March 5, 2020
|
Shorecrest Prep - St. Petersburg, FL

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Anthony Alexis SR Springstead 19.66 23.50 16.49 22.59 15.82 10
2 Courtney Eubanks SR Admiral Farragut 21.38 17.47 21.15 22.98 29.42 8
3 Martel Mott JR Admiral Farragut 29.70 27.38 29.00 23.20 16.48 6
4 Uriah Jenkins SR Admiral Farragut 26.10 27.75 28.45 23.51 20.93 5
5 Kieran Herlihy SO Shorecrest Prep 22.03 20.83 18.68 23.94 26.34 4
6 Charlie Sherrill SO St. Stephens Episcopal 20.00 27.08 27.81 24.39 30.98 3
7 Adrian Cabrera SR Springstead 27.34 30.03 22.22 24.41 21.73 2
8 Sean Fribbley SR Springstead 28.83 30.30 18.82 24.43 25.41 1
9 Javon Krampert JR Indian Rocks Christian 17.67 18.16 23.81 24.54 20.13 -
10 Matthew Kinkead SR St. Stephens Episcopal 25.80 31.45 20.89 24.57 24.57 -
11 Tomek Moritz SO Shorecrest Prep 24.37 32.00 30.27 24.61 20.68 -
12 Jaden Shorter FR Admiral Farragut 24.49 30.49 31.24 24.99 24.74 -
13 Joel Erby JR St. Stephens Episcopal 25.51 28.27 31.27 25.01 32.52 -
14 Landon Richards SO Tampa Bay HEAT 27.41 31.18 31.93 25.14 24.14 -
15 William Shell JR Cambridge Christian 20.67 25.20 26.46 25.20 20.16 -
16 Pierson Conner JR St. Stephens Episcopal 22.95 22.20 30.77 25.22 24.97 -
17 Leo Campbell JR Bradenton Christian 22.22 18.93 20.95 25.24 27.52 -
18 Quintarius Davis SR Clearwater Central Catholic 29.01 28.24 18.83 25.44 26.72 -
19 Dylan Miley SO Clearwater Central Catholic 29.41 20.72 20.72 25.57 23.27 -
20 Dylan Ball SO Shorecrest Prep 18.19 19.48 30.75 25.62 23.57 -
21 Grant Oden JR Bradenton Christian 23.31 33.14 27.97 25.89 28.48 -
22 Caleb Brown SR Tampa Bay HEAT 32.96 24.92 23.88 25.95 33.74 -
23 Sean Sheikholeslam FR Shorecrest Prep 29.12 24.58 34.19 26.71 34.73 -
24 Ethan Collins SO Tampa Bay HEAT 24.66 30.29 19.57 26.80 20.10 -
25 Shane Welch FR St. Petersburg Catholic 30.39 21.98 32.02 27.13 19.54 -
26 Allen Nguyen SO St. Petersburg Catholic 33.25 28.86 21.71 27.48 30.78 -
27 Marcelo Molnar FR Pepin Academy 22.21 26.65 19.44 27.76 22.21 -
28 Isaiah Rivera FR Springstead 22.52 27.25 33.09 27.80 26.14 -
29 Justin Ramsoondar JR Cambridge Christian 31.51 22.92 30.94 28.64 34.09 -
30 Brandon Ramirez FR Clearwater Central Catholic 27.88 28.46 25.58 28.74 29.61 -
31 Matthew Hannon SR Clearwater Central Catholic 24.62 34.41 31.15 29.66 21.66 -
32 Alex Cher-Aime SO Bradenton Christian 35.75 22.72 28.78 30.29 26.66 -
33 Jack Tredo FR St. Petersburg Catholic 26.45 34.66 31.92 30.40 23.11 -
34 Nick Hallenbeck SR Cambridge Christian 32.99 32.99 35.12 35.47 26.96 -
35 Josiah Harris JR Pepin Academy 41.43 28.89 30.03 38.01 38.77 -
  Darien Krampert FR Indian Rocks Christian NT NT NT NT NT   
  Nathan Phelps SR Bradenton Christian NT NT NT NT NT   
  Prophet Cullins SO Indian Rocks Christian NT NT NT NT NT   
  Solomon Weller SR Indian Rocks Christian NT NT NT NT NT   
  Andrew Tang SO Shorecrest Prep NT NT NT NT NT   
  Robert Maxlow III SR St. Petersburg Catholic NT NT NT NT NT   
  Luke Liberato SO Canterbury (SP) NT NT NT NT NT   
  Yamil Cruz Perez JR Cambridge Christian NT NT NT NT NT   
  Gabriel Baez FR Pepin Academy NT NT NT NT NT   
  Justin Jones SO Pepin Academy NT NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
