February 22, 2020
|
George Steinbrenner - Lutz, FL
|
Timing: Elite Timing

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Shaniya Benjamin SR Alonso 25.60 10
2 Nia Randell FR Hillsborough 26.74 8
3 Riniya Johnson SR Auburndale 26.84 6
4 Jasmine Jimenez SO Dunbar 26.93 5
5 Deborah Marlow JR George Steinbrenner 27.19 4
6 Jarlenys Cordoba SR Alonso 27.27 3
7 Chaze Wilson JR Hillsborough 27.34 2
8 Nia Johnson SR Sunlake 27.35 1
9 Ayeniah Wilson SR Plant City 27.46 -
10 Jaydean Ireland SR Zephyrhills 27.55 -
11 Maya Llanes SO Zephyrhills 27.60 -
12 Nylah Stinyard JR Zephyrhills 27.69 -
13 Shaina Finkel SO Wiregrass Ranch 27.71 -
14 Avriel James SR Robinson 27.76 -
15 Marissa Smith FR Braden River 27.83 -
16 Venessa Martinez FR Tampa Bay Tech 27.95 -
17 Chian Wilson JR Hillsborough 27.96 -
18 Breyanna Wright FR Tampa Bay Tech 28.00 -
19 Ashliona Martin SR Tampa Bay Tech 28.04 -
20 Shawna Woodall JR Hillsborough 28.08 -
21 Margaux Shelton JR Plant 28.37 -
22 Keala McKinley JR Forest 28.38 -
23 Amsy Takeli JR Tampa Bay Tech 28.50 -
24 Jontasia Scott   Largo 28.57 -
25 Bella Butler FR Bell Creek 28.66 -
26 Hailey Marston SO Braden River 28.66 -
27 Kya Chen JR Alonso 28.70 -
28 Jamie Bolduc FR Braden River 28.73 -
29 Gia Gholson SO Plant 28.74 -
30 Kailah Gosa SR Tampa Bay Tech 28.78 -
31 Haley Maxewell SO Largo 28.87 -
32 Micahela Hill FR East Lake 28.91 -
33 Sarai Caruso JR Alonso 28.95 -
34 Alyssa Pollicita SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 28.96 -
35 Lizzie Epps SO Sunlake 29.07 -
36 Sandra Ferguson SO East Lake 29.20 -
37 Tessa Shriver JR Riverview (Sarasota) 29.24 -
38 Kourtnee Gray 8 Bell Creek 29.36 -
39 Angel Anderson FR Mulberry 29.55 -
40 Emma Barton JR Sunlake 29.57 -
41 Demi Lance Dionela SR Braden River 29.58 -
42 Daria Joshway FR Auburndale 29.77 -
43 Maggie Hartman SO Land O'Lakes 29.80 -
44 Brionna Williams SO East Lake 29.89 -
45 Mattilynn Hill JR Plant City 29.91 -
46 Allyssa Bartolo SO Alonso 29.92 -
47 Fedae Al-alaoui FR Bell Creek 29.97 -
48 Jymea Walker SR Forest 30.14 -
49 Fallon Gehrke JR Lakewood Ranch 30.25 -
50 Chloe Garrett JR Wiregrass Ranch 30.26 -
51 Cy'Nilah Mility SO Mitchell 30.27 -
52 Hannah Roche JR Riverview 30.46 -
53 Marleah Perkins JR Riverview 30.53 -
54 Nadja Gordon-Watkins JR Riverview 30.70 -
55 Kierra Queen   Middleton 30.78 -
56 Lauren Buggs SO Sickles 30.79 -
57 Serena Mercer SO Alonso 30.96 -
58 Zariah Kier   Largo 31.56 -
59 Jillian York FR Largo 31.66 -
60 Zaria Coleman FR Plant City 31.79 -
61 Alani Arrington-Bey SO Braden River 32.53 -
62 Jackson Sincere Junior Middleton 34.00 -
63 Jasmine Reaves SR Plant City 34.44 -
64 Kaya Paongo SO Largo 36.35 -
  Imani Brown JR Boca Ciega DNS   
  Trinity O'Neal JR Boca Ciega DNS   
  Maya Bridgeford SO Lakewood Ranch DNS   
  Briana Brudy SO Auburndale DNS   
  Kenya Jamerson JR Winter Haven DNS   
  Emma Garland FR Riverview DNS   
  Taniah Dickey SR Winter Haven DNS   
  Destiny Hamilton SO Winter Haven DNS   
  Taleah Galloway SO Largo DNS   
  Ca 'Miele Handford SR Winter Haven DNS   
  Skylar Menth FR Largo DNS   
  Lauren Bates SR Land O'Lakes DNS   
  Sawyer Bush JR Land O'Lakes DNS   
  Vanessa Duclos SO Winter Haven DNS   
  Klaudia Taylor SO Forest DNS   
  Gabriella Soloma SO Dunbar DNS   
Girls' 200 Meters Section 1
W: -1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
35 Lizzie Epps SO Sunlake 29.07 -
43 Maggie Hartman SO Land O'Lakes 29.80 -
50 Chloe Garrett JR Wiregrass Ranch 30.26 -
51 Cy'Nilah Mility SO Mitchell 30.27 -
57 Serena Mercer SO Alonso 30.96 -
58 Zariah Kier   Largo 31.56 -
  Kenya Jamerson JR Winter Haven DNS   
