February 13, 2020
|
Lake Brantley - Altamonte Springs, FL
|
Timing: Elite TIming

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Jeff Celetin JR Oak Ridge 5:04.49
2 Nolan Wood FR Winter Park 5:07.17
3 Matthew Fuller SO Winter Park 5:19.38
4 Maxim Leichner SO Winter Park 5:24.71
5 Austin Langford JR Eustis 5:27.19
6 NABIL SHAMAT FR Oak Ridge 5:27.90
7 Trenton Stahll FR Lake Brantley 5:28.29
8 Sebastian Sexton JR Eustis 5:30.30
9 Max Weiss SO Winter Park 5:35.43
10 Brayden Roever SO Winter Park 5:38.60
11 Isaiah Andrews JR Oak Ridge 5:41.12
12 Luke Adranga FR Winter Park 5:41.41
13 Michael Conley SO Winter Park 5:45.23
14 Jared Del Mundo SO Eustis 5:46.40
15 Ethan Scharf SO Winter Park 5:50.35
16 Caleb Schutz FR Lake Brantley 5:54.10
17 Brody Mackinnon FR Winter Park 5:54.23
18 Fletcher Bartlett FR Lake Brantley 5:54.30
19 Cesar Spikes SR Eustis 6:03.00
20 ISAAC JOSEPH JR Oak Ridge 6:11.70
21 Relamp Ramirez SO Lake Brantley 6:12.20
22 Jaden Pierce FR Lake Brantley 6:13.00
23 Kellen Matthews SO Winter Park 6:16.30
24 Maddox Muscato SO Winter Park 6:22.10
25 Zachary Steinberg SO Winter Park 6:23.90
26 Benjamin Edwards FR Eustis 6:26.10
27 Kaden Williams FR Eustis 6:26.80
28 JUSTAIN SAINT MARC SO Oak Ridge 6:28.90
29 Thomas Wolpert FR Winter Park 6:32.30
30 EDDIE JACKSON FR Oak Ridge 6:55.50
31 Giovanni Delagrotaglia SR Eustis 7:28.20
  Nicholas Lee JR Eustis DNS
  Jesse Bray FR Eustis DNS
  Jackson Davis SR Apopka DNS
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Jeff Celetin JR Oak Ridge 5:04.49
2 Nolan Wood FR Winter Park 5:07.17
3 Matthew Fuller SO Winter Park 5:19.38
4 Maxim Leichner SO Winter Park 5:24.71
5 Austin Langford JR Eustis 5:27.19
6 NABIL SHAMAT FR Oak Ridge 5:27.90
7 Trenton Stahll FR Lake Brantley 5:28.29
9 Max Weiss SO Winter Park 5:35.43
11 Isaiah Andrews JR Oak Ridge 5:41.12
12 Luke Adranga FR Winter Park 5:41.41
13 Michael Conley SO Winter Park 5:45.23
15 Ethan Scharf SO Winter Park 5:50.35
17 Brody Mackinnon FR Winter Park 5:54.23
21 Relamp Ramirez SO Lake Brantley 6:12.20
  Jackson Davis SR Apopka DNS
  Nicholas Lee JR Eustis DNS
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
8 Sebastian Sexton JR Eustis 5:30.30
10 Brayden Roever SO Winter Park 5:38.60
14 Jared Del Mundo SO Eustis 5:46.40
16 Caleb Schutz FR Lake Brantley 5:54.10
18 Fletcher Bartlett FR Lake Brantley 5:54.30
19 Cesar Spikes SR Eustis 6:03.00
20 ISAAC JOSEPH JR Oak Ridge 6:11.70
22 Jaden Pierce FR Lake Brantley 6:13.00
23 Kellen Matthews SO Winter Park 6:16.30
24 Maddox Muscato SO Winter Park 6:22.10
25 Zachary Steinberg SO Winter Park 6:23.90
26 Benjamin Edwards FR Eustis 6:26.10
27 Kaden Williams FR Eustis 6:26.80
28 JUSTAIN SAINT MARC SO Oak Ridge 6:28.90
29 Thomas Wolpert FR Winter Park 6:32.30
30 EDDIE JACKSON FR Oak Ridge 6:55.50
31 Giovanni Delagrotaglia SR Eustis 7:28.20
  Jesse Bray FR Eustis DNS