February 22, 2020
|
St. Cloud - St. Cloud, FL
|
Timing: Elite Timing

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 I'Asia Wilson JR Kathleen 25.67 10
2 Justice Wade SR Rockledge 26.53 8
3 Tykira Glasco SO Rockledge 26.79 6
4 Antonia Sanchez-Nunez SO IMG Academy 26.82 5
5 Alexis Devlin SR Winter Park 26.91 4
6 Xiomara Gill SR Lake Nona 26.95 3
7 Daira Saucedo Franco SR IMG Academy 27.05 2
8 Oludoyin Soremi FR Seminole (Sanford) 27.31 1
9 Sydney Spaulding SO George Jenkins 27.38 -
10 Dezarae Wright SR Kathleen 27.50 -
11 Shannon Levy FR Osceola (Kissimmee) 27.72 -
12 Shakaeja Dore Junior Dr. Phillips 27.81 -
13 Izariah Frett JR Dr. Phillips 28.08 -
14 Eyana Dixon SR Timber Creek 28.18 -
15 Zanea Formey SO Ridge Community 28.25 -
16 Kira Deleon JR Seminole (Sanford) 28.26 -
17 Mysha Graham SR Lake Wales 28.28 -
18 Emilie Edouard SR Liberty 28.31 -
19 Madison Walker JR IMG Academy 28.50 -
20 Jalayla Wright JR George Jenkins 28.55 -
21 Alyssa Mark SR Winter Park 28.56 -
22 Trinity Fuery SO Bartow 28.62 -
23 Laylah Lara FR St. Cloud 28.68 -
24 Breyana Jackson SO Colonial 28.71 -
25 Yunaby Clarke JR Timber Creek 28.71 -
26 Quanaya Jenkins FR Osceola (Kissimmee) 28.84 -
27 Jaden Byrd JR Winter Park 29.21 -
28 Alexia Kornilov SR South Fork 29.39 -
29 Diamond Gibson SR Colonial 29.61 -
30 Saniah Joyner JR Lake Wales 29.65 -
31 Ariella Smith FR Seminole (Sanford) 29.68 -
32 Saniyah Williams FR Cypress Creek 29.70 -
33 Aasha Alexander Senior Dr. Phillips 29.72 -
34 Brianna Allen SO Harmony 29.92 -
35 Jasmine Diaz FR Viera 29.92 -
36 Avalon McDonald SO South Fork 30.02 -
37 Jasmine Johnson SO Viera 30.07 -
38 Sephora Clairisme SR Tohopekaliga (Kissimmeee) 30.07 -
39 Madison Webster JR Space Coast 30.14 -
40 Mia Arenas SO Cypress Creek 30.33 -
41 Ahlana Wright FR George Jenkins 30.37 -
42 Paris Jernigan FR Viera 30.53 -
43 Nadia Perez SO East River 30.64 -
44 Tori Ayala SR Harmony 30.64 -
45 Marisa Horn SO Cocoa Beach 30.70 -
46 Morgan Earp SO St. Cloud 30.86 -
47 Azariah Smith SR Bartow 31.00 -
48 Reigan Pellegrino JR Harmony 31.24 -
49 Ebone Drummond SR Ridge Community 31.35 -
50 Jessie Shaffer   Cocoa Beach 31.50 -
51 Nakaila Dowdell JR Osceola (Kissimmee) 31.60 -
52 Carolina Aquino German FR Cypress Creek 31.73 -
53 Ellen Parks JR South Fork 31.79 -
54 Daniella Frederic SR New Dimensions 31.81 -
55 Tymari Johnson FR Kathleen 31.89 -
56 Mijah Trotman FR Bartow 32.40 -
57 Alexia Smith JR Liberty 32.44 -
58 Brunda Sinophat SO Tohopekaliga (Kissimmeee) 32.63 -
59 Traceya Summers FR Timber Creek 32.75 -
60 Paris Colter FR City of Life Christian 33.01 -
61 Sophia Lopez FR East River 33.66 -
62 Jaddah Reid SR Tohopekaliga (Kissimmeee) 33.75 -
63 Ty Campbell SO Ridge Community 33.85 -
64 Daneek Grant SO Liberty 34.31 -
65 Jocelyn Harmening SO Space Coast 34.41 -
66 Carissa Ekhaguere SR Cocoa Beach 34.57 -
67 Samantha Humphrys SO Space Coast 37.22 -
68 Lizbeth Estrada 7 City of Life Christian 41.98 -
69 Fabiola Miranda Rivera SO New Dimensions 43.81 -
  Bethany Colter SR City of Life Christian DNS   
  Allyson Watson-Bell FR Rockledge DNS   
  Michaela Gipson FR Melbourne DNS   
  Diamond Carter-Hardee FR Discovery DNS   
  Jordan Jones FR Melbourne DNS   
  Tyla Jenkins FR Lake Wales DNS   
  A'Brea Bradley FR Melbourne DNS   
  Zhanya Hudson JR Lake Nona DNS   
  Makeila Miranda-Lopes SO East River DNS   
  Olivia Platon FR Lake Nona DNS   
Girls' 200 Meters Section 1
W: -4.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 I'Asia Wilson JR Kathleen 25.67 10
2 Justice Wade SR Rockledge 26.53 8
3 Tykira Glasco SO Rockledge 26.79 6
5 Alexis Devlin SR Winter Park 26.91 4
10 Dezarae Wright SR Kathleen 27.50 -
12 Shakaeja Dore Junior Dr. Phillips 27.81 -
14 Eyana Dixon SR Timber Creek 28.18 -
