February 21, 2020
|
Calvary Christian (Clr) - Clearwater, FL
|
Timing: Elite TIming

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Sierra Oliveira SR Evangelical Christian 26.82 10
2 Sophie Haag FR Calvary Christian (Clr) 27.16 8
3 Gonzalez Alex FR Countryside 28.80 6
4 Sammie Van Nortwick SO Calvary Christian (Clr) 28.81 5
5 Neveah Entzion FR Clearwater 29.27 4
6 Layla Fleming FR Berkeley Prep 29.34 3
7 Madison Hickey SR Clearwater Central Catholic 29.34 2
8 Alyssa Ellis SO Holy Names 29.38 1
9 Emily Rich SR Clearwater Central Catholic 29.52 -
10 Isabella Carrillo JR Circle Christian 29.79 -
11 Arianna Mosley FR Tampa Prep 29.91 -
12 Evangelina Villanuestre SO Clearwater Central Catholic 29.94 -
13 Stephanie Bainbridge JR Carrollwood 29.97 -
14 Daijsa Green FR Berkeley Prep 30.17 -
15 Selah Williams JR Circle Christian 30.19 -
16 Claire Valentine FR Evangelical Christian 30.31 -
17 Susanna Zerbian SO Circle Christian 30.33 -
18 Samantha Money SR Calvary Christian (Clr) 31.03 -
19 Gabrielle Capella 8 Tampa Prep 31.17 -
20 Sabrina Pedegral SO Holy Names 31.21 -
21 Rachel Armstead SO Osceola (Seminole) 31.57 -
22 Jane Myers FR Osceola (Seminole) 31.60 -
23 Jessie Spoor SO Osceola (Seminole) 31.62 -
24 Anna Boling SO Berkeley Prep 32.02 -
25 Olivia Carollo SO Calvary Christian (Clr) 32.50 -
26 Lily Jerauld SO Seminole 32.52 -
27 Tess Sawchuk JR Tampa Catholic 32.63 -
28 Vivianne Thomas SO Evangelical Christian 32.83 -
29 Serena Baumgart SR Clearwater Central Catholic 33.02 -
30 Amanda Coleman JR Countryside 33.09 -
31 Sydney Noser SR Seminole 33.20 -
32 Arielle Mastrapa SO Circle Christian 33.37 -
33 Nataley Riggs SR Academy Lakes 33.68 -
34 Grace Smith FR Osceola (Seminole) 33.95 -
35 Delaney Crandall FR Clearwater 34.43 -
36 Tiare Tozer FR Tampa Prep 35.78 -
37 Jade Dungy SR Cambridge Christian 36.05 -
38 Emma McKelvy JR Clearwater 36.16 -
39 Kameelah Ponder FR Pepin Academy 36.28 -
40 Kayla Martinell-Smith FR Academy Lakes 36.64 -
41 Cora Thibodeau SO Seminole 37.74 -
42 Olivia Aguilar SO Tampa Prep 39.95 -
43 Alicianna Puryear SO Pepin Academy 48.87 -
  Sydney Mercurio SR Berkeley Prep DNS   
  Laura Franco   Cambridge Christian DNS   
  Lauryn Tate SR Tampa Catholic DNS   
  Alayyah Washington SR Cambridge Christian DNS   
  Miya Allgood SO Palmetto DNS   
  Catalina Gonzalez SO Holy Names DNS   
  Tyanna Terrel FR Pepin Academy DNS   
  Brenda Vega FR Pepin Academy DNS   
  Jade Aguilar   Classical Prep DNS   
  Valeria Revilla FR Classical Prep DNS   
  Kenya Wiggins FR Victory Christian (LL) DNS   
  Ariana Denicola 8 Evangelical Christian DNS   
  Olivia Cicler FR Academy Lakes DNS   
  Nyonyose Varmah FR Holy Names DNS   
  Olivia Bleechington SO Countryside DNS   
  Peyton Mondello JR Seminole DNS   
  Courtney Anderson SO Palmetto DNS   
  Dalani Miller FR Palmetto DNS   
  Karla Cruz SR Palmetto DNS   
  Cassidy Burke FR Lakeland Christian DNS   
  Maddie Lopez FR Lakeland Christian DNS   
  Kaci Anderson SO Indian Rocks Christian DNS   
  Alayna Chambers FR Countryside DNS   
Girls' 200 Meters Section 1
W: -2.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Sierra Oliveira SR Evangelical Christian 26.82 10
2 Sophie Haag FR Calvary Christian (Clr) 27.16 8
5 Neveah Entzion FR Clearwater 29.27 4
28 Vivianne Thomas SO Evangelical Christian 32.83 -
  Courtney Anderson SO Palmetto DNS   
