February 10, 2020
|
Trinity Prep - Winter Park, FL
|
Timing: Elite Timing

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Oludoyin Soremi FR Seminole (Sanford) 13.27 10
2 Kira Deleon JR Seminole (Sanford) 13.37 8
3 Molly McGrath SO Hagerty 13.41 6
4 Jazmin Marshall JR Lake Mary Prep 13.64 5
5 Janay Demmitt FR Lake Howell 13.71 4
6 Karis Guilbeau SO Lyman 13.79 3
7 Jy’Meria Franklin SO Seminole (Sanford) 13.81 2
8 Hoshea Joseph JR First Academy (Orlando) 13.82 1
9 Alexa Wilson SO Master's Academy (Oviedo) 13.84 -
10 Jaden Byrd JR Winter Park 13.88 -
11 Ariella Smith FR Seminole (Sanford) 13.99   
12 Georgia Bernbaum JR Winter Park 14.10 -
13 Brianna Cooper SO Orlando Christian Prep 14.20 -
14 Sienne Peele FR Father Lopez 14.22 -
15 Mikayla Moodie FR Seminole (Sanford) 14.22   
16 Sophia Kasper SO Winter Park 14.28 -
17 MAKAYLA HUGGINS   Crooms 14.48 -
18 Emely Chhu JR Lake Howell 14.59 -
19 Anamaria Schultz SO Winter Park 14.85 -
20 Shea Keelen FR Father Lopez 14.87 -
21 Nia Cook SR First Academy (Orlando) 14.95 -
22 Roshna Cherugail Ramadoss JR Hagerty 15.11 -
23 Emily Parrish SR Winter Park 15.22 -
24 Jalexa Williams SO Lake Howell 15.25 -
25 Brooke Roberts SR Winter Park 15.26 -
26 Jessica McClellan SR Hagerty 15.32 -
27 Juliana Joseph SO Master's Academy (Oviedo) 15.39 -
28 Laura Bravo SR Geneva School 15.47 -
29 Anna Miliotes FR Trinity Prep 15.60 -
30 Jacquelyn Martinez JR Master's Academy (Oviedo) 15.65 -
31 Malea Bryant FR Lake Howell 15.68 -
32 Jessica Odimegwu JR Hagerty 15.72 -
33 Lydia Rodriguez SO Hagerty 15.73 -
34 Sophia McEntyre FR Lake Howell 15.97 -
35 Anuha Tatineni SO Trinity Prep 15.98 -
36 Cinnamon Creech SO Lake Howell 16.01 -
37 Reagan Benjamin 6 Lake Mary Prep 16.07 -
38 Tatum Russell SO Trinity Prep 16.33 -
39 Mia Bodnar FR Trinity Prep 16.36 -
40 Keyaira Goff SO Trinity Prep 16.36 -
41 Jessica Crossley JR Hagerty 16.37 -
42 Bri Bass JR Master's Academy (Oviedo) 16.56 -
43 Angelica Barrett SO Father Lopez 16.59 -
44 Ava Gindlesperger JR Father Lopez 16.68 -
45 Abbey Godfrey JR Master's Academy (Oviedo) 17.11 -
46 Thy Phan JR Geneva School 17.17 -
47 Yebing Lian SO Father Lopez 17.20 -
48 Asia Fraser FR Lyman 17.49 -
49 Alli Paddock JR Master's Academy (Oviedo) 18.27 -
50 Kaylee Ortega FR Trinity Prep 18.65 -
51 Kiryrnn Hoskinson SO Father Lopez 19.13 -
52 Keilly Cespedes FR Crooms 21.16 -
  Zaniyah Fye JR Seminole (Sanford) DNF   
  Cecilia Santiago SR Trinity Prep DNS   
  Ava Shams FR Crooms DNS   
  kaitlyn McCord SR Lyman DNS   
Girls' 100 Meters Section 1
W: -1.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Oludoyin Soremi FR Seminole (Sanford) 13.27 10
2 Kira Deleon JR Seminole (Sanford) 13.37 8
3 Molly McGrath SO Hagerty 13.41 6
