February 13, 2020
|
East Lake - Tarpon Springs, FL

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Taylor Stone SR Osceola (Seminole) 5:12.53 10
2 Jacquelyn Abanses JR George Steinbrenner 5:13.73 8
3 Grace Marston SO Braden River 5:15.56 6
4 Andrea Ballestero SO Osceola (Seminole) 5:16.24 5
5 Haley Thornton FR Palm Harbor University 5:34.62 4
6 Shannon Gordy JR Sunlake 5:38.37 3
7 Abigail Clements FR Osceola (Seminole) 5:42.18 2
8 Emma Burleson SO Sunlake 5:54.93 1
9 Hailey Marston SO Braden River 5:55.56 -
10 Reese Small SO Palm Harbor University 5:57.35 -
11 Kaela Curry JR Palm Harbor University 5:57.67 -
12 Annie Winborn FR Sunlake 5:58.67 -
13 Ayden Krueger SR George Steinbrenner 5:58.75 -
14 Kaitlyn Arko SR George Steinbrenner 6:06.07 -
15 Bethany Bradshaw SR Mitchell 6:10.73 -
16 Zeda Philipson SR Palm Harbor University 6:15.98 -
17 Alexis Smith SR North Port 6:29.20 -
18 Asia Blaszak JR North Port 6:31.70 -
19 Kristen Rood SR Clearwater Central Catholic 6:33.15 -
20 Jordan Bradley SO Mitchell 6:33.95 -
21 Sarah White SR Clearwater 6:34.39 -
22 Isabella Busi JR Braden River 6:37.12 -
23 Marlee Irvin SO River Ridge 6:42.25 -
  Lorena Beltran SO Palm Harbor University NT -
  Kennedy Downey FR Osceola (Seminole) NT -
  Michelle Weber SO Clearwater Central Catholic NT -
  Valentina Giraldo FR Clearwater Central Catholic NT -
  Grace Osypka SO Clearwater Central Catholic NT -
  Sofie Sattely FR Clearwater Central Catholic NT -
  Lauren Fornshell SO Clearwater NT -
  Indya Benjamin SO Clearwater NT -
  Kori Shackelford SO Clearwater NT -
  Rachel Allen FR George Steinbrenner NT -
  Hanna Rummelhagen JR East Lake NT -
  Imelda Florez-Pena JR Gulf NT -
  Gillian Clark SO Gulf NT -
  Olivia Jackson   Gulf NT -
  Madison Robson FR Gulf NT -
  Julia Tripp FR Osceola (Seminole) NT -
  Amelia Narcisi FR Seminole NT -
  Katherine Repka SO Seminole NT -
  Abigail Ralph FR Seminole NT -
  Alina Fruendt JR Sunlake NT -
  Victoria Elgin SO Sunlake NT -
  Jaiden Wickert FR Sunlake NT -
  Emma Santos FR George Steinbrenner NT -
  Sophia Hallenbeck SO George Steinbrenner NT -
  Gabrielle Sampson FR George Steinbrenner NT -
  Megan Cole SO George Steinbrenner NT -
  Nina Pardo FR George Steinbrenner NT -
  Keegan Dunnam FR George Steinbrenner NT -
  Leah Hall SO George Steinbrenner NT -
  Edy Krook FR Sunlake NT -
  Samantha Alamir SO Sunlake NT -
  Ashlyn Moore JR Sunlake NT -
  Skyler Vaughn JR Seminole NT -
  Rylee Volk SO Venice NT -
  Alyssa Crettol JR Venice NT -
  Nina Volpe SR Venice NT -
  Alexandra Gibbons FR River Ridge NT -
  Sara Streeter JR River Ridge NT -
  Summerlynn Kingston FR River Ridge NT -
  Drea D'Piazza FR Mitchell NT -
  Amanda Chin FR Sunlake NT -
  Isabella Steady FR Sunlake NT -
  Caitlyn Gonzalez SO George Steinbrenner NT -
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Emma Burleson SO Sunlake 5:54.93 1
10 Reese Small SO Palm Harbor University 5:57.35 -
11 Kaela Curry JR Palm Harbor University 5:57.67 -
12 Annie Winborn FR Sunlake 5:58.67 -
15 Bethany Bradshaw SR Mitchell 6:10.73 -
16 Zeda Philipson SR Palm Harbor University 6:15.98 -
17 Alexis Smith SR North Port 6:29.20 -
18 Asia Blaszak JR North Port 6:31.70 -
19 Kristen Rood SR Clearwater Central Catholic 6:33.15 -
20 Jordan Bradley SO Mitchell 6:33.95 -
21 Sarah White SR Clearwater 6:34.39 -
23 Marlee Irvin SO River Ridge 6:42.25 -
  Imelda Florez-Pena JR Gulf NT -
  Gillian Clark SO Gulf NT -
  Rylee Volk SO Venice NT -
  Alyssa Crettol JR Venice NT -
  Alexandra Gibbons FR River Ridge NT -
  Summerlynn Kingston FR River Ridge NT -
  Drea D'Piazza FR Mitchell NT -
  Megan Cole SO George Steinbrenner NT -
Girls' 1600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Taylor Stone SR Osceola (Seminole) 5:12.53 10
2 Jacquelyn Abanses JR George Steinbrenner 5:13.73 8
3 Grace Marston SO Braden River 5:15.56 6
4 Andrea Ballestero SO Osceola (Seminole) 5:16.24 5
5 Haley Thornton FR Palm Harbor University 5:34.62 4
6 Shannon Gordy JR Sunlake 5:38.37 3
7 Abigail Clements FR Osceola (Seminole) 5:42.18 2
9 Hailey Marston SO Braden River 5:55.56 -
13 Ayden Krueger SR George Steinbrenner 5:58.75 -
14 Kaitlyn Arko SR George Steinbrenner 6:06.07 -
22 Isabella Busi JR Braden River 6:37.12 -