February 22, 2020
|
Deputy Scott Community Park - Windermere, FL

Girls' 300 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Eddiyah Frye JR St. Thomas Aquinas 43.35 10
2 Amaya Ugarte SR Windermere 43.96 8
3 DeMaris Soto FR Apopka 47.90 6
4 Elayna Bahr SR Winter Springs 47.94 5
5 Helena Huyke SO Celebration 47.98 4
6 Jordan Singletary JR DeLand 48.97 3
7 Otyana Clayton SR Matanzas 50.13 2
8 Amilyah Robinson JR Lake Brantley 51.14 1
9 Alexis Doll JR Lake Minneola 51.71 -
10 Isis Clarke JR Apopka 51.88 -
11 Ellenia Van SR Buchholz 53.53 -
12 Xaniah Williams JR Buchholz 54.66 -
13 Shannon Douglas SO Matanzas 54.85 -
14 Brie Hall SR DeLand 54.96 -
15 Ka’ela Smith JR University (Orlando) 55.11 -
16 Taylor Washington SO Matanzas 55.42 -
17 Amarianna Lofton SO Ocoee 55.81 -
18 Madeline Peck SO Celebration 56.77 -
19 Lauren Perkins SO Windermere 56.83 -
20 Julianna Kern JR Apopka 57.95 -
21 Soraya DelRey SR Buchholz 58.04 -
22 Kailey Whitaker SO Windermere 59.91 -
Girls' 300 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Eddiyah Frye JR St. Thomas Aquinas 43.35 10
2 Amaya Ugarte SR Windermere 43.96 8
3 DeMaris Soto FR Apopka 47.90 6
4 Elayna Bahr SR Winter Springs 47.94 5
5 Helena Huyke SO Celebration 47.98 4
6 Jordan Singletary JR DeLand 48.97 3
Girls' 300 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Otyana Clayton SR Matanzas 50.13 2
8 Amilyah Robinson JR Lake Brantley 51.14 1
9 Alexis Doll JR Lake Minneola 51.71 -
10 Isis Clarke JR Apopka 51.88 -
13 Shannon Douglas SO Matanzas 54.85 -
16 Taylor Washington SO Matanzas 55.42 -
19 Lauren Perkins SO Windermere 56.83 -
20 Julianna Kern JR Apopka 57.95 -
Girls' 300 Hurdles Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Ellenia Van SR Buchholz 53.53 -
14 Brie Hall SR DeLand 54.96 -
15 Ka’ela Smith JR University (Orlando) 55.11 -
18 Madeline Peck SO Celebration 56.77 -
22 Kailey Whitaker SO Windermere 59.91 -
Girls' 300 Hurdles Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Xaniah Williams JR Buchholz 54.66 -
17 Amarianna Lofton SO Ocoee 55.81 -
21 Soraya DelRey SR Buchholz 58.04 -