February 29, 2020
|
Berkeley Prep - Tampa, FL

Boys 1600m Run SEEDED

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ethan Geiger SR Robinson 4:18.92 10
2 Zachary Harrigan JR George Steinbrenner 4:29.53 8
3 Ethan Lipham SO Berkeley Prep 4:35.23 6
4 Jack Brooks JR Geneva Classical Academy 4:35.42 5
5 Philip Henderson SR Admiral Farragut 4:42.80 4
6 Hudson Rowan SR Berkeley Prep 4:43.88 3
7 Matthew Hunter SR Robinson 4:45.55 2
8 Mateo Luna SO Indian Rocks Christian 4:48.39 1
9 Dylan Loser   Auburndale 4:48.97 -
10 Isaiah King SR George Steinbrenner 4:49.67 -
11 Trey Morris SR Berkeley Prep 4:50.05 -
12 Kirin Karver FR Berkeley Prep 4:51.00 -
13 Liam Jordan 7 Berkeley Prep 4:53.50 -
14 Storm Weber 7 Berkeley Prep 4:53.53 -
15 Luke Doyle JR Berkeley Prep 4:57.25 -
16 Andrew Villicana SR Mitchell 4:58.48 -
17 Joseph Levesque JR Land O'Lakes 5:02.30 -
18 Jamill Vasques Senior Auburndale 5:04.05 -
19 Wyatt Bedke SO Tampa Prep 5:04.17 -
20 Michael Himes SO Robinson 5:06.00 -
21 Gabriel Frisancho JR Robinson 5:06.96 -
22 Ethan Cole SR George Steinbrenner 5:07.50 -
23 Joseph Obradovich JR Land O'Lakes 5:09.46 -
24 Esteban Ramirez SR Pompano Beach 5:12.25 -
25 Samuel Knight SO George Steinbrenner 5:12.84 -
26 Ethan Zimmerman SO George Steinbrenner 5:15.03 -
27 Raymond Arce SO Auburndale 5:15.26 -
28 Frank McBride FR George Steinbrenner 5:16.43 -
29 Jayson Farrell JR Clearwater 5:16.51 -
30 Alex Shear SR Berkeley Prep 5:18.18 -
31 Mason Cantrell FR George Steinbrenner 5:18.59 -
32 Jacob Smith FR George Steinbrenner 5:18.65 -
33 Addison Cooper SO Mitchell 5:21.87 -
34 Nicholas Bucciarelli JR George Steinbrenner 5:28.39 -
35 Anthony Beaton SR Middleton 5:30.33 -
Boys 1600m Run SEEDED Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ethan Geiger SR Robinson 4:18.92 10
2 Zachary Harrigan JR George Steinbrenner 4:29.53 8
3 Ethan Lipham SO Berkeley Prep 4:35.23 6
4 Jack Brooks JR Geneva Classical Academy 4:35.42 5
5 Philip Henderson SR Admiral Farragut 4:42.80 4
6 Hudson Rowan SR Berkeley Prep 4:43.88 3
7 Matthew Hunter SR Robinson 4:45.55 2
8 Mateo Luna SO Indian Rocks Christian 4:48.39 1
9 Dylan Loser   Auburndale 4:48.97 -
10 Isaiah King SR George Steinbrenner 4:49.67 -
11 Trey Morris SR Berkeley Prep 4:50.05 -
12 Kirin Karver FR Berkeley Prep 4:51.00 -
13 Liam Jordan 7 Berkeley Prep 4:53.50 -
14 Storm Weber 7 Berkeley Prep 4:53.53 -
18 Jamill Vasques Senior Auburndale 5:04.05 -
24 Esteban Ramirez SR Pompano Beach 5:12.25 -
Boys 1600m Run SEEDED Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Luke Doyle JR Berkeley Prep 4:57.25 -
16 Andrew Villicana SR Mitchell 4:58.48 -
17 Joseph Levesque JR Land O'Lakes 5:02.30 -
19 Wyatt Bedke SO Tampa Prep 5:04.17 -
20 Michael Himes SO Robinson 5:06.00 -
21 Gabriel Frisancho JR Robinson 5:06.96 -
22 Ethan Cole SR George Steinbrenner 5:07.50 -
23 Joseph Obradovich JR Land O'Lakes 5:09.46 -
25 Samuel Knight SO George Steinbrenner 5:12.84 -
26 Ethan Zimmerman SO George Steinbrenner 5:15.03 -
27 Raymond Arce SO Auburndale 5:15.26 -
28 Frank McBride FR George Steinbrenner 5:16.43 -
29 Jayson Farrell JR Clearwater 5:16.51 -
30 Alex Shear SR Berkeley Prep 5:18.18 -
31 Mason Cantrell FR George Steinbrenner 5:18.59 -
32 Jacob Smith FR George Steinbrenner 5:18.65 -
33 Addison Cooper SO Mitchell 5:21.87 -
34 Nicholas Bucciarelli JR George Steinbrenner 5:28.39 -
35 Anthony Beaton SR Middleton 5:30.33 -