February 15, 2020
|
Gaither HS - Tampa, FL

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Erriyon Knighton SO Hillsborough 21.77 10
2 Keyon Joyce SR King 23.07 8
3 Zack Yunusha JR Wharton 23.19 5.5
3 Adrian Wallace SR King 23.19 5.5
5 William Hineline FR Wharton 23.45 4
6 Demond Snyder JR Tampa Catholic 23.49 3
7 Clayton Cornelius JR Zephyrhills 23.50 2
8 Timothy Jackson SO Zephyrhills 23.60 1
9 Demarion Hopkins JR Hillsborough 23.65 -
10 Zion Williams SR Zephyrhills 23.67 -
11 Claude Warren SR Tampa Bay Tech 24.05 -
12 Timothy Young SR Tampa Catholic 24.16 -
13 Eric Byrd SR Wharton 24.20 -
14 Damarhi Pettaway SR Tampa Bay Tech 24.21 -
15 Edward Hiestand FR Robinson 24.24 -
16 Sam Mason SR King 24.64 -
17 Gregory Gaines III SO Tampa Bay Tech 24.70 -
18 Amarion Payne SR Tampa Bay Tech 24.75 -
19 Ja'von Ford JR Hillsborough 24.80 -
20 Renaldo Wallace FR Wharton 24.83 -
21 Justin Richardson FR Robinson 25.23 -
22 Emmanuel Rivera FR Gaither 25.25 -
23 Joshua Walker SO Robinson 25.31 -
24 Dontaye Reynolds   Wiregrass Ranch 25.33 -
25 Ray Cokley SR King 25.47 -
26 Clifton Butler FR Wiregrass Ranch 25.80 -
27 Malik Timmons FR Gaither 25.82 -
28 Zion Wright JR Hillsborough 26.04 -
29 Jonathon Evans FR Gaither 26.14 -
30 Jaylon Gardiner JR Gaither 26.31 -
31 Abdul Shehadeh   Wiregrass Ranch 27.08 -
32 Alex Luis SO Tampa Catholic 27.09 -
33 Mason Treadwell FR Wiregrass Ranch 27.35 -
34 Jacob Alvarado JR Tampa Catholic 27.38 -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Timothy Jackson SO Zephyrhills 23.60 1
23 Joshua Walker SO Robinson 25.31 -
25 Ray Cokley SR King 25.47 -
34 Jacob Alvarado JR Tampa Catholic 27.38 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Claude Warren SR Tampa Bay Tech 24.05 -
16 Sam Mason SR King 24.64 -
17 Gregory Gaines III SO Tampa Bay Tech 24.70 -
26 Clifton Butler FR Wiregrass Ranch 25.80 -
29 Jonathon Evans FR Gaither 26.14 -
31 Abdul Shehadeh   Wiregrass Ranch 27.08 -
32 Alex Luis SO Tampa Catholic 27.09 -
33 Mason Treadwell FR Wiregrass Ranch 27.35 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 William Hineline FR Wharton 23.45 4
7 Clayton Cornelius JR Zephyrhills 23.50 2
14 Damarhi Pettaway SR Tampa Bay Tech 24.21 -
18 Amarion Payne SR Tampa Bay Tech 24.75 -
20 Renaldo Wallace FR Wharton 24.83 -
22 Emmanuel Rivera FR Gaither 25.25 -
24 Dontaye Reynolds   Wiregrass Ranch 25.33 -
27 Malik Timmons FR Gaither 25.82 -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Adrian Wallace SR King 23.19 5.5
10 Zion Williams SR Zephyrhills 23.67 -
12 Timothy Young SR Tampa Catholic 24.16 -
13 Eric Byrd SR Wharton 24.20 -
19 Ja'von Ford JR Hillsborough 24.80 -
21 Justin Richardson FR Robinson 25.23 -
28 Zion Wright JR Hillsborough 26.04 -
30 Jaylon Gardiner JR Gaither 26.31 -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Erriyon Knighton SO Hillsborough 21.77 10
2 Keyon Joyce SR King 23.07 8
3 Zack Yunusha JR Wharton 23.19 5.5
6 Demond Snyder JR Tampa Catholic 23.49 3
9 Demarion Hopkins JR Hillsborough 23.65 -
15 Edward Hiestand FR Robinson 24.24 -