March 6, 2020
|
First Baptist - Naples, FL
|
Timing: Elite Timing

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacob Panzarella SO First Baptist (Naples) 22.29 10
2 Malik Curtis JR Bishop Verot 23.11 8
3 Dylan Rodd JR Barron Collier 23.28 6
4 Konner Barrett FR Gulf Coast 23.68 5
5 Sam Dreyfuss JR Barron Collier 23.75 4
6 Christopher Graves SO Bishop Verot 23.85 3
7 Jadon Humphries SO Bishop Verot 24.23 2
8 Logan Schmid SO Barron Collier 24.77 1
9 Lovinsky Cantave SR Immokalee 24.90 -
10 Miffordens Registre SR Immokalee 24.94 -
11 Makhai Lewis JR Gulf Coast 24.95 -
12 Steven Cox FR Barron Collier 24.98 -
13 Trent Wilson JR First Baptist (Naples) 25.00 -
14 Daniel Matamoros JR Bonita Springs 25.27 -
15 Gabriel Steinberg JR Gulf Coast 25.35 -
16 Eraldi Mucka JR Gulf Coast 25.64 -
17 Calvin Altimeaux FR Bonita Springs 25.99 -
18 Tariq Morame FR Mason Classical Academy 26.26 -
19 Nathan Leishman FR Bonita Springs 26.30 -
20 Frankie Alameda SR Immokalee 27.00 -
21 Zach DeLeo SO Village School 27.32 -
22 Zachary Zanas SO First Baptist (Naples) 27.53 -
23 Ethan Taylor SO Village School 27.70 -
24 David Searc SO First Baptist (Naples) 27.85 -
25 John Casterline SO Village School 27.97 -
26 Jaime Garza SO Bonita Springs 28.07 -
27 NATHAN GARCIA FR LaBelle 28.37 -
28 Christopher Sanchez SO Mason Classical Academy 28.42 -
29 Camden Rowe FR Village School 28.67 -
30 VICTOR REYES FR LaBelle 29.73 -
31 ALEXANDER MORALES FR LaBelle 32.14 -
  Kirby Joseph FR Bishop Verot DNS   
  Reef Weber SR Marco Island Academy DNS   
  MARLAN SKERVIN SO LaBelle DNS   
  Devon Wheeler FR Marco Island Academy DNS   
  Patricio Gomez JR Immokalee DNS   
  Nicholas Vergo SO Marco Island Academy DNS   
  Ryan Miner SO Marco Island Academy DNS   
Boys' 200 Meters Section 1
W: -1.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacob Panzarella SO First Baptist (Naples) 22.29 10
2 Malik Curtis JR Bishop Verot 23.11 8
4 Konner Barrett FR Gulf Coast 23.68 5
5 Sam Dreyfuss JR Barron Collier 23.75 4
13 Trent Wilson JR First Baptist (Naples) 25.00 -
14 Daniel Matamoros JR Bonita Springs 25.27 -
15 Gabriel Steinberg JR Gulf Coast 25.35 -
16 Eraldi Mucka JR Gulf Coast 25.64 -
Boys' 200 Meters Section 2
W: -0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Tariq Morame FR Mason Classical Academy 26.26 -
19 Nathan Leishman FR Bonita Springs 26.30 -
26 Jaime Garza SO Bonita Springs 28.07 -
28 Christopher Sanchez SO Mason Classical Academy 28.42 -
29 Camden Rowe FR Village School 28.67 -
  Devon Wheeler FR Marco Island Academy DNS   
  Ryan Miner SO Marco Island Academy DNS   
  Patricio Gomez JR Immokalee DNS   
Boys' 200 Meters Section 3
W: -0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Jadon Humphries SO Bishop Verot 24.23 2
10 Miffordens Registre SR Immokalee 24.94 -
12 Steven Cox FR Barron Collier 24.98 -
21 Zach DeLeo SO Village School 27.32 -
24 David Searc SO First Baptist (Naples) 27.85 -
27 NATHAN GARCIA FR LaBelle 28.37 -
30 VICTOR REYES FR LaBelle 29.73 -
  Nicholas Vergo SO Marco Island Academy DNS   
Boys' 200 Meters Section 4
W: -1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Christopher Graves SO Bishop Verot 23.85 3
9 Lovinsky Cantave SR Immokalee 24.90 -
11 Makhai Lewis JR Gulf Coast 24.95 -
20 Frankie Alameda SR Immokalee 27.00 -
22 Zachary Zanas SO First Baptist (Naples) 27.53 -
25 John Casterline SO Village School 27.97 -
  Reef Weber SR Marco Island Academy DNS   
  MARLAN SKERVIN SO LaBelle DNS   
Boys' 200 Meters Section 5
W: -1.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Dylan Rodd JR Barron Collier 23.28 6
8 Logan Schmid SO Barron Collier 24.77 1
17 Calvin Altimeaux FR Bonita Springs 25.99 -
23 Ethan Taylor SO Village School 27.70 -
31 ALEXANDER MORALES FR LaBelle 32.14 -
  Kirby Joseph FR Bishop Verot DNS