February 21, 2020
|
Bishop Verot - Ft. Myers, FL
|
Timing: Elite Timing

Boys' 4 x 100 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Bishop Verot Malik Curtis, Christopher Graves, Tequon Chatman, Tyree Cherry 43.52 10
2 Fort Myers Zemare Harvin, Marvens Merisier, Nate Gabriel, Joriell Washington 43.65 8
3 Venice Griffen Hines, Kyle Nicely, Malachi Wideman, Steffan Johnson 44.45 6
4 Island Coast Kelton Henderson, Emmanuel StLuc, Christian Formosa, Juan Ayala 44.79 5
5 North Fort Myers Daniel Pilgrim, Brennen Boucher, Tavin Ward, Jordan Goodwin 45.30 4
6 First Baptist (Naples) Dario Araya, Damian Coleman, Tyler Coleman, Jacob Panzarella 45.89 3
7 South Fort Myers Nehemiah Roberts, Nathan Castor, Adams Jocelyn, Tarelle Brown 46.62 2
8 East Lee County Travis Edison, Darnell Williams, Markell Williams, THAILAND CAREY 46.82 1
9 Lemon Bay Kent Blanding, Aaron Pasick, Hayden Hoaglin, craig Conlon 47.94 -
10 Gulf Coast Hudson Jean, Widson Brice, Damian Torres, Quincy Casimir 48.56 -
11 Estero Kendrick Agenor, Juan Hil, Juan Ramirez, Eddian Gonzalez 48.58 -
12 Cape Coral Adrian Medacco, Nick Monteiro, Drew Peters, Leon Thomas 48.65 -
13 Village School John Casterline, Zach DeLeo, Grayson Kerscher, Reef Love 51.62 -
14 Oasis Scotty Olian, Tyler Knoop, Anthony Lozada, Matthew Wall 53.74 -
  Gateway Charter DeAndre Tarver, Jadaniel Leaphart, Walter Tucker, Steve Stillman DNF   
  Riverdale Klayton Roth, Kesean Ivy, Jaheim Clarke, Omarie Dubose DNF   
  Cypress Lake Kendrick Moore, Josh Cribbett, Austin Bryant, Kyrie Savoy DNS   
  Tabernacle Baptist Academy Juwan Rigby, Lynden Johnson, Zion Campbell, Matthew Henfield DNS   
Boys' 4 x 100 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Bishop Verot Curtis, Graves, Chatman, Cherry 43.52 10
2 Fort Myers Harvin, Merisier, Gabriel, Washington 43.65 8
5 North Fort Myers Pilgrim, Boucher, Ward, Goodwin 45.30 4
7 South Fort Myers Roberts, Castor, Jocelyn, Brown 46.62 2
  Riverdale Roth, Ivy, Clarke, Dubose DNF   
  Gateway Charter Tarver, Leaphart, Tucker, Stillman DNF   
Boys' 4 x 100 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
3 Venice Hines, Nicely, Wideman, Johnson 44.45 6
6 First Baptist (Naples) Araya, Coleman, Coleman, Panzarella 45.89 3
8 East Lee County Edison, Williams, Williams, CAREY 46.82 1
9 Lemon Bay Blanding, Pasick, Hoaglin, Conlon 47.94 -
10 Gulf Coast Jean, Brice, Torres, Casimir 48.56 -
  Cypress Lake Moore, Cribbett, Bryant, Savoy DNS   
Boys' 4 x 100 Relay Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME SC
4 Island Coast Henderson, StLuc, Formosa, Ayala 44.79 5
11 Estero Agenor, Hil, Ramirez, Gonzalez 48.58 -
12 Cape Coral Medacco, Monteiro, Peters, Thomas 48.65 -
13 Village School Casterline, DeLeo, Kerscher, Love 51.62 -
14 Oasis Olian, Knoop, Lozada, Wall 53.74 -
  Tabernacle Baptist Academy Rigby, Johnson, Campbell, Henfield DNS