March 6, 2020
|
First Baptist - Naples, FL
|
Timing: Elite Timing

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacob Panzarella SO First Baptist (Naples) 11.11 10
2 Tequon Chatman Senior Bishop Verot 11.26 8
3 Malik Curtis JR Bishop Verot 11.27 6
4 Makhai Lewis JR Gulf Coast 11.64 5
5 Christopher Graves SO Bishop Verot 11.75 4
6 Andrew Powell SR Barron Collier 11.85 3
7 Jovain Cameron SR Gulf Coast 11.88 2
8 Charles Toombs SR Immokalee 11.89 1
9 William Miller SO Barron Collier 11.91 -
10 Tayshun Lesane JR Gulf Coast 11.99 -
11 Tyree Cherry JR Bishop Verot 12.24 -
12 Lovinsky Cantave SR Immokalee 12.25 -
13 Trent Wilson JR First Baptist (Naples) 12.26 -
14 Gabriel Steinberg JR Gulf Coast 12.29 -
15 Christopher Crouch JR Barron Collier 12.33 -
16 MARLAN SKERVIN SO LaBelle 12.60 -
17 Mateo Agudelo JR Barron Collier 12.62 -
18 Yvito Jolifier FR Immokalee 12.75 -
19 Tariq Morame FR Mason Classical Academy 12.87 -
20 Ethan Saure JR Bonita Springs 12.91 -
21 Nathan Leishman FR Bonita Springs 12.92 -
22 Antonio Rivas   LaBelle 13.11 -
23 Zach DeLeo SO Village School 13.26 -
24 Jace Jackson FR First Baptist (Naples) 13.33 -
25 Hans Vallee FR First Baptist (Naples) 13.44 -
26 Frankie Alameda SR Immokalee 13.52 -
27 Camden Rowe FR Village School 13.55 -
28 Christopher Sanchez SO Mason Classical Academy 13.73 -
29 Ethan Taylor SO Village School 13.80 -
30 SAMUEL SANTILLANA FR LaBelle 14.03 -
31 Devon Wheeler FR Marco Island Academy 14.42 -
32 Reef Love SO Village School 14.68 -
33 NATHAN GARCIA FR LaBelle 14.87 -
34 Juan Rojas JR Marco Island Academy 15.81 -
35 Reef Weber SR Marco Island Academy 16.06 -
  Ryan Miner SO Marco Island Academy DNS   
  Calvin Altimeaux FR Bonita Springs DNS   
Boys' 100 Meters Section 1
W: -2.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacob Panzarella SO First Baptist (Naples) 11.11 10
2 Tequon Chatman Senior Bishop Verot 11.26 8
3 Malik Curtis JR Bishop Verot 11.27 6
4 Makhai Lewis JR Gulf Coast 11.64 5
5 Christopher Graves SO Bishop Verot 11.75 4
6 Andrew Powell SR Barron Collier 11.85 3
9 William Miller SO Barron Collier 11.91 -
10 Tayshun Lesane JR Gulf Coast 11.99 -
Boys' 100 Meters Section 2
W: -1.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Jovain Cameron SR Gulf Coast 11.88 2
8 Charles Toombs SR Immokalee 11.89 1
11 Tyree Cherry JR Bishop Verot 12.24 -
12 Lovinsky Cantave SR Immokalee 12.25 -
13 Trent Wilson JR First Baptist (Naples) 12.26 -
14 Gabriel Steinberg JR Gulf Coast 12.29 -
19 Tariq Morame FR Mason Classical Academy 12.87 -
35 Reef Weber SR Marco Island Academy 16.06 -
Boys' 100 Meters Section 3
W: -0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Nathan Leishman FR Bonita Springs 12.92 -
23 Zach DeLeo SO Village School 13.26 -
26 Frankie Alameda SR Immokalee 13.52 -
27 Camden Rowe FR Village School 13.55 -
28 Christopher Sanchez SO Mason Classical Academy 13.73 -
31 Devon Wheeler FR Marco Island Academy 14.42 -
32 Reef Love SO Village School 14.68 -
  Ryan Miner SO Marco Island Academy DNS   
Boys' 100 Meters Section 4
W: -2.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Christopher Crouch JR Barron Collier 12.33 -
18 Yvito Jolifier FR Immokalee 12.75 -
20 Ethan Saure JR Bonita Springs 12.91 -
22 Antonio Rivas   LaBelle 13.11 -
24 Jace Jackson FR First Baptist (Naples) 13.33 -
29 Ethan Taylor SO Village School 13.80 -
30 SAMUEL SANTILLANA FR LaBelle 14.03 -
33 NATHAN GARCIA FR LaBelle 14.87 -
Boys' 100 Meters Section 5
W: -1.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 MARLAN SKERVIN SO LaBelle 12.60 -
17 Mateo Agudelo JR Barron Collier 12.62 -
25 Hans Vallee FR First Baptist (Naples) 13.44 -
34 Juan Rojas JR Marco Island Academy 15.81 -
  Calvin Altimeaux FR Bonita Springs DNS