February 19, 2020
|
DeLand - DeLand, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Theodore Lockley JR Mainland 10.50 6
2 Kevar Williams SO DeLand 10.70 4
3 Lemondre Joe JR Mainland 10.90 2.5
3 Abraham Fuentes SR DeLand 10.90 2.5
5 Tylee Ford JR Mainland 11.20 0.5
5 James Fuller SR New Smyrna Beach 11.20 0.5
7 Andrew Mayes JR DeLand 11.30 -
7 Saleem Garner JR Mainland 11.30 -
7 Alexis Marrero Ayala JR University (OC) 11.30 -
7 Timar Rogers JR DeLand 11.30 -
11 Andrew Lattimore SO DeLand 11.40 -
12 Kalyb Evans SO Mainland 11.50 -
12 Robert Durden SO Mainland 11.50 -
12 Calrico Crichton SO University (OC) 11.50 -
12 Lamont Harding SO DeLand 11.50 -
12 Travion Dixon JR DeLand 11.50 -
12 Nathan Roberts FR DeLand 11.50 -
12 Zaire Lindsey SR DeLand 11.50 -
12 Terry Edwards JR DeLand 11.50 -
20 Gregory Mango JR Mainland 11.60 -
21 Charles Bradley JR DeLand 11.70 -
21 Andreas Schulz FR University (OC) 11.70 -
21 Devin Franklin SO Mainland 11.70 -
24 Elijah Melendez SR DeLand 11.80 -
24 Adam Garcia JR University (OC) 11.80 -
24 Shilamar Carter JR Mainland 11.80 -
24 Isaiah Gordon SO Mainland 11.80 -
28 Deon'ta Thomas SR DeLand 11.90 -
28 Sabian Evans SO Spruce Creek 11.90 -
28 Samuel Campusano FR DeLand 11.90 -
28 Cyncere Wilson JR Spruce Creek 11.90 -
28 Kamar Marsh SR DeLand 11.90 -
28 Brody Heffington FR Spruce Creek 11.90 -
28 Kareem Lane SO DeLand 11.90 -
35 Jahnez Williamson JR DeLand 12.00 -
35 Ej Gordon SO DeLand 12.00 -
35 Jaden Brown SO DeLand 12.00 -
35 Jermey Mitchel SR New Smyrna Beach 12.00 -
35 Brock Nanni SO New Smyrna Beach 12.00 -
40 Jose Cruz JR University (OC) 12.10 -
40 David Priddy-Quinliven SO DeLand 12.10 -
40 Jonathon Williams FR Mainland 12.10 -
40 Jackson Schier FR DeLand 12.10 -
40 Ryan Alderman SO New Smyrna Beach 12.10 -
45 Logan Camara FR Mainland 12.20 -
45 Omarion Brown JR New Smyrna Beach 12.20 -
47 Kenneth Edmonson SO New Smyrna Beach 12.30 -
47 Elisha Patton JR DeLand 12.30 -
47 Alexis Caro JR DeLand 12.30 -
47 Wayne Matthews JR Mainland 12.30 -
47 Sebastian Tirado JR University (OC) 12.30 -
47 Bije Honeyghan SR DeLand 12.30 -
53 Victor Homar-Ramos FR University (OC) 12.40 -
53 Austin Rodriquez FR Mainland 12.40 -
53 Chris Taggart SO Spruce Creek 12.40 -
56 Lorenzo Richardson SR DeLand 12.50 -
56 Connor Barrie FR Spruce Creek 12.50 -
56 Gavin Hindson SO Spruce Creek 12.50 -
56 Anthony Chirco FR Mainland 12.50 -
60 Myzel Williams JR DeLand 12.60 -
61 Quincy Chisholm SR DeLand 12.70 -
62 Caleb Pyatt FR DeLand 12.80 -
62 Elington Felty FR Spruce Creek 12.80 -
64 Emmanual Renteria SO University (OC) 12.90 -
64 Rashad Stokes SO Mainland 12.90 -
64 Jeremy Jones FR Mainland 12.90 -
67 Karim Zaghloul JR Spruce Creek 13.00 -
67 Blair Baylor SO University (OC) 13.00 -
69 Evan Reed FR DeLand 13.10 -
70 Hunter First JR University (OC) 13.30 -
71 Braedon Braun SO Spruce Creek 13.50 -
72 Anthony Mederis FR DeLand 13.60 -
73 Danny Nguyen SO Spruce Creek 13.70 -
74 Dominic Freeman SO New Smyrna Beach 13.80 -
74 Oscar Arroyo SO New Smyrna Beach 13.80 -
76 Christopher Cherian JR Spruce Creek 13.90 -
77 Julian Olivera SO DeLand 14.00 -
78 Nilag Bhavsar SO Spruce Creek 14.80 -
79 Nirag Bhavsar SO Spruce Creek 15.30 -
80 Joshua Kanesky SO Spruce Creek 17.10 -
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Theodore Lockley JR Mainland 10.50 6
2 Kevar Williams SO DeLand 10.70 4
3 Abraham Fuentes SR DeLand 10.90 2.5
7 Alexis Marrero Ayala JR University (OC) 11.30 -
12 Zaire Lindsey SR DeLand 11.50 -
24 Adam Garcia JR University (OC) 11.80 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Lemondre Joe JR Mainland 10.90 2.5
