March 12, 2020
|
Villages - The Villages, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 David Harris SR Mount Dora 11.26 10
2 Codi McNeal   South Lake 11.48 8
3 Alejandro Serrano   Villages 11.51 6
4 Chance Glanton JR Taylor County 11.52 5
5 Elijah Nafield   South Lake 11.53 4
6 C'ontrae Clark JR Palatka 11.55 3
7 Brandon Gibson   South Lake 11.69 2
8 Q'juan Nelson JR Palatka 11.71 1
9 Chavaris Dumas SO Interlachen 11.72 -
10 Herbert Welch   Mount Dora 11.83 -
11 Charles Wilson SR Crystal River 11.86 -
12 Bryce Mellado   Villages 11.92 -
13 Payton Williams Senior Mount Dora 11.95 -
14 Isaiah Green Senior Mount Dora 11.96 -
15 Anthony Evalina SR Eustis 11.97 -
16 Justin Sombelon   First Academy (Leesburg) 11.98 -
17 Kenneth Norris SR Crystal River 11.99 -
18 Cesar Spikes   Eustis 12.15 -
19 Anthony Blackman FR Chiefland 12.18 -
20 Gabriel McKinney 3 Crystal River 12.25 -
21 Logan Hawkins   Eustis 12.27 -
22 Stylez Williams JR Taylor County 12.28 -
23 Paul Davis SO Chiefland 12.28 -
24 Ty'Ran Bush SO Interlachen 12.36 -
25 De'Andre Cody SO Eustis 12.39 -
26 Kamari Cohens SR Palatka 12.42 -
27 Aiden Samano JR Taylor County 12.46 -
28 Damaris Robinson   South Lake 12.51 -
29 Parker Possehl   Villages 12.61 -
30 Milton Canty JR Interlachen 12.62 -
31 Darrell Polite SR Interlachen 12.63 -
32 Damian Ford   Leesburg 12.85 -
33 Ja'Hunter Jackson   Taylor County 13.07 -
34 Jonah Foster Senior Umatilla 13.08 -
35 Jaime Strong JR Chiefland 13.12 -
36 Makyll Walker JR Chiefland 13.23 -
  Omarea James   Trinity Catholic NT   
  Israel Chisolm SR West Port NT   
  Joshua Ammirato   Trinity Catholic NT   
  Chase Oliver   Trinity Catholic NT   
  Jamarian Samuel   Trinity Catholic NT   
  Tinnibu Hollis 3 Crystal River NT   
  Kelvin Caldwell   Leesburg NT   
  Darrien Dabney Senior Leesburg NT   
  Isaiah Brumfield   Leesburg NT   
  Nicholas Fernandez   Villages NT   
  Averian Hamilton Senior Dunnellon NT   
  Demetrius McCants JR Dunnellon NT   
  Christiaan Fashaw SR Dunnellon NT   
  Leonardo Gomez SR Dunnellon NT   
  Cameron Bonds Senior Umatilla NT   
  Ja'lan Griffin JR Umatilla NT   
  robert Whipple SR West Port NT   
  Ordonte Miller SR West Port NT   
  Jy Barnes JR West Port NT   
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 De'Andre Cody SO Eustis 12.39 -
30 Milton Canty JR Interlachen 12.62 -
32 Damian Ford   Leesburg 12.85 -
36 Makyll Walker JR Chiefland 13.23 -
  Israel Chisolm SR West Port NT   
  Kelvin Caldwell   Leesburg NT   
  Joshua Ammirato   Trinity Catholic NT   
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Cesar Spikes   Eustis 12.15 -
23 Paul Davis SO Chiefland 12.28 -
27 Aiden Samano JR Taylor County 12.46 -
29 Parker Possehl   Villages 12.61 -
33 Ja'Hunter Jackson   Taylor County 13.07 -
34 Jonah Foster Senior Umatilla 13.08 -
35 Jaime Strong JR Chiefland 13.12 -
  Jy Barnes JR West Port NT   
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Anthony Evalina SR Eustis 11.97 -
19 Anthony Blackman FR Chiefland 12.18 -
21 Logan Hawkins   Eustis 12.27 -
22 Stylez Williams JR Taylor County 12.28 -
24 Ty'Ran Bush SO Interlachen 12.36 -
28 Damaris Robinson   South Lake 12.51 -
31 Darrell Polite SR Interlachen 12.63 -
  Chase Oliver   Trinity Catholic NT   
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Chance Glanton JR Taylor County 11.52 5
9 Chavaris Dumas SO Interlachen 11.72 -
16 Justin Sombelon   First Academy (Leesburg) 11.98 -
17 Kenneth Norris SR Crystal River 11.99 -
20 Gabriel McKinney 3 Crystal River 12.25 -
  Isaiah Brumfield   Leesburg NT   
  Darrien Dabney Senior Leesburg NT   
  Omarea James   Trinity Catholic NT   
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Codi McNeal   South Lake 11.48 8
8 Q'juan Nelson JR Palatka 11.71 1
10 Herbert Welch   Mount Dora 11.83 -
11 Charles Wilson SR Crystal River 11.86 -
13 Payton Williams Senior Mount Dora 11.95 -
14 Isaiah Green Senior Mount Dora 11.96 -
  Ja'lan Griffin JR Umatilla NT   
  Jamarian Samuel   Trinity Catholic NT   
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Alejandro Serrano   Villages 11.51 6
7 Brandon Gibson   South Lake 11.69 2
12 Bryce Mellado   Villages 11.92 -
26 Kamari Cohens SR Palatka 12.42 -
  Ordonte Miller SR West Port NT   
  Leonardo Gomez SR Dunnellon NT   
  Nicholas Fernandez   Villages NT   
  Tinnibu Hollis 3 Crystal River NT   
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 David Harris SR Mount Dora 11.26 10
5 Elijah Nafield   South Lake 11.53 4
6 C'ontrae Clark JR Palatka 11.55 3
  robert Whipple SR West Port NT   
  Cameron Bonds Senior Umatilla NT   
  Christiaan Fashaw SR Dunnellon NT   
  Demetrius McCants JR Dunnellon NT   
  Averian Hamilton Senior Dunnellon NT