabhirama Jonnalagadda Senior George Steinbrenner NT
  Ricardo Figueroa-Carrello   Newsome NT
  Taylor Stanley   George Steinbrenner NT
  Sohan Khanvilkar Junior George Steinbrenner NT
  Alex Coffey Senior Plant NT
  Jacob Potantus   Plant NT
  Martin Ramirez   Plant NT
  Loc Nguyen   Freedom (Tampa) NT
  Justin Amezquita   Freedom (Tampa) NT
  Ethan Fuhrmeister   Freedom (Tampa) NT
  Javier Abanses   George Steinbrenner NT
  Ethan Cole Senior George Steinbrenner NT
  Jeremy Ocasio Senior George Steinbrenner NT