5 Tylee Ford JR Mainland 11.20 0.5
7 Timar Rogers JR DeLand 11.30 -
12 Travion Dixon JR DeLand 11.50 -
28 Cyncere Wilson JR Spruce Creek 11.90 -
45 Omarion Brown JR New Smyrna Beach 12.20 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Kalyb Evans SO Mainland 11.50 -
21 Devin Franklin SO Mainland 11.70 -
24 Isaiah Gordon SO Mainland 11.80 -
35 Jaden Brown SO DeLand 12.00 -
74 Dominic Freeman SO New Smyrna Beach 13.80 -
77 Julian Olivera SO DeLand 14.00 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Andrew Mayes JR DeLand 11.30 -
12 Lamont Harding SO DeLand 11.50 -
24 Elijah Melendez SR DeLand 11.80 -
35 Jahnez Williamson JR DeLand 12.00 -
40 Jonathon Williams FR Mainland 12.10 -
47 Sebastian Tirado JR University (OC) 12.30 -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Charles Bradley JR DeLand 11.70 -
28 Deon'ta Thomas SR DeLand 11.90 -
40 Jackson Schier FR DeLand 12.10 -
47 Elisha Patton JR DeLand 12.30 -
53 Victor Homar-Ramos FR University (OC) 12.40 -
60 Myzel Williams JR DeLand 12.60 -
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Saleem Garner JR Mainland 11.30 -
12 Robert Durden SO Mainland 11.50 -
20 Gregory Mango JR Mainland 11.60 -
24 Shilamar Carter JR Mainland 11.80 -
28 Kamar Marsh SR DeLand 11.90 -
67 Blair Baylor SO University (OC) 13.00 -
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Calrico Crichton SO University (OC) 11.50 -
21 Andreas Schulz FR University (OC) 11.70 -
35 Brock Nanni SO New Smyrna Beach 12.00 -
45 Logan Camara FR Mainland 12.20 -
53 Austin Rodriquez FR Mainland 12.40 -
67 Karim Zaghloul JR Spruce Creek 13.00 -
Boys' 100 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Terry Edwards JR DeLand 11.50 -
40 Ryan Alderman SO New Smyrna Beach 12.10 -
47 Alexis Caro JR DeLand 12.30 -
56 Anthony Chirco FR Mainland 12.50 -
64 Rashad Stokes SO Mainland 12.90 -
69 Evan Reed FR DeLand 13.10 -
Boys' 100 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
28 Samuel Campusano FR DeLand 11.90 -
40 David Priddy-Quinliven SO DeLand 12.10 -
47 Bije Honeyghan SR DeLand 12.30 -
56 Lorenzo Richardson SR DeLand 12.50 -
61 Quincy Chisholm SR DeLand 12.70 -
62 Caleb Pyatt FR DeLand 12.80 -
Boys' 100 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Nathan Roberts FR DeLand 11.50 -
28 Brody Heffington FR Spruce Creek 11.90 -
56 Connor Barrie FR Spruce Creek 12.50 -
64 Jeremy Jones FR Mainland 12.90 -
72 Anthony Mederis FR DeLand 13.60 -
74 Oscar Arroyo SO New Smyrna Beach 13.80 -
Boys' 100 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 James Fuller SR New Smyrna Beach 11.20 0.5
35 Jermey Mitchel SR New Smyrna Beach 12.00 -
47 Kenneth Edmonson SO New Smyrna Beach 12.30 -
53 Chris Taggart SO Spruce Creek 12.40 -
62 Elington Felty FR Spruce Creek 12.80 -
78 Nilag Bhavsar SO Spruce Creek 14.80 -
Boys' 100 Meters Section 12
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
35 Ej Gordon SO DeLand 12.00 -
47 Wayne Matthews JR Mainland 12.30 -
71 Braedon Braun SO Spruce Creek 13.50 -
73 Danny Nguyen SO Spruce Creek 13.70 -
76 Christopher Cherian JR Spruce Creek 13.90 -
79 Nirag Bhavsar SO Spruce Creek 15.30 -
Boys' 100 Meters Section 13
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Andrew Lattimore SO DeLand 11.40 -
28 Kareem Lane SO DeLand 11.90 -
40 Jose Cruz JR University (OC) 12.10 -
64 Emmanual Renteria SO University (OC) 12.90 -
70 Hunter First JR University (OC) 13.30 -
Boys' 100 Meters Section 14
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
28 Sabian Evans SO Spruce Creek 11.90 -
56 Gavin Hindson SO Spruce Creek 12.50 -
80 Joshua Kanesky SO Spruce Creek 17.10 -