March 6, 2020
|
Astronaut HS - Titusville, FL

Boys 800m Run

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Brendan Lestrange SR Melbourne Central Catholic 2:01.43 10
2 David Manning SR Trinity Prep 2:03.12 8
3 Daniel Kryc SO Astronaut 2:10.24 6
4 Nick Carpenter SO Trinity Prep 2:12.64 5
5 Kaesen Foltyn SR Titusville 2:13.41 4
6 Brandon Mchugh SR Astronaut 2:14.05 3
7 Braden Livermoore FR Astronaut 2:16.06 2
8 Lucas Butler FR Melbourne Central Catholic 2:18.09 1
9 Jaden Seamen JR Astronaut 2:18.59 -
10 Malachi Jones SR Titusville 2:19.98 -
11 Cody Coyle JR Trinity Prep 2:26.09 -
12 Hunter Wittenberg JR Melbourne Central Catholic 2:26.65 -
13 Riley Jones FR Titusville 2:28.18 -
14 Bryson Wiley SO Melbourne Central Catholic 2:31.44 -
15 Chad Luchetti JR Melbourne Central Catholic 2:33.19 -
16 Matthew Hutchins SO Astronaut 2:33.58 -
17 Caleb Tilford FR Astronaut 2:40.92 -
18 Chris Copley SO Astronaut 2:42.93 -
19 Marlon Cutkelvin FR Astronaut 2:43.92 -
20 Ethan Criss SO Astronaut 2:44.73 -
21 Chase Leighton SO Astronaut 2:45.62 -
22 Matthew Champagne SO Astronaut 2:47.22 -
23 Josh Campbell SO Astronaut 2:47.44 -
24 Adam Eadens FR Titusville 2:47.50 -
25 Jacob Warol FR Astronaut 2:55.44 -
26 Orlando Garcia FR Astronaut 2:57.88 -
27 Maximillian Haines FR Astronaut 2:59.97 -
28 Julian Vazquez SO Astronaut 3:01.10 -
  Andon Morales SO Astronaut NT -
  Evin Thomas SO Astronaut NT -
  Anthony Sanders SR Astronaut NT -
  Jeffrey Hill JR Trinity Prep NT -
  Cole McKight JR Astronaut NT -
  Tyler Ptague FR Cocoa NT -
  Troy Sawyer SR Cocoa NT -
  Carlos O'Connor FR Trinity Prep NT -
Boys 800m Run Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Cody Coyle JR Trinity Prep 2:26.09 -
14 Bryson Wiley SO Melbourne Central Catholic 2:31.44 -
16 Matthew Hutchins SO Astronaut 2:33.58 -
17 Caleb Tilford FR Astronaut 2:40.92 -
18 Chris Copley SO Astronaut 2:42.93 -
19 Marlon Cutkelvin FR Astronaut 2:43.92 -
20 Ethan Criss SO Astronaut 2:44.73 -
21 Chase Leighton SO Astronaut 2:45.62 -
22 Matthew Champagne SO Astronaut 2:47.22 -
23 Josh Campbell SO Astronaut 2:47.44 -
24 Adam Eadens FR Titusville 2:47.50 -
25 Jacob Warol FR Astronaut 2:55.44 -
26 Orlando Garcia FR Astronaut 2:57.88 -
27 Maximillian Haines FR Astronaut 2:59.97 -
28 Julian Vazquez SO Astronaut 3:01.10 -
  Tyler Ptague FR Cocoa NT -
  Carlos O'Connor FR Trinity Prep NT -
  Cole McKight JR Astronaut NT -
Boys 800m Run Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Brendan Lestrange SR Melbourne Central Catholic 2:01.43 10
2 David Manning SR Trinity Prep 2:03.12 8
3 Daniel Kryc SO Astronaut 2:10.24 6
4 Nick Carpenter SO Trinity Prep 2:12.64 5
5 Kaesen Foltyn SR Titusville 2:13.41 4
6 Brandon Mchugh SR Astronaut 2:14.05 3
7 Braden Livermoore FR Astronaut 2:16.06 2
8 Lucas Butler FR Melbourne Central Catholic 2:18.09 1
9 Jaden Seamen JR Astronaut 2:18.59 -
10 Malachi Jones SR Titusville 2:19.98 -
12 Hunter Wittenberg JR Melbourne Central Catholic 2:26.65 -
13 Riley Jones FR Titusville 2:28.18 -
15 Chad Luchetti JR Melbourne Central Catholic 2:33.19 -
  Troy Sawyer SR Cocoa NT -
  Anthony Sanders SR Astronaut NT -
  Evin Thomas SO Astronaut NT -
  Andon Morales SO Astronaut NT -
  Jeffrey Hill JR Trinity Prep NT -