February 29, 2020
|
Tohopekaliga (Kissimmeee)
|
Timing: Elite TIming

Boys' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Jerdary Ayala SR Tohopekaliga (Kissimmeee) 13:05.25 10:08.72 7:48.72 9:50.46 7:06.11 8:00.89 10:33.07 10
2 Julian Pomales SO Tohopekaliga (Kissimmeee) 12:37.20 10:41.69 12:43.62 10:41.69 11:20.20 9:56.78 9:05.44 8
3 Jayven Garcia SO Tohopekaliga (Kissimmeee) 8:32.90 11:06.10 12:32.70 12:06.05 12:39.36 7:52.94 9:59.49 6
4 Nicholas Rivera SR Villages 14:28.50 11:08.07 12:14.88 8:47.78 10:41.35 11:34.80 8:54.46 5
5 Dain Braun SO Villages 11:57.65 11:17.02 12:51.81 13:39.20 11:17.02 8:48.08 10:29.63 4
6 Jose Mendoza SR Winter Park 10:57.04 11:17.36 13:05.74 10:57.04 9:15.44 12:38.65 9:56.08 3
7 Griffin Hallemeier SO Winter Park 9:13.56 11:31.95 10:02.00 8:04.37 8:45.89 14:18.02 8:04.37 2
8 Steven Ramos JR Freedom (Orlando) 12:42.91 11:33.55 14:33.88 11:54.36 10:51.94 9:07.91 13:03.72 1
9 Giovanni Falcon FR Freedom (Orlando) 9:35.90 11:42.31 10:39.11 13:48.73 10:25.06 11:56.36 14:58.96 -
10 Joshua Arroyo JR Villages 10:44.43 12:04.07 12:25.80 11:49.59 12:18.56 11:56.83 10:15.46 -
11 Caleb Abbott FR Winter Park 15:00.44 12:06.16 14:24.13 13:47.83 15:07.70 10:09.98 10:31.76 -
12 Cipriano Alvarado FR Frostproof 12:20.52 12:13.18 15:31.14 8:33.23 11:29.19 14:03.16 13:26.50 -
13 Kobe Slack SO Ocoee 12:29.12 12:14.43 15:32.73 11:45.06 8:48.79 15:10.70 14:33.98 -
14 Connor Barnard SO Freedom (Orlando) 13:06.52 12:36.27 12:51.40 10:20.15 13:21.65 14:44.84 14:44.84 -
15 Cameron Gonzalez FR Frostproof 13:46.28 12:38.05 10:51.93 9:13.38 13:53.86 14:31.76 13:46.28 -
16 Anthony Nieves SO Ocoee 15:38.56 12:55.67 10:36.05 16:48.38 10:20.54 13:11.19 14:44.27 -
17 Jose Pineda SO Freedom (Orlando) 13:20.22 13:04.53 12:25.31 10:51.16 12:09.62 11:14.70 12:17.46 -
18 Samual Kindred SO Ocoee 12:36.78 13:08.31 14:58.68 17:04.81 16:33.27 14:42.91 16:33.27 -
19 Nicholas Scott JR Lake Nona 10:17.91 13:33.03 16:23.77 10:58.56 13:16.77 12:27.99 10:42.30 -
20 Anthony Betancourt SO Gateway 17:57.85 14:02.07 13:36.81 11:30.50 16:08.38 12:29.45 16:08.38 -
21 Luis Alberto Gonzalez SO Gateway 11:18.79 14:08.48 13:26.06 15:41.82 14:59.39 12:18.18 14:42.42 -
22 Wataru Kambe JR Lake Nona 10:25.00 14:40.28 11:53.03 14:40.28 15:24.30 12:10.64 11:44.23 -
23 Marco Postested JR Gateway 16:59.33 15:02.06 10:49.49 10:58.51 16:14.23 15:20.11 11:43.61 -
24 Andy Montavon JR Lake Nona 12:29.02 15:02.43 13:05.12 14:44.39 14:35.36 19:24.14 16:14.63 -
25 Cole Gilbreath SR Frostproof 12:11.66 15:03.28 16:51.68 15:12.32 16:15.55 16:15.55 15:39.42 -
26 Juan Sanchez 7 Frostproof 18:53.09 15:06.47 10:34.53 18:25.90 15:15.54 18:44.03 13:26.76 -
27 Nick Gilbreath SR Frostproof 18:25.03 17:12.73 17:12.73 21:41.24 16:31.42 14:37.82 14:27.50 -
  Braydon Anthony SO Olympia DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Collin Anthony SO Olympia DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Mateo Martinez SO Gateway DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Anthony Gonzalez FR Osceola (Kissimmee) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Owen Lewis SO Osceola (Kissimmee) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Caylob Laboy SO Osceola (Kissimmee) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Lucas Dvorak SO Olympia DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS