March 3, 2020
|
Lake Weir - Ocala, FL

Boys' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 alexander loria FR West Port 53.68 10
2 Juan Restrepo SR Lake Weir 56.88 8
3 Jamel Bailey SO Lake Weir 57.52 6
4 Jamyss Morales SR Lake Weir 57.54 5
5 caleb moore FR West Port 58.60 4
6 Jermaine Crawford SR Lake Weir 59.25 3
7 Jalen Malcolm SR Dunnellon 1:00.00 2
8 Keyondre Wilkerson SR West Port 1:00.10 1
9 Adrian Sutcliffe SR West Port 1:00.53 -
10 Garry Ryan SR West Port 1:00.85 -
11 Kemuel Maynard SR Lake Weir 1:01.75 -
12 Davonte Mclean SO West Port 1:02.00 -
13 Wanya Epps SR Dunnellon 1:02.31 -
14 Brock Hawkins SO Lake Weir 1:02.69 -
15 Terich Reynolds SR Lake Weir 1:03.00 -
16 KyJuan Small SR Lake Weir 1:05.01 -
17 Daniel Desulme JR Lake Weir 1:05.03 -
18 Jamal Taylor SO Lake Weir 1:07.00 -
18 John Booth JR Lake Weir 1:07.00 -
20 Tyler Tejeda-Maysonet SO Dunnellon 1:10.00 -
21 Malik Arredondo-Hernandez FR Dunnellon 1:13.64 -
  Bradley Rush JR Dunnellon NT   
  robert Whipple JR West Port NT   
  Earnest Flythe FR Lake Weir NT   
  Wyatt Watson SR Lake Weir NT   
  Tristan Kennedy FR Lake Weir NT   
  kyle chambers JR West Port NT   
  anthony arroyo FR West Port NT   
  Brandon Noble FR West Port NT   
  JaQuan Donaly SO Lake Weir NT   
  Gavin Reese JR West Port NT   
  Kendon Oneal SO Lake Weir NT   
  Corone Williams JR Lake Weir NT   
  Garrett Hinckley FR Dunnellon NT   
  Jessie James Jr. SR Dunnellon NT   
  Ricardo Jimenez JR Dunnellon NT   
  Hoa Nguyen JR West Port NT   
  Andrew Lanctot FR Lake Weir NT   
  Javaris Etiene JR Lake Weir NT   
  Alex Spoffard SR Lake Weir NT   
  Stanley Jones JR West Port NT   
  Brandon Guerrero SR Lake Weir NT   
  Gavin Locke SR Lake Weir NT   
Boys' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Wanya Epps SR Dunnellon 1:02.31 -
21 Malik Arredondo-Hernandez FR Dunnellon 1:13.64 -
  Gavin Reese JR West Port NT   
  Javaris Etiene JR Lake Weir NT   
  Brandon Guerrero SR Lake Weir NT   
Boys' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Brock Hawkins SO Lake Weir 1:02.69 -
18 Jamal Taylor SO Lake Weir 1:07.00 -
  Stanley Jones JR West Port NT   
  Jessie James Jr. SR Dunnellon NT   
  Alex Spoffard SR Lake Weir NT   
Boys' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Hoa Nguyen JR West Port NT   
  Bradley Rush JR Dunnellon NT   
  Andrew Lanctot FR Lake Weir NT   
  Corone Williams JR Lake Weir NT   
Boys' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Terich Reynolds SR Lake Weir 1:03.00 -
17 Daniel Desulme JR Lake Weir 1:05.03 -
18 John Booth JR Lake Weir 1:07.00 -
  robert Whipple JR West Port NT   
  Earnest Flythe FR Lake Weir NT   
  JaQuan Donaly SO Lake Weir NT   
Boys' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Jalen Malcolm SR Dunnellon 1:00.00 2
16 KyJuan Small SR Lake Weir 1:05.01 -
20 Tyler Tejeda-Maysonet SO Dunnellon 1:10.00 -
  Wyatt Watson SR Lake Weir NT   
  Tristan Kennedy FR Lake Weir NT   
Boys' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 caleb moore FR West Port 58.60 4
9 Adrian Sutcliffe SR West Port 1:00.53 -
  anthony arroyo FR West Port NT   
  Ricardo Jimenez JR Dunnellon NT   
  Garrett Hinckley FR Dunnellon NT   
  Kendon Oneal SO Lake Weir NT   
Boys' 400 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Jamel Bailey SO Lake Weir 57.52 6
4 Jamyss Morales SR Lake Weir 57.54 5
6 Jermaine Crawford SR Lake Weir 59.25 3
8 Keyondre Wilkerson SR West Port 1:00.10 1
10 Garry Ryan SR West Port 1:00.85 -
  Gavin Locke SR Lake Weir NT   
Boys' 400 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 alexander loria FR West Port 53.68 10
2 Juan Restrepo SR Lake Weir 56.88 8
11 Kemuel Maynard SR Lake Weir 1:01.75 -
12 Davonte Mclean SO West Port 1:02.00 -
  Brandon Noble FR West Port NT   
  kyle chambers JR West Port NT