February 22, 2020
|
Pine Crest - Ft. Lauderdale, FL

Boys' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Zachary Vincennie SR Spanish River 9:56.82 10
2 Justin Spleha SO Spanish River 10:06.88 8
3 Alec Kwon SR Spanish River 10:15.12 6
4 Elan Bar-Nur JR Spanish River 10:26.11 5
5 Greg Kovacs JR Spanish River 10:33.48 4
6 Jack Gabrielle FR Pine Crest 10:40.29 3
7 Joey Sheiner JR Spanish River 10:40.70 2
8 Shai Deichman SO Spanish River 10:45.86 1
9 Tyler Van Buskirk JR Spanish River 10:50.82 -
10 Kai Cooper SO St. Thomas Aquinas 11:01.30 -
11 Marcus Surgent SO Spanish River 11:05.24 -
12 Martin Goodwin FR St. Thomas Aquinas 11:08.22 -
13 Chase O'Brien JR Pine Crest 11:11.94 -
14 Lorenzo Echeverria JR Spanish River 11:13.67 -
15 Jaret Rozanski FR Pine Crest 11:14.62 -
16 Connor Berne JR Pine Crest 11:21.16 -
17 Benjamin Krut SO Pine Crest 11:22.22 -
18 Kamryn Duquesnay SO St. Thomas Aquinas 11:23.01 -
19 Mark Van Buskirk JR Spanish River 11:32.51 -
20 Rio Ravanzo FR St. Thomas Aquinas 11:33.87 -
21 Nick Serrano SO St. Thomas Aquinas 11:46.33 -
22 Anthony Reres JR St. Thomas Aquinas 11:49.68 -
23 Drew Van Buskirk FR Spanish River 12:19.29 -
24 Cayden Miller FR Spanish River 12:20.09 -
25 Max Dudak SO Pine Crest 12:24.55 -
26 Sawyer Miller FR Spanish River 12:37.81 -
27 Mason Morin   Calvary Christian (FtL) 12:44.11 -
28 Joshua Dubon SR Monsignor Pace 13:40.81 -
29 Marvin Luma JR Monsignor Pace 14:04.88 -
30 Andres Orta FR Divine Savior 14:09.56 -
Boys' 3200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Zachary Vincennie SR Spanish River 9:56.82 10
2 Justin Spleha SO Spanish River 10:06.88 8
3 Alec Kwon SR Spanish River 10:15.12 6
4 Elan Bar-Nur JR Spanish River 10:26.11 5
5 Greg Kovacs JR Spanish River 10:33.48 4
6 Jack Gabrielle FR Pine Crest 10:40.29 3
7 Joey Sheiner JR Spanish River 10:40.70 2
8 Shai Deichman SO Spanish River 10:45.86 1
9 Tyler Van Buskirk JR Spanish River 10:50.82 -
11 Marcus Surgent SO Spanish River 11:05.24 -
13 Chase O'Brien JR Pine Crest 11:11.94 -
15 Jaret Rozanski FR Pine Crest 11:14.62 -
16 Connor Berne JR Pine Crest 11:21.16 -
17 Benjamin Krut SO Pine Crest 11:22.22 -
25 Max Dudak SO Pine Crest 12:24.55 -
Boys' 3200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Kai Cooper SO St. Thomas Aquinas 11:01.30 -
12 Martin Goodwin FR St. Thomas Aquinas 11:08.22 -
14 Lorenzo Echeverria JR Spanish River 11:13.67 -
18 Kamryn Duquesnay SO St. Thomas Aquinas 11:23.01 -
19 Mark Van Buskirk JR Spanish River 11:32.51 -
20 Rio Ravanzo FR St. Thomas Aquinas 11:33.87 -
21 Nick Serrano SO St. Thomas Aquinas 11:46.33 -
22 Anthony Reres JR St. Thomas Aquinas 11:49.68 -
23 Drew Van Buskirk FR Spanish River 12:19.29 -
24 Cayden Miller FR Spanish River 12:20.09 -
26 Sawyer Miller FR Spanish River 12:37.81 -
27 Mason Morin   Calvary Christian (FtL) 12:44.11 -
28 Joshua Dubon SR Monsignor Pace 13:40.81 -
29 Marvin Luma JR Monsignor Pace 14:04.88 -
30 Andres Orta FR Divine Savior 14:09.56 -