12 Jaden Shorter FR Admiral Farragut 32.24 24.49 24.99 -
25 Shane Welch FR St. Petersburg Catholic 33.65 35.27 27.13 -
28 Isaiah Rivera FR Springstead 35.87 27.53 27.80 -
33 Jack Tredo FR St. Petersburg Catholic 37.40 25.24 30.40 -
  Andrew Tang SO Shorecrest Prep NT NT NT   
  Solomon Weller SR Indian Rocks Christian NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Adrian Cabrera SR Springstead 20.75 25.15 20.02 24.41 29.54 2
10 Matthew Kinkead SR St. Stephens Episcopal 18.68 29.00 28.26 24.57 19.41 -
14 Landon Richards SO Tampa Bay HEAT 20.37 28.16 28.16 25.14 21.37 -
21 Grant Oden JR Bradenton Christian 27.19 18.90 21.75 25.89 23.31 -
26 Allen Nguyen SO St. Petersburg Catholic 33.53 34.63 26.93 27.48 31.61 -
  Luke Liberato SO Canterbury (SP) NT NT NT NT NT   
  Nathan Phelps SR Bradenton Christian NT NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
5 Kieran Herlihy SO Shorecrest Prep 30.41 26.34 18.92 22.99 23.47 18.44 23.94 4
8 Sean Fribbley SR Springstead 18.82 22.24 19.79 21.26 29.81 30.30 24.43 1
17 Leo Campbell JR Bradenton Christian 30.54 25.75 18.68 29.53 32.06 31.30 25.24 -
31 Matthew Hannon SR Clearwater Central Catholic 23.14 36.49 35.60 34.11 27.29 23.14 29.66 -
32 Alex Cher-Aime SO Bradenton Christian 28.17 39.38 35.14 35.44 22.12 38.47 30.29 -
34 Nick Hallenbeck SR Cambridge Christian 25.19 36.89 26.61 40.44 38.67 42.57 35.47 -
35 Josiah Harris JR Pepin Academy 49.42 36.49 44.86 33.83 48.28 27.75 38.01 -
  Yamil Cruz Perez JR Cambridge Christian NT NT NT NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
24 Ethan Collins SO Tampa Bay HEAT 23.86 34.58 22.78 26.00 20.37 24.66 26.80 -
27 Marcelo Molnar FR Pepin Academy 34.15 28.32 24.71 28.32 19.71 19.71 27.76 -
29 Justin Ramsoondar JR Cambridge Christian 36.38 34.37 32.37 26.35 26.64 34.94 28.64 -
30 Brandon Ramirez FR Clearwater Central Catholic 23.57 31.91 28.74 34.20 25.87 35.35 28.74 -
  Justin Jones SO Pepin Academy NT NT NT NT NT NT NT   
  Gabriel Baez FR Pepin Academy NT NT NT NT NT NT NT   
  Robert Maxlow III SR St. Petersburg Catholic NT NT NT NT NT NT NT   
  Prophet Cullins SO Indian Rocks Christian NT NT NT NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
13 Joel Erby JR St. Stephens Episcopal 22.01 27.26 28.27 25.01 29.77 -
15 William Shell JR Cambridge Christian 28.98 25.20 25.46 25.20 28.73 -
18 Quintarius Davis SR Clearwater Central Catholic 24.68 25.70 32.06 25.44 27.22 -
19 Dylan Miley SO Clearwater Central Catholic 26.60 27.62 23.78 25.57 27.36 -
20 Dylan Ball SO Shorecrest Prep 24.86 22.81 22.04 25.62 32.54 -
22 Caleb Brown SR Tampa Bay HEAT 30.11 24.14 23.62 25.95 19.99 -
23 Sean Sheikholeslam FR Shorecrest Prep 18.70 23.51 33.66 26.71 23.24 -
  Darien Krampert FR Indian Rocks Christian NT NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Anthony Alexis SR Springstead 22.59 10
2 Courtney Eubanks SR Admiral Farragut 22.98 8
3 Martel Mott JR Admiral Farragut 23.20 6
4 Uriah Jenkins SR Admiral Farragut 23.51 5
6 Charlie Sherrill SO St. Stephens Episcopal 24.39 3
9 Javon Krampert JR Indian Rocks Christian 24.54 -
11 Tomek Moritz SO Shorecrest Prep 24.61 -
16 Pierson Conner JR St. Stephens Episcopal 25.22 -