4 Jazmin Marshall JR Lake Mary Prep 13.64 5
6 Karis Guilbeau SO Lyman 13.79 3
10 Jaden Byrd JR Winter Park 13.88 -
23 Emily Parrish SR Winter Park 15.22 -
  Zaniyah Fye JR Seminole (Sanford) DNF   
Girls' 100 Meters Section 2
W: -0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Jy’Meria Franklin SO Seminole (Sanford) 13.81 2
8 Hoshea Joseph JR First Academy (Orlando) 13.82 1
9 Alexa Wilson SO Master's Academy (Oviedo) 13.84 -
11 Ariella Smith FR Seminole (Sanford) 13.99   
12 Georgia Bernbaum JR Winter Park 14.10 -
13 Brianna Cooper SO Orlando Christian Prep 14.20 -
15 Mikayla Moodie FR Seminole (Sanford) 14.22   
25 Brooke Roberts SR Winter Park 15.26 -
Girls' 100 Meters Section 3
W: -1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Sophia Kasper SO Winter Park 14.28 -
17 MAKAYLA HUGGINS   Crooms 14.48 -
19 Anamaria Schultz SO Winter Park 14.85 -
21 Nia Cook SR First Academy (Orlando) 14.95 -
26 Jessica McClellan SR Hagerty 15.32 -
35 Anuha Tatineni SO Trinity Prep 15.98 -
36 Cinnamon Creech SO Lake Howell 16.01 -
40 Keyaira Goff SO Trinity Prep 16.36 -
Girls' 100 Meters Section 4
W: -1.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
20 Shea Keelen FR Father Lopez 14.87 -
24 Jalexa Williams SO Lake Howell 15.25 -
33 Lydia Rodriguez SO Hagerty 15.73 -
42 Bri Bass JR Master's Academy (Oviedo) 16.56 -
43 Angelica Barrett SO Father Lopez 16.59 -
44 Ava Gindlesperger JR Father Lopez 16.68 -
52 Keilly Cespedes FR Crooms 21.16 -
  Ava Shams FR Crooms DNS   
Girls' 100 Meters Section 5
W: -1.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
27 Juliana Joseph SO Master's Academy (Oviedo) 15.39 -
32 Jessica Odimegwu JR Hagerty 15.72 -
39 Mia Bodnar FR Trinity Prep 16.36 -
41 Jessica Crossley JR Hagerty 16.37 -
46 Thy Phan JR Geneva School 17.17 -
49 Alli Paddock JR Master's Academy (Oviedo) 18.27 -
50 Kaylee Ortega FR Trinity Prep 18.65 -
51 Kiryrnn Hoskinson SO Father Lopez 19.13 -
Girls' 100 Meters Section 6
W: -1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Janay Demmitt FR Lake Howell 13.71 4
14 Sienne Peele FR Father Lopez 14.22 -
22 Roshna Cherugail Ramadoss JR Hagerty 15.11 -
28 Laura Bravo SR Geneva School 15.47 -
29 Anna Miliotes FR Trinity Prep 15.60 -
38 Tatum Russell SO Trinity Prep 16.33 -
48 Asia Fraser FR Lyman 17.49 -
  kaitlyn McCord SR Lyman DNS   
Girls' 100 Meters Section 7
W: -1.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Emely Chhu JR Lake Howell 14.59 -
30 Jacquelyn Martinez JR Master's Academy (Oviedo) 15.65 -
31 Malea Bryant FR Lake Howell 15.68 -
34 Sophia McEntyre FR Lake Howell 15.97 -
37 Reagan Benjamin 6 Lake Mary Prep 16.07 -
45 Abbey Godfrey JR Master's Academy (Oviedo) 17.11 -
47 Yebing Lian SO Father Lopez 17.20 -
  Cecilia Santiago SR Trinity Prep DNS