February 13, 2020
|
West Port - Ocala, FL

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Briana Carey SO West Port 1:04.00 6
2 Teagan Youngquist JR Belleview 1:05.00 4
3 gabrielle piccola FR West Port 1:09.00 3
4 Indiya Albury SO West Port 1:10.00 2
5 Lude Louis SR West Port 1:11.00 1
6 Kal'eah Brown SO West Port 1:12.00 -
6 victoria Iyamu FR West Port 1:12.00 -
8 Zoe Blanford SO Belleview 1:14.00 -
8 caitlyn smith SO West Port 1:14.00 -
8 Camile Lemoine SO Lake Weir 1:14.00 -
8 Nylea Ramos JR Lake Weir 1:14.00 -
12 Madeline Siemer FR Belleview 1:15.00 -
12 Brittany Sands JR Lake Weir 1:15.00 -
14 Taniya Lannigan FR Lake Weir 1:17.00 -
14 Gerechelle Thomas SO West Port 1:17.00 -
16 Sherell Outar SR West Port 1:22.00 -
17 Cassidy Rosario SO Lake Weir 1:26.00 -
18 jadon walker FR West Port 1:30.00 -
  Jah'nia Durden JR Belleview DNF   
  D'Janai Bostick JR Belleview DNF   
  Hailey Doeberl SO Lake Weir DNF   
  Kassandra Vega SO Lake Weir DNF   
  Nataya McGee SO Lake Weir DNF   
  Cierra Jones FR Lake Weir DNF   
  Jahhi Clarke FR Lake Weir DNF   
  Shadiamond Whyte SR Lake Weir DNF   
  Nisayri Forbes SO West Port DNF   
  Delaney Minnici FR West Port DNF   
  Anaya Ferrell SO West Port DNF   
  Melanie Gray FR Belleview DNF   
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Lude Louis SR West Port 1:11.00 1
14 Gerechelle Thomas SO West Port 1:17.00 -
14 Taniya Lannigan FR Lake Weir 1:17.00 -
  Anaya Ferrell SO West Port DNF   
  Kassandra Vega SO Lake Weir DNF   
  Hailey Doeberl SO Lake Weir DNF   
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Briana Carey SO West Port 1:04.00 6
3 gabrielle piccola FR West Port 1:09.00 3
4 Indiya Albury SO West Port 1:10.00 2
6 Kal'eah Brown SO West Port 1:12.00 -
8 Camile Lemoine SO Lake Weir 1:14.00 -
8 Nylea Ramos JR Lake Weir 1:14.00 -
12 Madeline Siemer FR Belleview 1:15.00 -
  Cierra Jones FR Lake Weir DNF   
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Brittany Sands JR Lake Weir 1:15.00 -
18 jadon walker FR West Port 1:30.00 -
  Delaney Minnici FR West Port DNF   
  Nisayri Forbes SO West Port DNF   
  Shadiamond Whyte SR Lake Weir DNF   
  Jahhi Clarke FR Lake Weir DNF   
  Jah'nia Durden JR Belleview DNF   
  Melanie Gray FR Belleview DNF   
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Teagan Youngquist JR Belleview 1:05.00 4
6 victoria Iyamu FR West Port 1:12.00 -
8 caitlyn smith SO West Port 1:14.00 -
8 Zoe Blanford SO Belleview 1:14.00 -
16 Sherell Outar SR West Port 1:22.00 -
17 Cassidy Rosario SO Lake Weir 1:26.00 -
  Nataya McGee SO Lake Weir DNF   
  D'Janai Bostick JR Belleview DNF