March 7, 2020
|
Lake Mary - Lake Mary, FL
|
Timing: Elite Timing

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC WIND
1 Jonathan Race JR Lyman 22.44 10 1.4
2 Chase Latouche SR Colonial 22.63 8 1.4
3 Brady Mitchell JR Geneva School 23.04 6 2.0
4 Alex Williams SR East Ridge 23.08 5 1.4
5 Chase D'Allesandro SO Timber Creek 23.23 4 2.0
6 Michael Bondzie JR Lyman 23.38 3 2.0
7 Adrian Florez JR Timber Creek 23.53 2 2.0
8 Jacari Kennedy SO West Oaks 23.58 1 0.9
9 Diego Rivera JR Boone 23.75 - 2.0
10 Rudolph Valentino FR East Ridge 23.94 - 1.4
11 Dinari Bennett SO Faith Christian 23.96 - 1.4
12 Camren McClendon 8 Lake Highland Prep 23.98 - 1.4
13 Soloman Miller SO Lake Highland Prep 24.20 - 2.0
14 Delvin Salaam JR Lake Minneola 24.25 - 1.0
15 Markel Jones FR Lake Mary 24.31 - 1.0
16 Lorenzo Laurenzano SO East Ridge 24.32 - 1.4
17 DeAndre Scott SR Lyman 24.49 - 1.0
18 Malik Byrd JR West Oaks 24.63 - 1.0
19 Cesar White SR Geneva School 24.82 - 1.0
20 Zachary Phillipps SO Lake Minneola 25.02 - 0.9
21 Damien Roche SR Boone 25.15 - 0.9
22 Aiden Hammock JR Lake Mary 25.87 - 1.0
23 Jaden Wright SR West Oaks 25.92 - 1.0
24 Reynaldo Tyler SR Lake Highland Prep 26.24 - 1.0
25 Jason Rodriguez SO Faith Christian 26.39 - 0.9
26 Edgar Rodriguez SO Faith Christian 27.01 - 0.9
27 Oliver Clark 8 Geneva School 30.66 - 1.0
  Oshae Clarke FR Lake Minneola DNS    -
  Joshua Sink JR Timber Creek DNS    -
  Alexander Diaz JR Colonial DNS    -
  Rashaad Hyndman JR Lake Mary DNS    -
  Grant Overby SO Colonial DNS    -
  Paul Stewart SO Boone DNS    -
Boys' 200 Meters Section 1
W: 1.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jonathan Race JR Lyman 22.44 10
2 Chase Latouche SR Colonial 22.63 8
4 Alex Williams SR East Ridge 23.08 5
10 Rudolph Valentino FR East Ridge 23.94 -
11 Dinari Bennett SO Faith Christian 23.96 -
12 Camren McClendon 8 Lake Highland Prep 23.98 -
16 Lorenzo Laurenzano SO East Ridge 24.32 -
  Joshua Sink JR Timber Creek DNS   
Boys' 200 Meters Section 2
W: 2.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Brady Mitchell JR Geneva School 23.04 6
5 Chase D'Allesandro SO Timber Creek 23.23 4
6 Michael Bondzie JR Lyman 23.38 3
7 Adrian Florez JR Timber Creek 23.53 2
9 Diego Rivera JR Boone 23.75 -
13 Soloman Miller SO Lake Highland Prep 24.20 -
  Alexander Diaz JR Colonial DNS   
  Grant Overby SO Colonial DNS   
Boys' 200 Meters Section 3
W: 1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Delvin Salaam JR Lake Minneola 24.25 -
15 Markel Jones FR Lake Mary 24.31 -
17 DeAndre Scott SR Lyman 24.49 -
18 Malik Byrd JR West Oaks 24.63 -
19 Cesar White SR Geneva School 24.82 -
23 Jaden Wright SR West Oaks 25.92 -
  Oshae Clarke FR Lake Minneola DNS   
  Paul Stewart SO Boone DNS   
Boys' 200 Meters Section 4
W: 0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Jacari Kennedy SO West Oaks 23.58 1
20 Zachary Phillipps SO Lake Minneola 25.02 -
21 Damien Roche SR Boone 25.15 -
25 Jason Rodriguez SO Faith Christian 26.39 -
26 Edgar Rodriguez SO Faith Christian 27.01 -
  Rashaad Hyndman JR Lake Mary DNS   
Boys' 200 Meters Section 5
W: 1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Aiden Hammock JR Lake Mary 25.87 -
24 Reynaldo Tyler SR Lake Highland Prep 26.24 -
27 Oliver Clark 8 Geneva School 30.66 -