March 12, 2020
|
Bozeman - Southport, FL

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Irisa Reynolds SR Rutherford 1:04.28 49.12 1:18.84 59.43 1:00.64 10
2 De'Ana Albert SO Wakulla 49.05 1:08.53 52.40 55.76 1:07.18 8
3 Krystyna Everett SR Blountstown 1:07.46 1:21.63 1:18.26 1:25.68 1:07.46 6
4 Alexia Griffin SO Arnold 58.42 1:16.07 55.70 1:07.92 1:07.92 5
5 Gretyl Grabner SO Bay 53.18 1:25.22 1:08.17 52.49 1:08.17 4
6 Rebecca Pitts JR Bay 47.84 1:15.18 50.58 50.58 1:08.34 3
7 Madison Hancock SR Bay 1:13.26 1:28.32 51.35 1:05.73 1:08.46 2
8 Morgan Whatley FR Wakulla Christian 1:24.72 56.94 1:29.58 1:24.03 1:09.44 1
9 Jahneese Brathwaite SO Port St. Joe 1:30.76 54.46 1:20.29 1:27.96 1:09.81 -
10 Alana Anderson SR Bozeman 1:18.35 1:24.10 1:23.38 1:24.82 1:11.88 -
11 Ayriel Jones SO Bay 1:19.19 51.84 1:06.23 1:01.92 1:11.99 -
12 Amani Jones SO Port St. Joe 1:20.20 1:19.46 1:34.17 1:35.64 1:13.57 -
13 Jordyn Ward 8 Blountstown 1:22.56 53.08 1:13.71 1:18.14 1:13.71 -
14 Brena Shelley SO Chipley 1:26.30 1:18.93 1:18.93 51.64 1:13.76 -
15 Zadie Blair 8 Blountstown 1:06.85 1:03.88 1:11.30 1:18.73 1:14.27 -
16 Hannah Altman JR Mosley 58.75 55.77 1:06.93 1:01.72 1:14.36 -
17 Macey Laster SR Graceville 1:09.08 1:31.60 53.31 1:27.10 1:15.08 -
18 Erica Olds 6 Rutherford 1:15.59 1:12.57 1:08.79 1:31.47 1:15.59 -
19 Arianna Simmons JR Mosley 1:33.97 1:27.15 59.11 1:07.45 1:15.78 -
20 Darci Wicker 8 Bozeman 1:22.74 1:22.74 1:08.31 1:04.52 1:15.90 -
21 Damari Johnson FR Port St. Joe 1:14.75 1:34.58 1:37.63 1:05.60 1:16.27 -
22 Abby Murphy FR Paxton 1:31.06 1:07.34 54.33 1:08.87 1:16.52 -
23 Dayonna Smith JR Graceville 59.43 1:24.90 1:05.61 1:03.29 1:17.18 -
24 Addyson Silcox 7 Blountstown 1:01.95 1:07.37 1:05.82 55.75 1:17.43 -
25 Sara Brown SO Liberty County 1:28.71 1:33.38 1:31.04 1:06.92 1:17.81 -
26 Alexis Harvey SO Graceville 54.49 1:34.97 1:34.19 1:20.18 1:17.84 -
27 Mary Potter SR Chipley 1:09.25 1:09.25 1:16.41 1:30.74 1:19.59 -
28 Jersey Bilderback 6 Paxton 1:42.29 1:35.90 1:08.73 1:02.33 1:19.91 -
29 Emma Cain FR Paxton 59.37 1:28.25 1:08.19 1:08.19 1:20.22 -
30 India Gant 8 Port St. Joe 1:09.42 1:42.03 1:42.03 59.38 1:23.63 -
31 Kylie Stephenson FR Paxton 1:58.42 1:11.80 1:29.51 1:40.70 1:33.24 -
32 Allison Sanderson 6 Bozeman 1:30.92 1:35.86 1:10.17 2:02.54 1:38.82 -
33 Brianna Royster 7 Cottondale 1:41.99 1:43.01 2:04.43 1:40.97 1:41.99 -
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
23 Dayonna Smith JR Graceville 1:31.85 56.35 1:17.18 -
