February 14, 2020
|
Bishop Moore - Orlando, FL

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mia Ostopovich SR Astronaut 13.02 10
2 Eyana Dixon SR Timber Creek 13.31 8
3 Karrngton Smith JR Winter Springs 13.56 6
4 Molly McGrath SO Hagerty 13.58 5
5 Daniella Galeano JR Bishop Moore 13.65 4
6 Jasmine Major JR Winter Springs 13.66 3
7 Yunaby Clarke JR Timber Creek 13.71 2
8 Paris Reed FR Lake Mary 13.72 1
9 Samari Baronville FR Bishop Moore 13.99 -
10 Daisja Nelson JR Edgewater 14.03 -
10 Abigail Carlo FR Timber Creek 14.03 -
12 Shamere Harvey SO Astronaut 14.07 -
13 Peyton Kruel FR Bishop Moore 14.14 -
13 Shyanna Washington SO Astronaut 14.14 -
15 Jahliyah Spells SR Lake Minneola 14.16 -
16 Kiara Estrella SR Timber Creek 14.29 -
17 India Hollis   Edgewater 14.30 -
18 Emily Estrella SR Timber Creek 14.31 -
19 Lilly Sakuma FR Astronaut 14.36 -
19 Kendal Donnelly JR Lake Highland Prep 14.36 -
21 Ziann Facey FR Hagerty 14.39 -
22 Anica Austin SR Lake Minneola 14.42 -
23 Hayden Early FR Bishop Moore 14.46 -
24 Keniya Bullard SO Lake Mary 14.59 -
25 Kayla Williams SO Tavares 14.62 -
25 Toni Lumpkin FR Edgewater 14.62 -
25 Brianna Cooper SO Orlando Christian Prep 14.62 -
28 Alton'Nesha Lawrence FR Lake Mary 14.71 -
29 Shea Keelen FR Father Lopez 14.72 -
30 Nellysa Gaspar SO Lake Mary 14.82 -
30 Jessiah Powell SR Lake Mary 14.82 -
30 Anna Kate Dyer JR Bishop Moore 14.82 -
33 Isabella Bundy FR Bishop Moore 14.87 -
34 Marissa McDonald FR Lake Minneola 14.88 -
34 Grier Francis SO Lake Highland Prep 14.88 -
36 Jadera Williams SO Timber Creek 14.94 -
37 Traceya Summers FR Timber Creek 14.96 -
38 Jessica McClellan SR Hagerty 14.99 -
39 Jermiah Leak SO Astronaut 15.00 -
40 Victoria Moreno SR Bishop Moore 15.03 -
40 Danaria Perry FR Edgewater 15.03 -
42 Claudia Williams FR Lake Mary 15.04 -
43 Roshna Cherugail Ramadoss JR Hagerty 15.05 -
44 Samantha Andrews JR Bishop Moore 15.13 -
45 Emily Quezada SR Lake Mary 15.18 -
46 Virginia Woods SO Father Lopez 15.21 -
47 Zaria Cannon FR Tavares 15.27 -
48 Aislin Blue SO Lake Mary 15.32 -
49 Alyssa Yoerger FR Bishop Moore 15.39 -
50 Olivia Giffing FR Tavares 15.41 -
51 Tiffany Odimegwu FR Hagerty 15.42 -
52 Jessica Odimegwu JR Hagerty 15.49 -
53 Lydia Rodriguez SO Hagerty 15.52 -
54 Ashanti Bryant SO Lake Mary 15.55 -
55 Shannon Snead JR Lake Mary 15.56 -
56 Alexa Bailey SR Lake Mary 15.58 -
57 Giana Lightner SR Lake Minneola 15.61 -
57 Chalize Salgado SO Timber Creek 15.61 -
59 Lexi Rivera JR Timber Creek 15.62 -
60 Sarah Casey SO Lake Mary 15.67 -
61 Ashley Sieglein FR Lake Mary 15.76 -
62 Isabella Miskiv SO Lake Mary 15.78 -
63 Isabella Parrado FR Bishop Moore 15.79 -
64 Keely Fallon JR Bishop Moore 15.81 -
64 Ava Lechmaier FR Bishop Moore 15.81 -
66 Selin Gelgen JR Lake Mary 15.87 -
67 Reese Esser SO Lake Mary 15.92 -
68 Sophia Mavrofrides FR Bishop Moore 15.98 -
69 Thanaporn Chullayart JR Winter Springs 15.99 -
70 JaNiya Upshaw SO Lake Mary 16.02 -
71 Frida Cuellar-Hernandez FR Timber Creek 16.04 -
72 Nicole Munter SO Bishop Moore 16.11 -
73 Molly Lord SO Father Lopez 16.28 -
74 Faith Mayfield SO Lake Minneola 16.83 -
75 Mackenzie Vanhees JR Lake Mary 17.02 -
76 Tamasha Vorst SO Lake Mary 17.34 -
77 Kaylee Ferlitto JR Lake Minneola 17.38 -
78 Gilina Lightner FR Lake Minneola 18.15 -
79 Jasmine Sowden FR Lake Mary 18.69 -
80 Isabel Garces SR Hagerty 19.02 -
Girls' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Samari Baronville FR Bishop Moore 13.99 -
19 Kendal Donnelly JR Lake Highland Prep 14.36 -
33 Isabella Bundy FR Bishop Moore 14.87 -
63 Isabella Parrado FR Bishop Moore 15.79 -
Girls' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Daisja Nelson JR Edgewater 14.03 -
