February 13, 2020
|
West Port - Ocala, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Christiaan Fashaw JR Dunnellon 11.00 6
2 Ordonte Miller JR West Port 11.01 3.5
2 Tajhe McFarland SR Lake Weir 11.01 3.5
4 Terich Reynolds SR Lake Weir 11.05 2
5 Demetrius McCants SO Dunnellon 11.18 1
6 Ricardo Jimenez JR Dunnellon 11.29 -
7 Zadeen Henry SO Lake Weir 11.31 -
8 Leonardo Gomez JR Dunnellon 11.36 -
8 Tinnibu Hollis Jr. JR Dunnellon 11.36 -
10 kyle chambers JR West Port 11.40 -
11 Ja'heem Shannon FR Belleview 11.46 -
12 Gavin Locke SR Lake Weir 11.53 -
13 Ju'Vontay Mackey SO West Port 11.56 -
13 Tyler Tejeda-Maysonet SO Dunnellon 11.56 -
15 Le'Var Fitzpatrick Jr. SO Dunnellon 11.83 -
16 Daniel Desulme JR Lake Weir 12.00 -
16 Garry Ryan SR West Port 12.00 -
18 Ortavies Lane SO Belleview 12.07 -
19 JaJuan Hendeson SO Lake Weir 12.08 -
20 Andrew Lanctot FR Lake Weir 12.13 -
21 Jy Barnes SO West Port 12.21 -
22 robert Whipple JR West Port 12.36 -
23 Earnest Flythe FR Lake Weir 12.40 -
24 Kentrail Johnson SR Lake Weir 12.45 -
25 Brandon Ganoung JR Belleview 12.50 -
26 Kendon Oneal SO Lake Weir 12.59 -
27 Emanuel Caballero SR Dunnellon 12.60 -
28 JaQuan Donaly SO Lake Weir 12.70 -
29 Donahue Duncan FR Lake Weir 12.80 -
30 Avondre Sutherland JR Dunnellon 12.90 -
31 Tristan Kennedy FR Lake Weir 13.52 -
32 Wanyaa' Morris SR Dunnellon 13.56 -
33 David Woodall SO Belleview 14.22 -
  Averian Hamilton SR Dunnellon DNF   
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Le'Var Fitzpatrick Jr. SO Dunnellon 11.83 -
16 Garry Ryan SR West Port 12.00 -
21 Jy Barnes SO West Port 12.21 -
23 Earnest Flythe FR Lake Weir 12.40 -
29 Donahue Duncan FR Lake Weir 12.80 -
30 Avondre Sutherland JR Dunnellon 12.90 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Demetrius McCants SO Dunnellon 11.18 1
6 Ricardo Jimenez JR Dunnellon 11.29 -
11 Ja'heem Shannon FR Belleview 11.46 -
13 Ju'Vontay Mackey SO West Port 11.56 -
13 Tyler Tejeda-Maysonet SO Dunnellon 11.56 -
16 Daniel Desulme JR Lake Weir 12.00 -
19 JaJuan Hendeson SO Lake Weir 12.08 -
20 Andrew Lanctot FR Lake Weir 12.13 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
24 Kentrail Johnson SR Lake Weir 12.45 -
25 Brandon Ganoung JR Belleview 12.50 -
26 Kendon Oneal SO Lake Weir 12.59 -
31 Tristan Kennedy FR Lake Weir 13.52 -
32 Wanyaa' Morris SR Dunnellon 13.56 -
33 David Woodall SO Belleview 14.22 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Christiaan Fashaw JR Dunnellon 11.00 6
2 Tajhe McFarland SR Lake Weir 11.01 3.5
10 kyle chambers JR West Port 11.40 -
18 Ortavies Lane SO Belleview 12.07 -
27 Emanuel Caballero SR Dunnellon 12.60 -
28 JaQuan Donaly SO Lake Weir 12.70 -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Ordonte Miller JR West Port 11.01 3.5
4 Terich Reynolds SR Lake Weir 11.05 2
7 Zadeen Henry SO Lake Weir 11.31 -
8 Tinnibu Hollis Jr. JR Dunnellon 11.36 -
8 Leonardo Gomez JR Dunnellon 11.36 -
12 Gavin Locke SR Lake Weir 11.53 -
22 robert Whipple JR West Port 12.36 -
  Averian Hamilton SR Dunnellon DNF