32 Allison Sanderson 6 Bozeman 2:05.51 1:33.88 1:38.82 -
33 Brianna Royster 7 Cottondale 1:39.95 1:58.31 1:41.99 -
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
10 Alana Anderson SR Bozeman 57.51 1:18.35 1:09.01 58.95 1:32.01 1:11.88 -
21 Damari Johnson FR Port St. Joe 58.73 1:11.70 56.44 54.16 1:13.22 1:16.27 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
9 Jahneese Brathwaite SO Port St. Joe 1:06.32 52.36 1:12.61 1:09.81 1:19.59 1:20.98 1:12.61 -
12 Amani Jones SO Port St. Joe 1:00.33 55.18 1:16.52 1:13.57 1:11.37 1:31.97 1:10.63 -
15 Zadie Blair 8 Blountstown 1:28.39 1:24.67 1:00.91 1:14.27 1:02.39 1:23.19 1:26.16 -
20 Darci Wicker 8 Bozeman 59.21 1:37.16 1:09.07 1:15.90 1:32.60 1:22.74 1:21.22 -
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
4 Alexia Griffin SO Arnold 1:04.53 1:02.49 1:07.92 5
17 Macey Laster SR Graceville 57.06 1:21.09 1:15.08 -
27 Mary Potter SR Chipley 1:23.57 1:06.86 1:19.59 -
30 India Gant 8 Port St. Joe 1:21.96 59.38 1:23.63 -
31 Kylie Stephenson FR Paxton 1:17.39 2:01.22 1:33.24 -
Girls' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
18 Erica Olds 6 Rutherford 1:01.99 1:12.57 1:15.59 1:12.57 1:38.27 -
25 Sara Brown SO Liberty County 1:34.93 1:33.38 1:17.81 1:04.59 1:21.70 -
26 Alexis Harvey SO Graceville 1:37.30 1:05.39 1:17.84 1:13.95 1:21.74 -
28 Jersey Bilderback 6 Paxton 1:22.31 1:08.73 1:19.91 1:39.89 1:04.73 -
29 Emma Cain FR Paxton 1:03.38 1:06.59 1:20.22 1:17.02 1:37.87 -
Girls' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
13 Jordyn Ward 8 Blountstown 1:12.98 1:12.98 1:07.08 56.76 1:25.51 1:13.71 1:26.24 -
14 Brena Shelley SO Chipley 1:14.50 1:04.18 1:15.98 1:13.03 1:35.15 1:13.76 1:16.71 -
16 Hannah Altman JR Mosley 1:15.85 1:11.39 1:25.52 1:23.29 1:11.39 1:14.36 1:09.16 -
22 Abby Murphy FR Paxton 1:18.82 1:31.83 1:11.93 55.10 1:30.30 1:16.52 1:08.87 -
24 Addyson Silcox 7 Blountstown 1:39.89 1:15.11 1:36.02 1:22.85 1:12.79 1:17.43 1:34.47 -
Girls' 400 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
5 Gretyl Grabner SO Bay 1:08.17 1:23.85 4
6 Rebecca Pitts JR Bay 1:08.34 1:09.03 3
8 Morgan Whatley FR Wakulla Christian 1:09.44 1:12.92 1
11 Ayriel Jones SO Bay 1:11.99 58.32 -
19 Arianna Simmons JR Mosley 1:15.78 1:09.72 -
Girls' 400 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Irisa Reynolds SR Rutherford 45.48 1:17.02 1:00.64 1:12.17 10
2 De'Ana Albert SO Wakulla 1:14.57 1:20.62 1:07.18 1:09.87 8
3 Krystyna Everett SR Blountstown 54.65 54.65 1:07.46 1:14.21 6
7 Madison Hancock SR Bay 1:23.53 1:24.21 1:08.46 58.88 2