February 6, 2020
|
Celebration - Celebration, FL

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Sofie Dericks SO Clearwater Central Catholic 5:36.87 10
2 Gabriella Macedo JR Celebration 5:51.65 8
3 Katie Ranck JR Windermere 6:02.98 6
4 Olivia Fabbiani FR Celebration 6:12.88 5
5 Lyvia Stansfield   South Lake 6:15.08 4
6 Victoria Hawk JR Windermere 6:16.92 3
7 Nicole Grant SR Clearwater Central Catholic 6:29.02 2
8 Kristen Rood SR Clearwater Central Catholic 6:29.63 1
9 Rachel Gross SR Windermere 6:30.32 -
10 Lauren Minor FR Windermere 6:30.78 -
11 Yarianna Cuevas SR Cypress Creek 6:32.49 -
12 Jordan McCart SO South Lake 6:37.92 -
13 Valeria Gonzalez 7 City of Life Christian 6:41.86 -
14 Lauren Gacoms FR Celebration 6:42.49 -
15 Kalena Ramirez 6 City of Life Christian 6:47.28 -
16 JoAnna Smolla JR Windermere 6:54.41 -
17 Valerie Sical 6 City of Life Christian 6:56.37 -
18 Makenna Ogdon FR Celebration 6:57.62 -
19 Skyler Carlson SO Clearwater Central Catholic 6:58.01 -
20 Shernika Jean Simon JR Cypress Creek 7:03.14 -
21 Grace Osypka SO Clearwater Central Catholic 7:16.81 -
22 Reema Ismail SR Celebration 7:20.28 -
23 Gabby Luna 6 City of Life Christian 7:24.07 -
24 Sofia Milek SO Windermere 7:26.19 -
25 Isabella Horns SO Windermere 7:26.63 -
26 Lileas Lee SO South Lake 7:29.68 -
27 Fidah Kabwita SO Cypress Creek 7:32.22 -
28 Alyssa Lee   South Lake 7:44.26 -
29 Alycelle Lambrecht FR Celebration 7:59.18 -
30 Darlene Peraza SO South Lake 8:13.03 -
31 Irelis Reid 6 City of Life Christian 10:04.84 -
32 Keari Tomlin SR Kathleen 10:34.05 -
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Jordan McCart SO South Lake 6:37.92 -
16 JoAnna Smolla JR Windermere 6:54.41 -
17 Valerie Sical 6 City of Life Christian 6:56.37 -
19 Skyler Carlson SO Clearwater Central Catholic 6:58.01 -
21 Grace Osypka SO Clearwater Central Catholic 7:16.81 -
23 Gabby Luna 6 City of Life Christian 7:24.07 -
24 Sofia Milek SO Windermere 7:26.19 -
26 Lileas Lee SO South Lake 7:29.68 -
27 Fidah Kabwita SO Cypress Creek 7:32.22 -
28 Alyssa Lee   South Lake 7:44.26 -
29 Alycelle Lambrecht FR Celebration 7:59.18 -
30 Darlene Peraza SO South Lake 8:13.03 -
31 Irelis Reid 6 City of Life Christian 10:04.84 -
32 Keari Tomlin SR Kathleen 10:34.05 -
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Sofie Dericks SO Clearwater Central Catholic 5:36.87 10
2 Gabriella Macedo JR Celebration 5:51.65 8
3 Katie Ranck JR Windermere 6:02.98 6
4 Olivia Fabbiani FR Celebration 6:12.88 5
5 Lyvia Stansfield   South Lake 6:15.08 4
6 Victoria Hawk JR Windermere 6:16.92 3
7 Nicole Grant SR Clearwater Central Catholic 6:29.02 2
8 Kristen Rood SR Clearwater Central Catholic 6:29.63 1
9 Rachel Gross SR Windermere 6:30.32 -
10 Lauren Minor FR Windermere 6:30.78 -
11 Yarianna Cuevas SR Cypress Creek 6:32.49 -
13 Valeria Gonzalez 7 City of Life Christian 6:41.86 -
14 Lauren Gacoms FR Celebration 6:42.49 -
15 Kalena Ramirez 6 City of Life Christian 6:47.28 -
18 Makenna Ogdon FR Celebration 6:57.62 -
20 Shernika Jean Simon JR Cypress Creek 7:03.14 -
22 Reema Ismail SR Celebration 7:20.28 -
25 Isabella Horns SO Windermere 7:26.63 -