  Dalani Miller FR Palmetto DNS   
  Miya Allgood SO Palmetto DNS   
  Lauryn Tate SR Tampa Catholic DNS   
Girls' 200 Meters Section 2
W: -1.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Gonzalez Alex FR Countryside 28.80 6
6 Layla Fleming FR Berkeley Prep 29.34 3
16 Claire Valentine FR Evangelical Christian 30.31 -
22 Jane Myers FR Osceola (Seminole) 31.60 -
  Ariana Denicola 8 Evangelical Christian DNS   
  Catalina Gonzalez SO Holy Names DNS   
  Karla Cruz SR Palmetto DNS   
  Sydney Mercurio SR Berkeley Prep DNS   
Girls' 200 Meters Section 3
W: -2.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Sammie Van Nortwick SO Calvary Christian (Clr) 28.81 5
7 Madison Hickey SR Clearwater Central Catholic 29.34 2
8 Alyssa Ellis SO Holy Names 29.38 1
10 Isabella Carrillo JR Circle Christian 29.79 -
13 Stephanie Bainbridge JR Carrollwood 29.97 -
14 Daijsa Green FR Berkeley Prep 30.17 -
15 Selah Williams JR Circle Christian 30.19 -
23 Jessie Spoor SO Osceola (Seminole) 31.62 -
Girls' 200 Meters Section 4
W: -2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Emily Rich SR Clearwater Central Catholic 29.52 -
12 Evangelina Villanuestre SO Clearwater Central Catholic 29.94 -
19 Gabrielle Capella 8 Tampa Prep 31.17 -
20 Sabrina Pedegral SO Holy Names 31.21 -
24 Anna Boling SO Berkeley Prep 32.02 -
25 Olivia Carollo SO Calvary Christian (Clr) 32.50 -
38 Emma McKelvy JR Clearwater 36.16 -
  Alayyah Washington SR Cambridge Christian DNS   
Girls' 200 Meters Section 5
W: -1.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Rachel Armstead SO Osceola (Seminole) 31.57 -
26 Lily Jerauld SO Seminole 32.52 -
29 Serena Baumgart SR Clearwater Central Catholic 33.02 -
31 Sydney Noser SR Seminole 33.20 -
34 Grace Smith FR Osceola (Seminole) 33.95 -
35 Delaney Crandall FR Clearwater 34.43 -
  Cassidy Burke FR Lakeland Christian DNS   
  Laura Franco   Cambridge Christian DNS   
Girls' 200 Meters Section 6
W: -2.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
30 Amanda Coleman JR Countryside 33.09 -
33 Nataley Riggs SR Academy Lakes 33.68 -
41 Cora Thibodeau SO Seminole 37.74 -
  Tyanna Terrel FR Pepin Academy DNS   
  Jade Aguilar   Classical Prep DNS   
  Kenya Wiggins FR Victory Christian (LL) DNS   
  Nyonyose Varmah FR Holy Names DNS   
  Peyton Mondello JR Seminole DNS   
Girls' 200 Meters Section 7
W: -1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Arianna Mosley FR Tampa Prep 29.91 -
17 Susanna Zerbian SO Circle Christian 30.33 -
18 Samantha Money SR Calvary Christian (Clr) 31.03 -
36 Tiare Tozer FR Tampa Prep 35.78 -
  Valeria Revilla FR Classical Prep DNS   
  Olivia Cicler FR Academy Lakes DNS   
  Alayna Chambers FR Countryside DNS   
  Olivia Bleechington SO Countryside DNS   
Girls' 200 Meters Section 8
W: -2.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
27 Tess Sawchuk JR Tampa Catholic 32.63 -
39 Kameelah Ponder FR Pepin Academy 36.28 -
40 Kayla Martinell-Smith FR Academy Lakes 36.64 -
42 Olivia Aguilar SO Tampa Prep 39.95 -
  Brenda Vega FR Pepin Academy DNS   
  Maddie Lopez FR Lakeland Christian DNS   
  Kaci Anderson SO Indian Rocks Christian DNS   
Girls' 200 Meters Section 9
W: -2.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
32 Arielle Mastrapa SO Circle Christian 33.37 -
37 Jade Dungy SR Cambridge Christian 36.05 -
43 Alicianna Puryear SO Pepin Academy 48.87 -