February 14-15, 2020
|
Traz Powell Stadium

Boys 1600m Run Div 1 (Slow)

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Joseph Eniola SR Western 4:58.50
2 Gabrriel Carty FR Dillard 5:00.87
3 Tyree Robinson JR Boyd Anderson 5:00.96
4 Jean Rodriquez SO Mater Academy 5:01.50
5 Ian Dodd SO Cardinal Gibbons 5:05.41
6 Connor Glass FR American Heritage 5:07.07
7 Ryan Williams SO Western 5:08.32
8 Jordan Lopez Senior Ferguson 5:11.22
9 Mike Frederique SR Plantation 5:11.53
10 Zachary Fisher SO Western 5:13.48
11 D Andre Lemaire JR McArthur 5:16.03
12 Jonathan Heath SO Plantation 5:16.81
13 Julian Baserio SO Southwest Miami 5:17.26
14 Marcell Castellanos SO iMater Prep 5:19.12
15 Ryan Augustin JR McArthur 5:21.26
16 Patrick Grey SR Braddock 5:23.80
17 Dominic Brown JR Plantation 5:27.46
18 John Augustin JR Boyd Anderson 5:32.16
19 Anthony Hanna SO Miramar 5:32.38
20 Sebastian Saavedra SO Braddock 5:34.67
21 Daniel Weckel SO Coral Gables 5:37.37
22 Andy Javier JR Miramar 5:44.25
23 Christian Rivero SR Southwest Miami 5:48.98
24 Jonathan Lima JR iMater Prep 5:49.26
25 Jonathan Greenip JR NSU University School 5:54.14
26 Matthew Pierre SO Dr. Krop 5:56.00
27 Devontae Edwards SO Homestead 6:01.03
28 JULIAN RUBINOVICH Senior Miami Beach 6:08.43
29 Joshua Dubon SR Monsignor Pace 6:09.44
30 Nyles Montalvo JR Southwest Miami 6:30.54
31 Marvin Luma JR Monsignor Pace 6:31.34
32 Matteo Bombicci SR Miami Beach 7:20.19
Boys 1600m Run Div 1 (Slow) Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
7 Ryan Williams SO Western 5:08.32
17 Dominic Brown JR Plantation 5:27.46
18 John Augustin JR Boyd Anderson 5:32.16
19 Anthony Hanna SO Miramar 5:32.38
21 Daniel Weckel SO Coral Gables 5:37.37
22 Andy Javier JR Miramar 5:44.25
24 Jonathan Lima JR iMater Prep 5:49.26
26 Matthew Pierre SO Dr. Krop 5:56.00
27 Devontae Edwards SO Homestead 6:01.03
28 JULIAN RUBINOVICH Senior Miami Beach 6:08.43
29 Joshua Dubon SR Monsignor Pace 6:09.44
30 Nyles Montalvo JR Southwest Miami 6:30.54
31 Marvin Luma JR Monsignor Pace 6:31.34
32 Matteo Bombicci SR Miami Beach 7:20.19
Boys 1600m Run Div 1 (Slow) Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Joseph Eniola SR Western 4:58.50
2 Gabrriel Carty FR Dillard 5:00.87
3 Tyree Robinson JR Boyd Anderson 5:00.96
4 Jean Rodriquez SO Mater Academy 5:01.50
5 Ian Dodd SO Cardinal Gibbons 5:05.41
6 Connor Glass FR American Heritage 5:07.07
8 Jordan Lopez Senior Ferguson 5:11.22
9 Mike Frederique SR Plantation 5:11.53
10 Zachary Fisher SO Western 5:13.48
11 D Andre Lemaire JR McArthur 5:16.03
12 Jonathan Heath SO Plantation 5:16.81
13 Julian Baserio SO Southwest Miami 5:17.26
14 Marcell Castellanos SO iMater Prep 5:19.12
15 Ryan Augustin JR McArthur 5:21.26
16 Patrick Grey SR Braddock 5:23.80
20 Sebastian Saavedra SO Braddock 5:34.67
23 Christian Rivero SR Southwest Miami 5:48.98
25 Jonathan Greenip JR NSU University School 5:54.14