March 10, 2020
|
River Ridge - New Port Richey, FL

Boys' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jeffery Chamberlin SR Mitchell 51.98 10
2 Jacob Hindman SR Mitchell 52.73 8
3 Alex Hayden   Wesley Chapel 53.13 6
4 Davien Worrells JR Wesley Chapel 53.18 5
5 Jalen Cooper SR Anclote 53.80 4
6 Kyle Butchko JR River Ridge 53.92 3
7 Alex Morales Ramos SR Wiregrass Ranch 54.04 2
8 Anthony Dimarco SR Wiregrass Ranch 54.56 1
9 Kyle Mahoney SO River Ridge 55.58 -
10 Allen Eliacin JR Gulf 55.64 -
11 Jaden Schroeder JR River Ridge 55.91 -
12 Peyton Kanis JR Gulf 57.25 -
13 Sergio Robles SR Mitchell 57.43 -
14 Caleb Swanhart SR Mitchell 58.12 -
14 Rubin Pickett SR Pasco 58.12 -
16 Noah Stahl SO River Ridge 58.13 -
17 Sebastian Gutierrez SO Wesley Chapel 58.40 -
18 Isaiah Ramcharitar SO Hudson 58.95 -
19 Diontrey Manuel SR Anclote 59.05 -
20 Shad Thomas FR Gulf 59.07 -
21 Amariyon Waring FR Anclote 59.87 -
22 Seth Minder FR Crystal River 1:01.24 -
23 Reginald Jean SO Wesley Chapel 1:01.35 -
24 Moksh Patel FR Gulf 1:02.45 -
25 Michael Depp SO Wiregrass Ranch 1:02.55 -
26 Brendan Preiser FR Wiregrass Ranch 1:02.94 -
27 James Robinson SO Pasco 1:03.49 -
28 Estaban Naranjo SO Anclote 1:05.06 -
29 Caden Smith   Pasco 1:05.53 -
30 Trace Kofmehl SO Crystal River 1:06.99 -
  Johndreis Grant SO Pasco NT   
  Jordan Schoonmaker SO Crystal River NT   
  Elijah Flores SR Hudson NT   
  Caleb Herndon SR Crystal River NT   
Boys' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Peyton Kanis JR Gulf 57.25 -
19 Diontrey Manuel SR Anclote 59.05 -
26 Brendan Preiser FR Wiregrass Ranch 1:02.94 -
28 Estaban Naranjo SO Anclote 1:05.06 -
30 Trace Kofmehl SO Crystal River 1:06.99 -
  Caleb Herndon SR Crystal River NT   
Boys' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Amariyon Waring FR Anclote 59.87 -
23 Reginald Jean SO Wesley Chapel 1:01.35 -
24 Moksh Patel FR Gulf 1:02.45 -
27 James Robinson SO Pasco 1:03.49 -
29 Caden Smith   Pasco 1:05.53 -
  Jordan Schoonmaker SO Crystal River NT   
Boys' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Jaden Schroeder JR River Ridge 55.91 -
14 Caleb Swanhart SR Mitchell 58.12 -
18 Isaiah Ramcharitar SO Hudson 58.95 -
20 Shad Thomas FR Gulf 59.07 -
25 Michael Depp SO Wiregrass Ranch 1:02.55 -
  Elijah Flores SR Hudson NT   
Boys' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Jalen Cooper SR Anclote 53.80 4
8 Anthony Dimarco SR Wiregrass Ranch 54.56 1
9 Kyle Mahoney SO River Ridge 55.58 -
13 Sergio Robles SR Mitchell 57.43 -
14 Rubin Pickett SR Pasco 58.12 -
16 Noah Stahl SO River Ridge 58.13 -
17 Sebastian Gutierrez SO Wesley Chapel 58.40 -
22 Seth Minder FR Crystal River 1:01.24 -
Boys' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jeffery Chamberlin SR Mitchell 51.98 10
2 Jacob Hindman SR Mitchell 52.73 8
3 Alex Hayden   Wesley Chapel 53.13 6
4 Davien Worrells JR Wesley Chapel 53.18 5
6 Kyle Butchko JR River Ridge 53.92 3
7 Alex Morales Ramos SR Wiregrass Ranch 54.04 2
10 Allen Eliacin JR Gulf 55.64 -
  Johndreis Grant SO Pasco NT