February 22, 2020
|
Godby - Tallahassee, FL

Boys' 4 x 800 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME SC
1 Chiles James Kilduff, Shawn Marcum, Dom Koenders, Wyatt Townsend 10:03.36 8:44.66 8:55.16 10
2 Rickards Kolin Brown, Jalen Brownlee, Ivan Donaldson, Le'Tavion Chandler 9:16.93 9:00.70 11:21.29 8
3 Lincoln Trey Daniels, David Morrison, Lincoln Grey, Joseph McLeod 8:14.02 9:02.88 7:57.74 6
4 North Bay Haven Mathew Matson, Mathew Hartless, John Michael Freeman, Ben Porter 10:52.12 9:17.36 7:14.74 5
5 Maclay Leo Rutledge, Carter Rothell, Lawrence Bishop, Garrett Rolle 9:20.04 9:25.69 10:39.23 4
6 Gadsden County Jordan Washington, Eukovi Smith, Kaveon Ruffin, Charles Moye 8:48.77 9:28.57 12:07.77 3
7 Wakulla Daniel Wiedeman, Logan Kilpatrick, Simon Cole, Stephen Votaw 9:56.74 9:39.36 7:14.52 2
8 Leon Joshua Percell, Deshawn Jackson, Ian Clark, Jaron Potter 12:30.99 9:51.33 11:02.29 1
9 Valdosta DeAngelo Davis, Kelvin Johnson, Robert Russell, Deontae Goethe 12:48.06 10:00.04 9:54.04 -
10 South Walton Gavin Morris, Cooper Blazer, Aiden Brandmon, Evan Summerlin 7:33.69 10:04.92 11:47.76 -
11 FAMU DRS Tyler Griffin, Charles Waldon, Dev'eion Gibbs, Shemuel Roberts 10:35.13 10:10.70 8:26.89 -
12 Freeport Acelino Flores, Marcus Webb, Samuel Soto, Logan Dunaway 13:10.10 10:22.12 13:16.32 -
13 Bainbridge Titus Porter, Diego Luevano, Malcom Spann, Isaiah Edwards 8:19.26 10:24.07 11:51.44 -
14 Suwannee Brendan Beckelic, Ricardo Garcia, Saige Sanchez, Samuel Lord 10:53.71 10:28.56 7:38.85 -
Boys' 4 x 800 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME SC
4 North Bay Haven Matson, Hartless, Freeman, Porter 9:11.79 9:17.36 9:17.36 11:03.26 7:25.89 5
6 Gadsden County Washington, Smith, Ruffin, Moye 11:16.60 10:48.17 9:28.57 9:39.95 9:00.15 3
9 Valdosta Davis, Johnson, Russell, Goethe 12:12.05 11:48.05 10:00.04 10:00.04 12:00.05 -
11 FAMU DRS Griffin, Waldon, Gibbs, Roberts 13:07.81 11:17.88 10:10.70 7:50.24 8:08.56 -
12 Freeport Flores, Webb, Soto, Dunaway 8:55.03 13:03.88 10:22.12 11:24.34 12:07.88 -
13 Bainbridge Porter, Luevano, Spann, Edwards 10:42.80 12:03.93 10:24.07 8:00.54 10:49.04 -
14 Suwannee Beckelic, Garcia, Sanchez, Lord 11:12.56 7:20.00 10:28.56 8:54.28 8:22.85 -
Boys' 4 x 800 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Chiles Kilduff, Marcum, Koenders, Townsend 8:44.66 10
2 Rickards Brown, Brownlee, Donaldson, Chandler 9:00.70 8
3 Lincoln Daniels, Morrison, Grey, McLeod 9:02.88 6
5 Maclay Rutledge, Rothell, Bishop, Rolle 9:25.69 4
7 Wakulla Wiedeman, Kilpatrick, Cole, Votaw 9:39.36 2
8 Leon Percell, Jackson, Clark, Potter 9:51.33 1
10 South Walton Morris, Blazer, Brandmon, Summerlin 10:04.92 -