March 12, 2020
|
Bozeman - Southport, FL

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Xander Peacock SR Blountstown 4:47.32 10
2 Philip Anderson SR Paxton 4:49.85 8
3 Edward Kepran FR Arnold 5:08.70 6
4 Austin Pennington FR Blountstown 5:18.42 5
5 Saul Puente SR Blountstown 5:23.04 4
6 Jonathan Reyes SO Chipley 5:26.93 3
7 Logan Kilpatrick SO Wakulla 5:28.09 2
8 Tyler Guthrie JR Mosley 5:28.80 1
9 Dartanion Hope SR Blountstown 5:32.89 -
10 Martin Kehayov FR Arnold 5:33.22 -
11 Donnie Pitts SO Wakulla 5:34.06 -
12 Ryder Sasser JR Graceville 5:36.56 -
13 Ethan Koss SR Bay 5:40.09 -
14 Garrett Keil SR Bay 5:40.61 -
15 Ethan Priest 6 Bozeman 5:41.32 -
16 Ethan Blue JR Arnold 5:42.53 -
17 Davis Monteiro SO Arnold 5:42.54 -
18 Charles Hancock JR Bay 5:46.90 -
19 Tommy Bush FR Marianna 5:48.42 -
20 Eladio Ramirez 8 Graceville 5:52.17 -
21 Darrius Johnson SO Marianna 5:55.37 -
22 Jeffery Wilson FR Paxton 6:05.68 -
23 Hung Luong FR Mosley 6:13.41 -
24 Thomas Hedges 8 Bozeman 6:18.11 -
25 Eric Olds 7 Rutherford 6:27.57 -
26 Trenton Kyser 8 Bozeman 6:29.42 -
27 Jacob Sanlor SO Mosley 6:30.68 -
28 Fiedel lopez FR Marianna 6:36.45 -
29 Bryce Wilder SR Bozeman 6:38.78 -
30 Isaac Swope JR Wakulla 6:43.12 -
31 Thomas Nguyen JR Bay 6:53.64 -
32 Jared Holcomb JR Liberty County 7:24.44 -
33 Turner Alford FR Paxton 7:32.43 -
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
9 Dartanion Hope SR Blountstown 6:39.47 6:59.45 5:32.89 -
10 Martin Kehayov FR Arnold 4:06.59 6:16.54 5:33.22 -
15 Ethan Priest 6 Bozeman 7:10.07 5:24.26 5:41.32 -
18 Charles Hancock JR Bay 5:29.56 5:57.31 5:46.90 -
20 Eladio Ramirez 8 Graceville 4:06.52 7:20.22 5:52.17 -
22 Jeffery Wilson FR Paxton 7:07.85 6:31.28 6:05.68 -
24 Thomas Hedges 8 Bozeman 5:51.65 4:51.15 6:18.11 -
26 Trenton Kyser 8 Bozeman 6:41.11 7:58.99 6:29.42 -
29 Bryce Wilder SR Bozeman 7:58.54 7:10.69 6:38.78 -
30 Isaac Swope JR Wakulla 8:19.87 8:19.87 6:43.12 -
31 Thomas Nguyen JR Bay 6:37.10 5:06.10 6:53.64 -
32 Jared Holcomb JR Liberty County 9:06.67 8:44.44 7:24.44 -
33 Turner Alford FR Paxton 9:21.02 7:50.53 7:32.43 -
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Xander Peacock SR Blountstown 5:04.56 5:39.04 4:58.82 4:47.32 10
2 Philip Anderson SR Paxton 4:03.48 4:49.85 4:38.26 4:49.85 8
3 Edward Kepran FR Arnold 6:41.31 6:35.14 4:00.79 5:08.70 6
4 Austin Pennington FR Blountstown 5:27.98 5:50.27 6:31.66 5:18.42 5
5 Saul Puente SR Blountstown 4:02.28 5:45.66 4:34.59 5:23.04 4
6 Jonathan Reyes SO Chipley 6:48.67 6:12.70 5:10.59 5:26.93 3
7 Logan Kilpatrick SO Wakulla 5:47.78 6:40.27 4:15.91 5:28.09 2
8 Tyler Guthrie JR Mosley 5:48.53 6:04.97 5:09.08 5:28.80 1
11 Donnie Pitts SO Wakulla 5:57.45 6:50.90 5:17.36 5:34.06 -
12 Ryder Sasser JR Graceville 5:23.10 7:07.44 5:36.56 5:36.56 -
13 Ethan Koss SR Bay 6:54.91 6:48.11 5:09.49 5:40.09 -
14 Garrett Keil SR Bay 7:15.98 5:50.83 5:40.61 5:40.61 -
16 Ethan Blue JR Arnold 6:33.91 5:04.86 4:37.45 5:42.53 -
17 Davis Monteiro SO Arnold 4:44.31 4:44.31 4:40.89 5:42.54 -
19 Tommy Bush FR Marianna 5:44.94 6:12.81 7:25.98 5:48.42 -
21 Darrius Johnson SO Marianna 6:23.80 5:34.05 6:48.68 5:55.37 -
23 Hung Luong FR Mosley 5:36.07 6:50.76 6:50.76 6:13.41 -
25 Eric Olds 7 Rutherford 6:08.20 7:21.83 7:02.46 6:27.57 -
27 Jacob Sanlor SO Mosley 5:08.64 7:37.10 5:39.90 6:30.68 -
28 Fiedel lopez FR Marianna 5:21.13 7:12.13 6:44.38 6:36.45 -