21 Alyssa Mark SR Winter Park 28.56 -
Girls' 200 Meters Section 2
W: -2.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Antonia Sanchez-Nunez SO IMG Academy 26.82 5
8 Oludoyin Soremi FR Seminole (Sanford) 27.31 1
9 Sydney Spaulding SO George Jenkins 27.38 -
11 Shannon Levy FR Osceola (Kissimmee) 27.72 -
15 Zanea Formey SO Ridge Community 28.25 -
18 Emilie Edouard SR Liberty 28.31 -
20 Jalayla Wright JR George Jenkins 28.55 -
25 Yunaby Clarke JR Timber Creek 28.71 -
Girls' 200 Meters Section 3
W: -4.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Daira Saucedo Franco SR IMG Academy 27.05 2
22 Trinity Fuery SO Bartow 28.62 -
26 Quanaya Jenkins FR Osceola (Kissimmee) 28.84 -
27 Jaden Byrd JR Winter Park 29.21 -
29 Diamond Gibson SR Colonial 29.61 -
37 Jasmine Johnson SO Viera 30.07 -
48 Reigan Pellegrino JR Harmony 31.24 -
  Tyla Jenkins FR Lake Wales DNS   
Girls' 200 Meters Section 4
W: -1.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Kira Deleon JR Seminole (Sanford) 28.26 -
17 Mysha Graham SR Lake Wales 28.28 -
28 Alexia Kornilov SR South Fork 29.39 -
33 Aasha Alexander Senior Dr. Phillips 29.72 -
35 Jasmine Diaz FR Viera 29.92 -
38 Sephora Clairisme SR Tohopekaliga (Kissimmeee) 30.07 -
59 Traceya Summers FR Timber Creek 32.75 -
  Allyson Watson-Bell FR Rockledge DNS   
Girls' 200 Meters Section 5
W: -1.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Izariah Frett JR Dr. Phillips 28.08 -
19 Madison Walker JR IMG Academy 28.50 -
23 Laylah Lara FR St. Cloud 28.68 -
41 Ahlana Wright FR George Jenkins 30.37 -
42 Paris Jernigan FR Viera 30.53 -
44 Tori Ayala SR Harmony 30.64 -
47 Azariah Smith SR Bartow 31.00 -
63 Ty Campbell SO Ridge Community 33.85 -
Girls' 200 Meters Section 6
W: -2.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
31 Ariella Smith FR Seminole (Sanford) 29.68 -
34 Brianna Allen SO Harmony 29.92 -
36 Avalon McDonald SO South Fork 30.02 -
49 Ebone Drummond SR Ridge Community 31.35 -
51 Nakaila Dowdell JR Osceola (Kissimmee) 31.60 -
53 Ellen Parks JR South Fork 31.79 -
58 Brunda Sinophat SO Tohopekaliga (Kissimmeee) 32.63 -
62 Jaddah Reid SR Tohopekaliga (Kissimmeee) 33.75 -
Girls' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
39 Madison Webster JR Space Coast 30.14 -
40 Mia Arenas SO Cypress Creek 30.33 -
43 Nadia Perez SO East River 30.64 -
45 Marisa Horn SO Cocoa Beach 30.70 -
50 Jessie Shaffer   Cocoa Beach 31.50 -
54 Daniella Frederic SR New Dimensions 31.81 -
55 Tymari Johnson FR Kathleen 31.89 -
  Diamond Carter-Hardee FR Discovery DNS   
Girls' 200 Meters Section 8
W: -2.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
57 Alexia Smith JR Liberty 32.44 -
60 Paris Colter FR City of Life Christian 33.01 -
64 Daneek Grant SO Liberty 34.31 -
65 Jocelyn Harmening SO Space Coast 34.41 -
67 Samantha Humphrys SO Space Coast 37.22 -
  Jordan Jones FR Melbourne DNS   
  Michaela Gipson FR Melbourne DNS   
  A'Brea Bradley FR Melbourne DNS   
Girls' 200 Meters Section 9
W: -2.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
30 Saniah Joyner JR Lake Wales 29.65 -
32 Saniyah Williams FR Cypress Creek 29.70 -
46 Morgan Earp SO St. Cloud 30.86 -
61 Sophia Lopez FR East River 33.66 -
66 Carissa Ekhaguere SR Cocoa Beach 34.57 -
68 Lizbeth Estrada 7 City of Life Christian 41.98 -
69 Fabiola Miranda Rivera SO New Dimensions 43.81 -
  Zhanya Hudson JR Lake Nona DNS   
Girls' 200 Meters Section 10
W: -3.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Xiomara Gill SR Lake Nona 26.95 3
24 Breyana Jackson SO Colonial 28.71 -
52 Carolina Aquino German FR Cypress Creek 31.73 -
56 Mijah Trotman FR Bartow 32.40 -
  Olivia Platon FR Lake Nona DNS   
  Makeila Miranda-Lopes SO East River DNS   
  Bethany Colter SR City of Life Christian DNS