March 7, 2020
|
DeLand - DeLand, FL

Boys' 4 x 200 Relay

Top↑
PL TEAM SQUAD ATHLETES TIME SC
1 DeLand A Raziel Smith, Qua-Wayne Harris, Kevar Williams, Zaire Lindsey 1:31.25 10
2 Seminole (Sanford) A Marseille Taylor, Tyrique Lewis, Lavonne Hunter, Amari Turner 1:32.82 8
3 Mainland A Theodore Lockley, Jakyvin Williams, Marcus Greene, Delbert Franklin 1:34.10 6
4 Lake Weir A Zadeen Henry, Gavin Locke, Terich Reynolds, Juan Restrepo 1:34.35 5
5 Atlantic (PO) A Richard Ballard, Jordan Porter, Maximus Campbell, Trevor Young 1:34.46 4
6 Spruce Creek A Desmond Ford-Green, Logan Molitor, Cyncere Wilson, Travius Davis 1:36.28 3
7 Seminole (Sanford)
(B>)
B Xzavier Love, Keyonce Harris, Desmond Royals, Damian Sowell 1:37.26 2
8 University (OC) A Zechariah Pearson, Emmanual Renteria, Andreas Schulz, Gabriel Mansfield 1:39.87 1
9 Hagerty A Ryan Farwig, Michael Garan, Antwone Felix, Jeremy Frederick 1:39.98 -
10 Forest A Dashaun King, George Adolf, McCoughan Peacock, Zion Edwards 1:40.25 -
11 Father Lopez A Logan Farmer , Noah Rauseo, Nicholas Mateo, Marquel Williams 1:41.09 -
12 South Lake A Jamari Kenon, Jaurice Thompson, Joshua Cargill, Keandre Smith 1:41.25 -
13 Pine Ridge A Marcos Yagual, Gavin Simmons, Alexander Anglero, Alexander Waugh 1:44.46 -
14 Deltona A Kenny Farmer, Benjamin Helms, Anjelo Lott, Gabriel Sandberg 1:45.75 -
15 Lake Brantley
(B>)
B Machai Campbell , Miles Butterfield, Javon Graham, Andrew Johansen 1:46.41 -
16 Seabreeze A Chadwick Pezza, Grant Scrabis, Christian Pacheco, Jordan Wallace 1:57.22 -
  Belleview A Ortavies Lane, David Woodall, Zachary Parker, Santiago Bonilla DNS   
  Lake Weir
(B>)
B Gary Hayes, JaQuan Donaly, Daniel Desulme, Javaris Etiene DNS   
  Lake Brantley A Chadrick Richards, Andrew Harris, Michael Harris, Dominique Vielot DNS   
  Mainland
(B>)
B Saleem Garner, Charles Reid, Shilamar Carter, Gregory Mango DNS   
Boys' 4 x 200 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 DeLand Smith, Harris, Williams, Lindsey 1:31.25 10
2 Seminole (Sanford) Taylor, Lewis, Hunter, Turner 1:32.82 8
3 Mainland Lockley, Williams, Greene, Franklin 1:34.10 6
6 Spruce Creek Ford-Green, Molitor, Wilson, Davis 1:36.28 3
9 Hagerty Farwig, Garan, Felix, Frederick 1:39.98 -
15 Lake Brantley
(B>)
Campbell , Butterfield, Graham, Johansen 1:46.41 -
  Mainland
(B>)
Garner, Reid, Carter, Mango DNS   
  Lake Brantley Richards, Harris, Harris, Vielot DNS   
Boys' 4 x 200 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
4 Lake Weir Henry, Locke, Reynolds, Restrepo 1:34.35 5
5 Atlantic (PO) Ballard, Porter, Campbell, Young 1:34.46 4
7 Seminole (Sanford)
(B>)
Love, Harris, Royals, Sowell 1:37.26 2
10 Forest King, Adolf, Peacock, Edwards 1:40.25 -
11 Father Lopez Farmer , Rauseo, Mateo, Williams 1:41.09 -
12 South Lake Kenon, Thompson, Cargill, Smith 1:41.25 -
13 Pine Ridge Yagual, Simmons, Anglero, Waugh 1:44.46 -
14 Deltona Farmer, Helms, Lott, Sandberg 1:45.75 -
Boys' 4 x 200 Relay Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME SC
8 University (OC) Pearson, Renteria, Schulz, Mansfield 1:39.87 1
16 Seabreeze Pezza, Scrabis, Pacheco, Wallace 1:57.22 -
  Lake Weir
(B>)
Hayes, Donaly, Desulme, Etiene DNS   
  Belleview Lane, Woodall, Parker, Bonilla DNS