February 22, 2020
|
Bishop Snyder - Jacksonville, FL

Girls 100m Dash JV

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME WIND
1 Anaje Austin SR Bishop Kenny 15.74 17.79 13.68 10.13 2.4
2 Mailene Miranda JR Bishop Kenny 14.09 11.88 13.81 9.81 2.4
3 Sefakor Avevor SR Raines 11.91 12.88 13.84 9.97 2.9
4 Mary Schaudel SR Fleming Island 15.09 18.17 13.97 14.11 3.5
5 Caldwell Connolly JR Bolles 16.03 15.05 14.06 10.97 2.4
6 Chloe Selmer 8 Episcopal 11.83 10.56 14.08 14.08 2.4
7 Amaris Jackson FR Creekside 9.90 15.83 14.13 13.57 2.9
8 Tytieuna Hardy FR Creekside 17.56 11.90 14.16 13.60 2.4
9 Gianna Norton SO Fleming Island 15.47 14.34 14.19 14.76 2.8
10 Carissa Aldana JR Bolles 12.95 14.38 14.23 18.50 3.4
11 Margaret McVearry SR Bishop Kenny 18.01 12.44 14.29 16.87 3.4
12 Emily Wright FR Episcopal 14.48 15.19 14.33 17.20 2.9
13 Lucy Shultz SR Bishop Kenny 13.77 10.76 14.34 11.76 3.5
14 Sariah Marshall SR Fleming Island 12.15 17.50 14.46 15.48 2.9
15 Sloane Collier SR Bishop Snyder 15.17 12.40 14.58 18.81 2.9
16 Kristin McDaniel SR Yulee 17.29 18.90 14.65 12.31 3.1
17 Emma Stevens 6 Beaches Chapel 13.95 17.10 15.00 12.00 3.5
18 Riley Jackson 8 Beaches Chapel 11.57 19.08 15.02 11.72 3.1
19 Peyton Strohmenger FR Bolles 16.46 14.94 15.24 17.99 3.4
20 Anabella Shealy FR Beaches Chapel 17.01 17.16 15.32 19.15 3.1
21 Natalie Martinez FR Creekside 14.10 13.64 15.32 13.03 2.8
22 Katerina Andersen SO Creekside 18.87 15.50 15.34 11.66 2.8
23 Victoria Ero 7 Episcopal 13.50 15.80 15.34 17.03 3.4
24 Kate Adamovich JR Bolles 11.53 13.38 15.37 12.45 3.4
25 Sofia Sanchez SR Creekside 16.82 13.43 15.43 12.81 3.4
26 Katherine Harris FR Christs Church Academy 10.91 10.91 15.58 11.38 3.5
27 Brooke Lentz SO Yulee 15.31 17.84 15.78 16.57 3.5
28 Adelle Holloway 7 Beaches Chapel 12.60 11.65 15.95 11.65 3.1
29 Grae Camerlengo FR Episcopal 20.20 20.52 16.03 16.19 2.9
30 Emily Vining SR Fernandina Beach 16.72 13.02 16.07 18.00 3.1
31 Nyah Singh SR Yulee 18.99 15.69 16.51 19.82 3.1
32 Jada Bartley 6 Trinity Christian (Jax) 21.15 16.85 16.52 18.67 3.5
33 Zoe Woods JR Yulee 12.79 20.91 17.28 22.12 3.5
34 Tori Gunther SO Yulee 17.98 20.91 17.28 22.30 3.5
35 Sydney Jordan JR Christs Church Academy 16.99 17.16 17.33 14.21 3.5
36 Brookye Barrett 8 Christs Church Academy 20.96 16.59 17.46 19.38 3.5
37 Silvia Prisco FR Christs Church Academy 12.79 16.99 17.51 18.39 3.5
38 Madison Dunham 6 Beaches Chapel 13.37 14.79 17.82 22.28 2.9
39 Gracie Achtemeier 7 Christs Church Academy 15.18 23.62 18.74 16.12 3.5
40 Reggine Alexander SR Fernandina Beach 21.94 23.22 25.51 26.02 2.8
Girls 100m Dash JV Section 1
W: 2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
1 Anaje Austin SR Bishop Kenny 15.74 12.86 13.68 16.01 12.45 11.22 13.55
