March 12, 2020
|
Hernando - Brooksville, FL

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jasheena Owens FR Central (Brooksville) 59.69 10
2 Katelynn Sims JR Springstead 59.82 8
3 Sy Crowley SO Weeki Wachee 1:00.09 6
4 Tonija Love JR Armwood 1:02.41 5
5 Yanializ Bonnelly JR Springstead 1:03.98 4
6 Sophia Woggon SO Citrus 1:04.57 3
7 Alana Bush SR Lake Gibson 1:05.46 2
8 Olivia Gover FR Central (Brooksville) 1:05.89 1
9 Emmalise Feliciano SO Zephyrhills 1:07.07 -
10 Tynecia Grant JR Nature Coast 1:07.33 -
11 Nicole Williams JR Hernando 1:07.80 -
12 Julieana Pendl JR Weeki Wachee 1:08.39 -
13 Rachel Saint SR Seven Rivers Christian 1:08.51 -
14 Abigail Cochran JR Lecanto 1:08.61 -
15 Amberly Grace SO Lecanto 1:08.76 -
16 Destiny Mendoza FR Weeki Wachee 1:09.47 -
17 Kendall Gibson SO Citrus 1:10.28 -
18 Kadaysia Dash SO Lake Gibson 1:10.29 -
19 Fiona Conner JR Lecanto 1:10.85 -
20 Gabby English FR Nature Coast 1:11.14 -
21 Julia Gaffney FR Seven Rivers Christian 1:11.31 -
22 Stefany Padro SR Springstead 1:11.98 -
23 Robyn Mobley SO Hernando 1:12.92 -
24 Ryelynn Hazard FR Nature Coast 1:14.32 -
25 Aliyahn Suarez SO Fivay 1:14.86 -
26 Mia Bowers FR Hernando 1:15.27 -
27 Lilia Johnson SO Seven Rivers Christian 1:25.82 -
28 Taylor Cooley FR Armwood 1:30.17 -
29 Alexandra Gonzalez FR Fivay 1:31.02 -
  Mackenzie Scordato SO Citrus NT   
  Carissa Wellington JR Armwood NT   
  Adrianna Colman JR Zephyrhills NT   
  Asia Wilner JR Zephyrhills NT   
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
28 Taylor Cooley FR Armwood 1:30.17 -
  Carissa Wellington JR Armwood NT   
  Mackenzie Scordato SO Citrus NT   
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
20 Gabby English FR Nature Coast 1:11.14 -
24 Ryelynn Hazard FR Nature Coast 1:14.32 -
25 Aliyahn Suarez SO Fivay 1:14.86 -
26 Mia Bowers FR Hernando 1:15.27 -
27 Lilia Johnson SO Seven Rivers Christian 1:25.82 -
29 Alexandra Gonzalez FR Fivay 1:31.02 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Tynecia Grant JR Nature Coast 1:07.33 -
16 Destiny Mendoza FR Weeki Wachee 1:09.47 -
19 Fiona Conner JR Lecanto 1:10.85 -
22 Stefany Padro SR Springstead 1:11.98 -
23 Robyn Mobley SO Hernando 1:12.92 -
  Asia Wilner JR Zephyrhills NT   
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Olivia Gover FR Central (Brooksville) 1:05.89 1
12 Julieana Pendl JR Weeki Wachee 1:08.39 -
15 Amberly Grace SO Lecanto 1:08.76 -
18 Kadaysia Dash SO Lake Gibson 1:10.29 -
21 Julia Gaffney FR Seven Rivers Christian 1:11.31 -
  Adrianna Colman JR Zephyrhills NT   
Girls' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Sophia Woggon SO Citrus 1:04.57 3
9 Emmalise Feliciano SO Zephyrhills 1:07.07 -
11 Nicole Williams JR Hernando 1:07.80 -
13 Rachel Saint SR Seven Rivers Christian 1:08.51 -
14 Abigail Cochran JR Lecanto 1:08.61 -
17 Kendall Gibson SO Citrus 1:10.28 -
Girls' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jasheena Owens FR Central (Brooksville) 59.69 10
2 Katelynn Sims JR Springstead 59.82 8
3 Sy Crowley SO Weeki Wachee 1:00.09 6
4 Tonija Love JR Armwood 1:02.41 5
5 Yanializ Bonnelly JR Springstead 1:03.98 4
7 Alana Bush SR Lake Gibson 1:05.46 2