February 8, 2020
|
Hallandale - Hallandale, FL
|
Timing: Servant Spirit Timing Services

300ms Middle School

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
1 Aleesa Samuel 7 Unattached 33.75 49.33 35.92 43.27
2 Elizabeth Williamson 7 Saint Andrew Catholic School 41.15 38.37 39.76 46.23
3 Mikayla Douglas 5 Unattached 34.06 33.58 54.20 47.96
4 Natalie Flowers 8 iMater Prep 37.87 1:04.77 54.31 49.82
5 Mariah Samarco   Boynton Beach track club 44.77 1:05.31 52.15 52.67
6 alanee samuel 3 Unattached 41.10 57.87 54.62 54.08
7 Jerriah Daniels 7 Championship Academy 1:00.71 52.51 50.87 54.69
8 Trinity Booker 7 Championship Academy 55.60 1:10.20 55.60 56.16
9 Melanie Rodriguez   Goulds Panthers Track Club 1:00.73 1:13.95 1:01.33 1:00.12
10 Jonnay Ramsay 6 Somerset Prep (NL) 57.59 1:03.05 47.89 1:00.62
  Nialha Jean-Louis 8 Somerset Prep (NL) DNS DNS DNS DNS
  Hervincia Benoit 6 Somerset Prep (NL) DNS DNS DNS DNS
  Rhamadi Ellis 8 Somerset Prep (NL) DNS DNS DNS DNS
  Dayonna Tulloch 6 Championship Academy DNS DNS DNS DNS
  Cepheny Lauranvil 7 Championship Academy DNS DNS DNS DNS
  Giselle Dickson 7 Championship Academy DNS DNS DNS DNS
  Kayla Feeney   Miami Vice Project DNS DNS DNS DNS
  Jurni Janac   Goulds Panthers Track Club DNS DNS DNS DNS
  Dahens Alvena 7 Somerset Prep (NL) DNS DNS DNS DNS
  Carla Rozin 8 Somerset Prep (NL) DNS DNS DNS DNS
  Ciara Walters 8 Somerset Prep (NL) DNS DNS DNS DNS
300ms Middle School Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
1 Aleesa Samuel 7 Unattached 42.84 55.82 52.36 43.27
2 Elizabeth Williamson 7 Saint Andrew Catholic School 47.62 56.40 1:00.10 46.23
3 Mikayla Douglas 5 Unattached 52.28 42.21 49.88 47.96
6 alanee samuel 3 Unattached 1:02.20 57.87 49.22 54.08
7 Jerriah Daniels 7 Championship Academy 56.88 51.96 1:09.46 54.69
8 Trinity Booker 7 Championship Academy 56.16 48.86 42.69 56.16
10 Jonnay Ramsay 6 Somerset Prep (NL) 56.99 43.04 52.74 1:00.62
  Giselle Dickson 7 Championship Academy DNS DNS DNS DNS
300ms Middle School Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
4 Natalie Flowers 8 iMater Prep 38.37 51.82 49.82 48.33
5 Mariah Samarco   Boynton Beach track club 41.61 1:05.84 52.67 57.41
9 Melanie Rodriguez   Goulds Panthers Track Club 55.31 1:16.36 1:00.12 1:01.93
  Ciara Walters 8 Somerset Prep (NL) DNS DNS DNS DNS
  Dahens Alvena 7 Somerset Prep (NL) DNS DNS DNS DNS
  Hervincia Benoit 6 Somerset Prep (NL) DNS DNS DNS DNS
  Nialha Jean-Louis 8 Somerset Prep (NL) DNS DNS DNS DNS
  Kayla Feeney   Miami Vice Project DNS DNS DNS DNS
300ms Middle School Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
  Carla Rozin 8 Somerset Prep (NL) DNS DNS DNS
  Rhamadi Ellis 8 Somerset Prep (NL) DNS DNS DNS
  Dayonna Tulloch 6 Championship Academy DNS DNS DNS
  Cepheny Lauranvil 7 Championship Academy DNS DNS DNS
  Jurni Janac   Goulds Panthers Track Club DNS DNS DNS