March 11, 2020
|
Flagler Palm Coast - Bunnell, FL

Girls 400m Dash Varsity

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Essence Slate SO Deltona 1:02.33 10
2 McKenna Casimir SO Flagler Palm Coast 1:06.09 8
3 Olivia Gardner FR New Smyrna Beach 1:06.65 6
4 Shyleigh LeBlanc FR Flagler Palm Coast 1:06.95 5
5 Raylynn Adcock FR Trinity Christian (Deltona) 1:07.31 4
6 D'arri Zellner SO Mainland 1:07.43 3
7 Sage Chapman SO New Smyrna Beach 1:07.46 2
8 Ruth Rieber SO New Smyrna Beach 1:07.85 1
9 Marisa Gonzalez SO Flagler Palm Coast 1:09.50 -
10 Ciara Grimes FR Spruce Creek 1:10.30 -
11 Elise Butler SO Spruce Creek 1:10.31 -
12 Kaylee Yebba FR DeLand 1:10.42 -
13 Kayley Phelps SO Deltona 1:10.78 -
14 Saige McLemore FR New Smyrna Beach 1:10.81 -
15 Marta Zherukha SO Spruce Creek 1:10.92 -
16 Lakyra Austin SO Mainland 1:10.98 -
17 Alondra Nunes SO Matanzas 1:12.22 -
18 Kishayla Cherry SO Flagler Palm Coast 1:12.66 -
19 Marissa Griffin FR University (OC) 1:12.90 -
20 Jada Johnson FR Spruce Creek 1:13.03 -
21 Allyson Kuhns FR Spruce Creek 1:14.93 -
22 Madeline Sims FR Flagler Palm Coast 1:18.47 -
23 Grace Kelly FR University (OC) 1:19.47 -
24 Emma Stites FR Trinity Christian (Deltona) 1:19.82 -
25 Karen Pulido SO Deltona 1:22.91 -
26 Phoenix Thomas FR Deltona 1:23.27 -
27 Lanecia Gardner SO Mainland 1:23.69 -
28 Jaida Beckett FR Mainland 1:25.58 -
29 Amira Abdallah FR Deltona 1:29.42 -
30 Kirrsten Skrbinsek SO Mainland 1:31.35 -
31 Bella Weisheimer SO New Smyrna Beach 1:36.96 -
Girls 400m Dash Varsity Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Essence Slate SO Deltona 1:02.33 10
2 McKenna Casimir SO Flagler Palm Coast 1:06.09 8
3 Olivia Gardner FR New Smyrna Beach 1:06.65 6
6 D'arri Zellner SO Mainland 1:07.43 3
11 Elise Butler SO Spruce Creek 1:10.31 -
27 Lanecia Gardner SO Mainland 1:23.69 -
Girls 400m Dash Varsity Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Shyleigh LeBlanc FR Flagler Palm Coast 1:06.95 5
5 Raylynn Adcock FR Trinity Christian (Deltona) 1:07.31 4
7 Sage Chapman SO New Smyrna Beach 1:07.46 2
8 Ruth Rieber SO New Smyrna Beach 1:07.85 1
16 Lakyra Austin SO Mainland 1:10.98 -
20 Jada Johnson FR Spruce Creek 1:13.03 -
Girls 400m Dash Varsity Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Marisa Gonzalez SO Flagler Palm Coast 1:09.50 -
10 Ciara Grimes FR Spruce Creek 1:10.30 -
12 Kaylee Yebba FR DeLand 1:10.42 -
13 Kayley Phelps SO Deltona 1:10.78 -
24 Emma Stites FR Trinity Christian (Deltona) 1:19.82 -
Girls 400m Dash Varsity Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Saige McLemore FR New Smyrna Beach 1:10.81 -
15 Marta Zherukha SO Spruce Creek 1:10.92 -
17 Alondra Nunes SO Matanzas 1:12.22 -
18 Kishayla Cherry SO Flagler Palm Coast 1:12.66 -
19 Marissa Griffin FR University (OC) 1:12.90 -
22 Madeline Sims FR Flagler Palm Coast 1:18.47 -
25 Karen Pulido SO Deltona 1:22.91 -
Girls 400m Dash Varsity Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Allyson Kuhns FR Spruce Creek 1:14.93 -
26 Phoenix Thomas FR Deltona 1:23.27 -
28 Jaida Beckett FR Mainland 1:25.58 -
29 Amira Abdallah FR Deltona 1:29.42 -
Girls 400m Dash Varsity Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 Grace Kelly FR University (OC) 1:19.47 -
30 Kirrsten Skrbinsek SO Mainland 1:31.35 -
31 Bella Weisheimer SO New Smyrna Beach 1:36.96 -