February 22, 2020
|
Godby - Tallahassee, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Deshawn Rucker JR Godby 10.76 10
2 Avery Boyd SR Godby 10.78 8
3 Dominic Larry JR Lincoln 10.93 6
4 Curtis Williams JR Leon 10.99 5
5 Tracy White SR Columbia 11.04 3.5
5 Devin Bailey SR Rickards 11.04 3.5
7 Stephen Barton FR Rutherford 11.05 2
8 Tashod Wingfield SR Godby 11.13 1
9 Tarrel Roberts Senior Valdosta 11.25 -
10 Khalil Gunn SO Gadsden County 11.31 -
11 James Williamson JR Columbia 11.32 -
12 Jalen Herring JR Chiles 11.33 -
13 Detrevian Nealy SR Jefferson County 11.37 -
14 Sheldon Richardson FR Rickards 11.37 -
14 Caleb Douglass SR Rickards 11.37 -
16 Omari Smith SO Wildwood 11.39 -
17 Deandrae McCray JR North Florida Christian 11.43 -
18 Javonta Anderson SR Leon 11.44 -
19 Jaylon Worsham SR Wakulla 11.48 -
20 Leon Watkins SR Fort White 11.50 -
21 Coy Bess Senior Valdosta 11.52 -
22 Maxwell Cherelus Junior Valdosta 11.53 -
23 Trecavian Hoyt Junior Valdosta 11.55 -
24 Savion Knight JR Chiles 11.58 -
25 Jalen Oliver SO Lincoln 11.59 -
26 Devin Johnson SR Columbia 11.61 -
27 Kajuan Banks SO Godby 11.61 -
28 Jalon Carter FR Florida High 11.64 -
29 Izaya Latham SR Fort White 11.67 -
30 Lamar Clark SO Mosley 11.68 -
31 Jayden Jefferson SO Godby 11.74 -
32 Ja'kari Ervin JR Wakulla 11.75 -
33 Devon Jackson FR North Florida Christian 11.76 -
34 Devon Reshard SO Leon 11.77 -
35 Jaquez Moore JR Suwannee 11.79 -
36 Jackell Leland SR Godby 11.81 -
37 Kyron Belton SO Mosley 11.81 -
38 Donovan Barnes FR Florida High 11.83 -
39 Tyler Mitchum   South Walton 11.84 -
40 Kenny Jenkins FR Godby 11.85 -
41 Nicholas Adams JR Lincoln 11.86 -
42 Tanner Martin Senior South Walton 11.86 -
43 Raylen Wilson FR Lincoln 11.87 -
44 Isaac Paul FR Mosley 11.87 -
45 Tayquel Hall SO Gadsden County 11.88 -
46 Caleb Dixon JR Columbia 11.95 -
47 Alan Jackson SO Florida High 11.95 -
48 Chance Glanton SO Taylor County 11.99 -
49 Will Boggs JR St. John Paul Catholic 12.00 -
50 Khayman Barnes JR Godby 12.00 -
51 Jay Smith FR Suwannee 12.01 -
52 Casey Boyd SO Rutherford 12.04 -
53 Calbert McMillian JR Gadsden County 12.11 -
54 Travale Caldwell SR Godby 12.12 -
55 Adrian Dickens SO North Bay Haven 12.14 -
56 Markeem Martin SR Godby 12.15 -
57 Brayun Richardson SO Rutherford 12.15 -
58 Tevin McCray Senior Bainbridge 12.15 -
59 Cade Latasiewicz SO Chiles 12.18 -
60 Jeremiah Reid SR Suwannee 12.20 -
61 Matthew Steen JR Jefferson County 12.21 -
62 Keiarryien Green JR Florida High 12.21 -
63 Markel James FR Jefferson County 12.28 -
64 Brandon Siples SR Freeport 12.35 -
65 Kenneth Jackson Freshman Bainbridge 12.36 -
66 Trevion Milton FR Suwannee 12.36 -
67 Douglas Harrell FR Maclay 12.37 -
68 Kaleem Harris FR Leon 12.38 -
69 William Evans SR FAMU DRS 12.46 -
70 Aaron Simmons FR FAMU DRS 12.47 -
71 Peyton Krueger FR Freeport 12.51 -
72 Aiden Samano SO Taylor County 12.53 -
73 Latravian Bouie Sophomore Bainbridge 12.54 -
74 Zion Bouie Sophomore Bainbridge 12.62 -
