March 5, 2020
|
St. Andrew's School - Boca Raton, FL

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Zachary German SO Benjamin School 23.60 27.85 10
2 Graham Altschuler JR North Broward Prep 23.79 25.22 8
3 Gabriel Griffith SO Benjamin School 23.84 25.04 6
4 Zach Goldstein SR Pine Crest 23.94 28.97 4
5 Clayton Finney SR Pine Crest 24.38 17.07 2
6 David Lins SR Pine Crest 24.40 21.48 1
7 Daniel Hennelly JR Pine Crest 24.45 27.14 -
8 Jonah Kotzen SR St. Andrew's 24.49 31.35 -
9 Christian Mays JR North Broward Prep 24.71 21.01 -
10 Sedrick Irvin FR Gulliver Prep 24.75 22.77 -
11 Faiz Umar JR Benjamin School 25.07 22.82 -
12 Antonio Smith FR Gulliver Prep 25.24 25.75 -
13 Connor Clyatt SO North Broward Prep 25.29 20.49 -
14 Henry Bennett FR Benjamin School 25.67 21.57 -
15 Daniel McCullon SR Benjamin School 25.78 29.91 -
16 Tom Ren JR Gulliver Prep 25.83 18.60 -
17 Gryhon Gurin SR St. Andrew's 25.84 23.52 -
18 Kamar Meza SO Gulliver Prep 26.34 19.50 -
19 Caden Williams FR Oxbridge Academy 26.52 33.15 -
20 D.C. Cannon FR Gulliver Prep 27.34 28.44 -
21 Danny Murphy SO Gulliver Prep 27.82 35.89 -
22 Geofrey Atulo SR St. Andrew's 29.59 37.58 -
23 Maximo FernandezScheinowitz JR North Broward Prep 32.12 39.19 -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
10 Sedrick Irvin FR Gulliver Prep 22.53 22.28 22.03 29.46 31.44 24.75 25.74 -
16 Tom Ren JR Gulliver Prep 29.71 21.96 20.67 22.48 20.67 25.83 24.54 -
20 D.C. Cannon FR Gulliver Prep 27.34 22.42 33.09 27.62 33.36 27.34 24.34 -
21 Danny Murphy SO Gulliver Prep 28.66 35.89 34.22 33.11 32.28 27.82 34.78 -
22 Geofrey Atulo SR St. Andrew's 20.72 37.29 29.30 23.97 31.67 29.59 26.93 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Daniel Hennelly JR Pine Crest 26.90 17.12 24.45 28.12 21.03 24.45 22.25 -
9 Christian Mays JR North Broward Prep 31.14 25.46 19.52 19.28 26.44 24.71 21.50 -
12 Antonio Smith FR Gulliver Prep 25.24 20.20 21.46 28.27 19.44 25.24 23.22 -
14 Henry Bennett FR Benjamin School 23.36 26.19 28.24 21.05 31.83 25.67 24.65 -
18 Kamar Meza SO Gulliver Prep 30.82 33.72 26.34 28.71 29.50 26.34 25.03 -
19 Caden Williams FR Oxbridge Academy 34.21 25.46 27.58 29.44 32.09 26.52 24.93 -
23 Maximo FernandezScheinowitz JR North Broward Prep 36.94 40.15 25.38 28.91 26.02 32.12 30.52 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
5 Clayton Finney SR Pine Crest 18.29 18.78 29.50 21.70 17.31 24.38 31.70 2
6 David Lins SR Pine Crest 30.26 18.06 17.08 19.77 21.48 24.40 26.60 1
8 Jonah Kotzen SR St. Andrew's 31.35 22.05 29.64 22.05 31.84 24.49 21.56 -
13 Connor Clyatt SO North Broward Prep 32.88 24.03 23.78 31.11 24.28 25.29 22.01 -
17 Gryhon Gurin SR St. Andrew's 32.30 29.20 28.43 29.72 30.24 25.84 22.74 -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Zachary German SO Benjamin School 21.01 20.06 25.02 25.73 23.60 10
2 Graham Altschuler JR North Broward Prep 23.56 24.03 21.89 28.55 23.79 8
3 Gabriel Griffith SO Benjamin School 18.12 23.84 19.08 24.56 23.84 6
4 Zach Goldstein SR Pine Crest 19.63 30.89 18.68 25.86 23.94 4
11 Faiz Umar JR Benjamin School 21.31 18.81 20.06 24.82 25.07 -
15 Daniel McCullon SR Benjamin School 29.91 28.10 28.62 33.00 25.78 -