February 28, 2020
|
Pinellas Park - Largo, FL

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Keeley Karnes SO Clearwater Central Catholic 1:01.62 10
2 Bella Butler FR Bell Creek 1:01.78 8
3 Athena Symonette JR St. Petersburg 1:03.74 6
4 Ava Abrahams SO St. Petersburg 1:04.53 5
5 Kimora Early SR St. Petersburg 1:04.83 4
6 Kasey Singer JR Clearwater Central Catholic 1:05.52 3
7 Andreana Graham JR Pinellas Park 1:05.92 2
8 Breyanna Chambliss JR Pinellas Park 1:06.42 1
9 Madison Barrucci-Parlin SO Seminole 1:06.65 -
10 Evangelina Villanuestre SO Clearwater Central Catholic 1:07.82 -
11 Jessie Spoor SO Osceola (Seminole) 1:08.07 -
12 Raihan Al-aalaoui 6 Bell Creek 1:08.66 -
13 Makayla Luke FR Lennard 1:10.47 -
14 Marissa Randall SO Osceola (Seminole) 1:10.74 -
15 Rreyanna Hall JR Lennard 1:10.80 -
16 Gabrielle Lavine JR Gibbs 1:10.92 -
17 Jocilynn Howes   Largo 1:11.26 -
18 Janiyah Jones   Largo 1:11.36 -
19 Lyla Winder SO Largo 1:11.83 -
20 Hailey Smith JR Seminole 1:12.77 -
21 Kayleigh Watts 7 Bell Creek 1:13.00 -
22 Nadasha Acebo SO St. Petersburg 1:14.68 -
23 Aaniyah Rivera SO Lennard 1:17.21 -
24 Annabella Eckman FR Dixie Hollins 1:18.29 -
25 Mckayla Janetos JR Seminole 1:22.75 -
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Gabrielle Lavine JR Gibbs 1:10.92 -
23 Aaniyah Rivera SO Lennard 1:17.21 -
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Evangelina Villanuestre SO Clearwater Central Catholic 1:07.82 -
12 Raihan Al-aalaoui 6 Bell Creek 1:08.66 -
21 Kayleigh Watts 7 Bell Creek 1:13.00 -
24 Annabella Eckman FR Dixie Hollins 1:18.29 -
25 Mckayla Janetos JR Seminole 1:22.75 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Jessie Spoor SO Osceola (Seminole) 1:08.07 -
18 Janiyah Jones   Largo 1:11.36 -
19 Lyla Winder SO Largo 1:11.83 -
22 Nadasha Acebo SO St. Petersburg 1:14.68 -
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Madison Barrucci-Parlin SO Seminole 1:06.65 -
13 Makayla Luke FR Lennard 1:10.47 -
14 Marissa Randall SO Osceola (Seminole) 1:10.74 -
15 Rreyanna Hall JR Lennard 1:10.80 -
17 Jocilynn Howes   Largo 1:11.26 -
20 Hailey Smith JR Seminole 1:12.77 -
Girls' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Athena Symonette JR St. Petersburg 1:03.74 6
6 Kasey Singer JR Clearwater Central Catholic 1:05.52 3
7 Andreana Graham JR Pinellas Park 1:05.92 2
Girls' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Keeley Karnes SO Clearwater Central Catholic 1:01.62 10
2 Bella Butler FR Bell Creek 1:01.78 8
4 Ava Abrahams SO St. Petersburg 1:04.53 5
5 Kimora Early SR St. Petersburg 1:04.83 4
8 Breyanna Chambliss JR Pinellas Park 1:06.42 1