75 Jaylyn Lucious JR Freeport 12.67 -
76 Baquare Whitaker JR North Florida Christian 12.70 -
77 Charles Simmons SO Taylor County 12.77 -
78 Parker McCranie JR North Florida Christian 12.78 -
79 William Michael JR Godby 12.78 -
80 Dylan Howard SO Mosley 12.80 -
81 Steven Ray JR North Bay Haven 12.81 -
82 Gekobe Smith SR Jefferson County 12.86 -
83 Denim Harris SO Godby 12.95 -
84 Victor Hunt SO North Bay Haven 12.98 -
85 Romain Phillips   South Walton 12.99 -
86 Tan Nguyen Sophomore Maclay 13.04 -
87 Marco Cosio JR Freeport 13.20 -
88 Ja'Hunter Jackson JR Taylor County 13.26 -
89 Sampson Jackson FR FAMU DRS 13.28 -
90 Jimichael Lawson FR Godby 13.48 -
91 Trevor Waller FR Community Christian (Tal) 13.78 -
92 Meshack Jackson SR Wewahitchka 14.14 -
93 Cooper Johnson FR Community Christian (Tal) 14.22 -
94 Nathan Schlazer FR Chiles 14.41 -
95 Anthony Forbes SO FAMU DRS 14.60 -
  Jaden Bates SO Rickards FS -
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
39 Tyler Mitchum   South Walton 11.84 -
76 Baquare Whitaker JR North Florida Christian 12.70 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
40 Kenny Jenkins FR Godby 11.85 -
63 Markel James FR Jefferson County 12.28 -
67 Douglas Harrell FR Maclay 12.37 -
69 William Evans SR FAMU DRS 12.46 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
28 Jalon Carter FR Florida High 11.64 -
65 Kenneth Jackson Freshman Bainbridge 12.36 -
71 Peyton Krueger FR Freeport 12.51 -
78 Parker McCranie JR North Florida Christian 12.78 -
80 Dylan Howard SO Mosley 12.80 -
88 Ja'Hunter Jackson JR Taylor County 13.26 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
44 Isaac Paul FR Mosley 11.87 -
58 Tevin McCray Senior Bainbridge 12.15 -
74 Zion Bouie Sophomore Bainbridge 12.62 -
89 Sampson Jackson FR FAMU DRS 13.28 -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Sheldon Richardson FR Rickards 11.37 -
27 Kajuan Banks SO Godby 11.61 -
43 Raylen Wilson FR Lincoln 11.87 -
70 Aaron Simmons FR FAMU DRS 12.47 -
94 Nathan Schlazer FR Chiles 14.41 -
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
38 Donovan Barnes FR Florida High 11.83 -
68 Kaleem Harris FR Leon 12.38 -
79 William Michael JR Godby 12.78 -
95 Anthony Forbes SO FAMU DRS 14.60 -
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
84 Victor Hunt SO North Bay Haven 12.98 -
91 Trevor Waller FR Community Christian (Tal) 13.78 -
93 Cooper Johnson FR Community Christian (Tal) 14.22 -
Boys' 100 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
72 Aiden Samano SO Taylor County 12.53 -
83 Denim Harris SO Godby 12.95 -
85 Romain Phillips   South Walton 12.99 -
86 Tan Nguyen Sophomore Maclay 13.04 -
87 Marco Cosio JR Freeport 13.20 -
92 Meshack Jackson SR Wewahitchka 14.14 -
Boys' 100 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
56 Markeem Martin SR Godby 12.15 -
57 Brayun Richardson SO Rutherford 12.15 -
61 Matthew Steen JR Jefferson County 12.21 -
75 Jaylyn Lucious JR Freeport 12.67 -
77 Charles Simmons SO Taylor County 12.77 -