2 Mailene Miranda JR Bishop Kenny 17.82 10.78 13.81 15.06 11.74 12.16 14.78
5 Caldwell Connolly JR Bolles 16.17 12.66 14.06 16.03 18.00 10.55 12.52
6 Chloe Selmer 8 Episcopal 12.68 17.89 14.08 11.55 16.48 16.90 11.27
8 Tytieuna Hardy FR Creekside 12.89 15.72 14.16 16.71 15.44 12.75 15.72
Girls 100m Dash JV Section 2
W: 3.4
PL NAME YEAR TEAM TIME
10 Carissa Aldana JR Bolles 14.23
11 Margaret McVearry SR Bishop Kenny 14.29
19 Peyton Strohmenger FR Bolles 15.24
23 Victoria Ero 7 Episcopal 15.34
24 Kate Adamovich JR Bolles 15.37
25 Sofia Sanchez SR Creekside 15.43
Girls 100m Dash JV Section 3
W: 3.5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
26 Katherine Harris FR Christs Church Academy 20.10 15.58 12.47 14.18
32 Jada Bartley 6 Trinity Christian (Jax) 17.18 16.52 21.31 19.33
33 Zoe Woods JR Yulee 12.45 17.28 14.17 12.62
35 Sydney Jordan JR Christs Church Academy 22.01 17.33 21.84 14.91
36 Brookye Barrett 8 Christs Church Academy 14.85 17.46 19.21 20.08
37 Silvia Prisco FR Christs Church Academy 22.77 17.51 18.74 13.84
39 Gracie Achtemeier 7 Christs Church Academy 18.74 18.74 17.62 13.87
Girls 100m Dash JV Section 4
W: 3.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
16 Kristin McDaniel SR Yulee 18.90 11.28 14.21 14.65 13.34 12.16
18 Riley Jackson 8 Beaches Chapel 15.62 13.67 10.97 15.02 12.02 15.47
20 Anabella Shealy FR Beaches Chapel 15.94 17.01 14.25 15.32 16.24 18.85
28 Adelle Holloway 7 Beaches Chapel 18.67 16.91 15.95 15.95 13.40 11.17
30 Emily Vining SR Fernandina Beach 15.43 18.00 12.06 16.07 20.25 16.40
31 Nyah Singh SR Yulee 15.85 13.05 13.87 16.51 12.39 21.30
Girls 100m Dash JV Section 5
W: 2.9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
3 Sefakor Avevor SR Raines 10.38 14.40 13.98 17.03 17.44 13.84 11.08
7 Amaris Jackson FR Creekside 13.14 11.03 13.14 17.24 14.98 14.13 12.72
12 Emily Wright FR Episcopal 17.06 17.49 12.61 13.90 15.91 14.33 17.92
14 Sariah Marshall SR Fleming Island 18.51 11.86 17.21 14.03 10.85 14.46 11.28
15 Sloane Collier SR Bishop Snyder 12.83 18.23 10.21 14.00 18.23 14.58 10.65
29 Grae Camerlengo FR Episcopal 13.47 16.84 11.23 20.20 19.72 16.03 14.27
38 Madison Dunham 6 Beaches Chapel 21.57 21.21 12.48 12.66 22.81 17.82 15.69
Girls 100m Dash JV Section 6
W: 3.5
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Mary Schaudel SR Fleming Island 13.97
13 Lucy Shultz SR Bishop Kenny 14.34
17 Emma Stevens 6 Beaches Chapel 15.00
27 Brooke Lentz SO Yulee 15.78
34 Tori Gunther SO Yulee 17.28
Girls 100m Dash JV Section 7
W: 2.8
PL NAME YEAR TEAM TIME
9 Gianna Norton SO Fleming Island 14.19
21 Natalie Martinez FR Creekside 15.32
22 Katerina Andersen SO Creekside 15.34
40 Reggine Alexander SR Fernandina Beach 25.51