March 7, 2020
|
Lake Mary - Lake Mary, FL
|
Timing: Elite Timing

Women's 100m Dash Varsity

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC WIND
1 Shenya Patrice JR East Ridge 12.20 10 1.5
2 Javia Lee JR Boone 12.61 8 1.5
3 Anaya Brown FR Colonial 12.72 6 1.5
4 Sophia Jordan JR Boone 12.98 5 1.5
5 Karis Guilbeau SO Lyman 13.23 4 1.5
6 Yunaby Clarke JR Timber Creek 13.29 3 1.3
7 Courtney Cole SR Lake Mary 13.32 2 1.5
8 Diamond Gibson SR Colonial 13.35 1 1.3
9 Paris Reed FR Lake Mary 13.51 - 1.3
10 Glorianna Echevarria SO East Ridge 13.61 - 1.5
11 Makayla Patterson JR Lyman 13.62 - 1.3
12 Emily Estrella SR Timber Creek 13.70 - 1.3
13 Abigail Carlo FR Timber Creek 13.81 - 1.3
14 Nilda Osorio JR Colonial 13.84 - 2.2
15 Samiya Morrison FR Lyman 14.23 - 1.3
16 Anica Austin SR Lake Minneola 14.26 - 2.7
17 Kristianne Perdue SO Lake Highland Prep 14.45 - 2.7
18 Olivia Allen JR Lake Highland Prep 14.66 - 2.7
19 Aivah Oliver FR Lake Minneola 14.72 - 2.2
20 Shanelle Hamilton FR Lake Minneola 15.21 - 2.2
21 Thy Phan JR Geneva School 15.73 - 2.7
22 Romi Kraut FR Lake Highland Prep 15.74 - 2.7
23 Leura Sarmiento FR Faith Christian 15.97 - 2.7
  Kyndel Burrows JR East Ridge DNS    -
  Jada Molette 8 Faith Christian DNS    -
  Alana Nonsant 7 Faith Christian DNS    -
  Lauren Gillon SO Lake Mary DNS    -
Women's 100m Dash Varsity Section 1
W: 1.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Shenya Patrice JR East Ridge 12.20 10
2 Javia Lee JR Boone 12.61 8
3 Anaya Brown FR Colonial 12.72 6
4 Sophia Jordan JR Boone 12.98 5
5 Karis Guilbeau SO Lyman 13.23 4
7 Courtney Cole SR Lake Mary 13.32 2
10 Glorianna Echevarria SO East Ridge 13.61 -
  Kyndel Burrows JR East Ridge DNS   
Women's 100m Dash Varsity Section 2
W: 1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Yunaby Clarke JR Timber Creek 13.29 3
8 Diamond Gibson SR Colonial 13.35 1
9 Paris Reed FR Lake Mary 13.51 -
11 Makayla Patterson JR Lyman 13.62 -
12 Emily Estrella SR Timber Creek 13.70 -
13 Abigail Carlo FR Timber Creek 13.81 -
15 Samiya Morrison FR Lyman 14.23 -
  Lauren Gillon SO Lake Mary DNS   
Women's 100m Dash Varsity Section 3
W: 2.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Anica Austin SR Lake Minneola 14.26 -
17 Kristianne Perdue SO Lake Highland Prep 14.45 -
18 Olivia Allen JR Lake Highland Prep 14.66 -
21 Thy Phan JR Geneva School 15.73 -
22 Romi Kraut FR Lake Highland Prep 15.74 -
23 Leura Sarmiento FR Faith Christian 15.97 -
  Jada Molette 8 Faith Christian DNS   
  Alana Nonsant 7 Faith Christian DNS   
Women's 100m Dash Varsity Section 4
W: 2.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Nilda Osorio JR Colonial 13.84 -
19 Aivah Oliver FR Lake Minneola 14.72 -
20 Shanelle Hamilton FR Lake Minneola 15.21 -