21 Ziann Facey FR Hagerty 14.39 -
23 Hayden Early FR Bishop Moore 14.46 -
60 Sarah Casey SO Lake Mary 15.67 -
68 Sophia Mavrofrides FR Bishop Moore 15.98 -
73 Molly Lord SO Father Lopez 16.28 -
Girls' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Toni Lumpkin FR Edgewater 14.62 -
28 Alton'Nesha Lawrence FR Lake Mary 14.71 -
30 Anna Kate Dyer JR Bishop Moore 14.82 -
34 Grier Francis SO Lake Highland Prep 14.88 -
66 Selin Gelgen JR Lake Mary 15.87 -
67 Reese Esser SO Lake Mary 15.92 -
74 Faith Mayfield SO Lake Minneola 16.83 -
Girls' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Karrngton Smith JR Winter Springs 13.56 6
47 Zaria Cannon FR Tavares 15.27 -
54 Ashanti Bryant SO Lake Mary 15.55 -
55 Shannon Snead JR Lake Mary 15.56 -
64 Keely Fallon JR Bishop Moore 15.81 -
69 Thanaporn Chullayart JR Winter Springs 15.99 -
72 Nicole Munter SO Bishop Moore 16.11 -
Girls' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Peyton Kruel FR Bishop Moore 14.14 -
40 Victoria Moreno SR Bishop Moore 15.03 -
44 Samantha Andrews JR Bishop Moore 15.13 -
48 Aislin Blue SO Lake Mary 15.32 -
49 Alyssa Yoerger FR Bishop Moore 15.39 -
76 Tamasha Vorst SO Lake Mary 17.34 -
80 Isabel Garces SR Hagerty 19.02 -
Girls' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Jasmine Major JR Winter Springs 13.66 3
8 Paris Reed FR Lake Mary 13.72 1
40 Danaria Perry FR Edgewater 15.03 -
42 Claudia Williams FR Lake Mary 15.04 -
61 Ashley Sieglein FR Lake Mary 15.76 -
62 Isabella Miskiv SO Lake Mary 15.78 -
Girls' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 Lilly Sakuma FR Astronaut 14.36 -
24 Keniya Bullard SO Lake Mary 14.59 -
51 Tiffany Odimegwu FR Hagerty 15.42 -
53 Lydia Rodriguez SO Hagerty 15.52 -
56 Alexa Bailey SR Lake Mary 15.58 -
64 Ava Lechmaier FR Bishop Moore 15.81 -
75 Mackenzie Vanhees JR Lake Mary 17.02 -
79 Jasmine Sowden FR Lake Mary 18.69 -
Girls' 100 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Shyanna Washington SO Astronaut 14.14 -
29 Shea Keelen FR Father Lopez 14.72 -
43 Roshna Cherugail Ramadoss JR Hagerty 15.05 -
45 Emily Quezada SR Lake Mary 15.18 -
50 Olivia Giffing FR Tavares 15.41 -
52 Jessica Odimegwu JR Hagerty 15.49 -
70 JaNiya Upshaw SO Lake Mary 16.02 -
Girls' 100 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Anica Austin SR Lake Minneola 14.42 -
25 Brianna Cooper SO Orlando Christian Prep 14.62 -
25 Kayla Williams SO Tavares 14.62 -
38 Jessica McClellan SR Hagerty 14.99 -
39 Jermiah Leak SO Astronaut 15.00 -
46 Virginia Woods SO Father Lopez 15.21 -
71 Frida Cuellar-Hernandez FR Timber Creek 16.04 -
77 Kaylee Ferlitto JR Lake Minneola 17.38 -
Girls' 100 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Daniella Galeano JR Bishop Moore 13.65 4
12 Shamere Harvey SO Astronaut 14.07 -
30 Nellysa Gaspar SO Lake Mary 14.82 -
57 Giana Lightner SR Lake Minneola 15.61 -
78 Gilina Lightner FR Lake Minneola 18.15 -
Girls' 100 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 India Hollis   Edgewater 14.30 -
18 Emily Estrella SR Timber Creek 14.31 -
34 Marissa McDonald FR Lake Minneola 14.88 -
36 Jadera Williams SO Timber Creek 14.94 -
37 Traceya Summers FR Timber Creek 14.96 -
57 Chalize Salgado SO Timber Creek 15.61 -
59 Lexi Rivera JR Timber Creek 15.62 -
Girls' 100 Meters Section 12
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mia Ostopovich SR Astronaut 13.02 10
2 Eyana Dixon SR Timber Creek 13.31 8
4 Molly McGrath SO Hagerty 13.58 5
7 Yunaby Clarke JR Timber Creek 13.71 2
10 Abigail Carlo FR Timber Creek 14.03 -
15 Jahliyah Spells SR Lake Minneola 14.16 -
16 Kiara Estrella SR Timber Creek 14.29 -
30 Jessiah Powell SR Lake Mary 14.82 -