81 Steven Ray JR North Bay Haven 12.81 -
Boys' 100 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
49 Will Boggs JR St. John Paul Catholic 12.00 -
52 Casey Boyd SO Rutherford 12.04 -
54 Travale Caldwell SR Godby 12.12 -
82 Gekobe Smith SR Jefferson County 12.86 -
Boys' 100 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
34 Devon Reshard SO Leon 11.77 -
41 Nicholas Adams JR Lincoln 11.86 -
50 Khayman Barnes JR Godby 12.00 -
53 Calbert McMillian JR Gadsden County 12.11 -
60 Jeremiah Reid SR Suwannee 12.20 -
90 Jimichael Lawson FR Godby 13.48 -
Boys' 100 Meters Section 12
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
37 Kyron Belton SO Mosley 11.81 -
48 Chance Glanton SO Taylor County 11.99 -
55 Adrian Dickens SO North Bay Haven 12.14 -
59 Cade Latasiewicz SO Chiles 12.18 -
64 Brandon Siples SR Freeport 12.35 -
66 Trevion Milton FR Suwannee 12.36 -
Boys' 100 Meters Section 13
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Omari Smith SO Wildwood 11.39 -
36 Jackell Leland SR Godby 11.81 -
47 Alan Jackson SO Florida High 11.95 -
51 Jay Smith FR Suwannee 12.01 -
Boys' 100 Meters Section 14
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Jalen Herring JR Chiles 11.33 -
24 Savion Knight JR Chiles 11.58 -
32 Ja'kari Ervin JR Wakulla 11.75 -
42 Tanner Martin Senior South Walton 11.86 -
62 Keiarryien Green JR Florida High 12.21 -
73 Latravian Bouie Sophomore Bainbridge 12.54 -
Boys' 100 Meters Section 15
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Deandrae McCray JR North Florida Christian 11.43 -
20 Leon Watkins SR Fort White 11.50 -
30 Lamar Clark SO Mosley 11.68 -
33 Devon Jackson FR North Florida Christian 11.76 -
35 Jaquez Moore JR Suwannee 11.79 -
45 Tayquel Hall SO Gadsden County 11.88 -
Boys' 100 Meters Section 16
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Khalil Gunn SO Gadsden County 11.31 -
25 Jalen Oliver SO Lincoln 11.59 -
26 Devin Johnson SR Columbia 11.61 -
31 Jayden Jefferson SO Godby 11.74 -
46 Caleb Dixon JR Columbia 11.95 -
  Jaden Bates SO Rickards FS -
Boys' 100 Meters Section 17
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Caleb Douglass SR Rickards 11.37 -
18 Javonta Anderson SR Leon 11.44 -
21 Coy Bess Senior Valdosta 11.52 -
22 Maxwell Cherelus Junior Valdosta 11.53 -
23 Trecavian Hoyt Junior Valdosta 11.55 -
29 Izaya Latham SR Fort White 11.67 -
Boys' 100 Meters Section 18
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Dominic Larry JR Lincoln 10.93 6
5 Devin Bailey SR Rickards 11.04 3.5
7 Stephen Barton FR Rutherford 11.05 2
8 Tashod Wingfield SR Godby 11.13 1
13 Detrevian Nealy SR Jefferson County 11.37 -
19 Jaylon Worsham SR Wakulla 11.48 -
Boys' 100 Meters Section 19
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Deshawn Rucker JR Godby 10.76 10
2 Avery Boyd SR Godby 10.78 8
4 Curtis Williams JR Leon 10.99 5
5 Tracy White SR Columbia 11.04 3.5
9 Tarrel Roberts Senior Valdosta 11.25 -
11 James Williamson JR Columbia 11.32 -