  Skylar Menth FR Largo DNS   
Girls' 200 Meters Section 2
W: -0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
41 Demi Lance Dionela SR Braden River 29.58 -
44 Brionna Williams SO East Lake 29.89 -
47 Fedae Al-alaoui FR Bell Creek 29.97 -
53 Marleah Perkins JR Riverview 30.53 -
56 Lauren Buggs SO Sickles 30.79 -
62 Jackson Sincere Junior Middleton 34.00 -
64 Kaya Paongo SO Largo 36.35 -
  Emma Garland FR Riverview DNS   
Girls' 200 Meters Section 3
W: -3.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
28 Jamie Bolduc FR Braden River 28.73 -
48 Jymea Walker SR Forest 30.14 -
52 Hannah Roche JR Riverview 30.46 -
54 Nadja Gordon-Watkins JR Riverview 30.70 -
60 Zaria Coleman FR Plant City 31.79 -
61 Alani Arrington-Bey SO Braden River 32.53 -
63 Jasmine Reaves SR Plant City 34.44 -
  Taniah Dickey SR Winter Haven DNS   
Girls' 200 Meters Section 4
W: -0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Breyanna Wright FR Tampa Bay Tech 28.00 -
29 Gia Gholson SO Plant 28.74 -
31 Haley Maxewell SO Largo 28.87 -
40 Emma Barton JR Sunlake 29.57 -
46 Allyssa Bartolo SO Alonso 29.92 -
59 Jillian York FR Largo 31.66 -
  Destiny Hamilton SO Winter Haven DNS   
  Vanessa Duclos SO Winter Haven DNS   
Girls' 200 Meters Section 5
W: -2.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Shaina Finkel SO Wiregrass Ranch 27.71 -
16 Venessa Martinez FR Tampa Bay Tech 27.95 -
24 Jontasia Scott   Largo 28.57 -
33 Sarai Caruso JR Alonso 28.95 -
34 Alyssa Pollicita SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 28.96 -
39 Angel Anderson FR Mulberry 29.55 -
45 Mattilynn Hill JR Plant City 29.91 -
  Sawyer Bush JR Land O'Lakes DNS   
Girls' 200 Meters Section 6
W: -0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 Ashliona Martin SR Tampa Bay Tech 28.04 -
21 Margaux Shelton JR Plant 28.37 -
25 Bella Butler FR Bell Creek 28.66 -
37 Tessa Shriver JR Riverview (Sarasota) 29.24 -
49 Fallon Gehrke JR Lakewood Ranch 30.25 -
  Ca 'Miele Handford SR Winter Haven DNS   
  Imani Brown JR Boca Ciega DNS   
  Trinity O'Neal JR Boca Ciega DNS   
Girls' 200 Meters Section 7
W: -2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Jarlenys Cordoba SR Alonso 27.27 3
22 Keala McKinley JR Forest 28.38 -
27 Kya Chen JR Alonso 28.70 -
30 Kailah Gosa SR Tampa Bay Tech 28.78 -
38 Kourtnee Gray 8 Bell Creek 29.36 -
55 Kierra Queen   Middleton 30.78 -
  Maya Bridgeford SO Lakewood Ranch DNS   
  Lauren Bates SR Land O'Lakes DNS   
Girls' 200 Meters Section 8
W: -0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Jaydean Ireland SR Zephyrhills 27.55 -
15 Marissa Smith FR Braden River 27.83 -
17 Chian Wilson JR Hillsborough 27.96 -
23 Amsy Takeli JR Tampa Bay Tech 28.50 -
26 Hailey Marston SO Braden River 28.66 -
36 Sandra Ferguson SO East Lake 29.20 -
  Taleah Galloway SO Largo DNS   
  Klaudia Taylor SO Forest DNS   
Girls' 200 Meters Section 9
W: -2.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Riniya Johnson SR Auburndale 26.84 6
5 Deborah Marlow JR George Steinbrenner 27.19 4
7 Chaze Wilson JR Hillsborough 27.34 2
8 Nia Johnson SR Sunlake 27.35 1
11 Maya Llanes SO Zephyrhills 27.60 -
12 Nylah Stinyard JR Zephyrhills 27.69 -
20 Shawna Woodall JR Hillsborough 28.08 -
42 Daria Joshway FR Auburndale 29.77 -
Girls' 200 Meters Section 10
W: -1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Shaniya Benjamin SR Alonso 25.60 10
2 Nia Randell FR Hillsborough 26.74 8
4 Jasmine Jimenez SO Dunbar 26.93 5
9 Ayeniah Wilson SR Plant City 27.46 -
14 Avriel James SR Robinson 27.76 -
32 Micahela Hill FR East Lake 28.91 -
  Gabriella Soloma SO Dunbar DNS   
  Briana Brudy SO Auburndale DNS